Visszajelzés Vitaszoba: Titánok harca 2017

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 3.8.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Scorpio.2.Hu

    Scorpio.2.Hu Junior szaki

    Nem rossz ez a event,csak nekem az nem tetszik, hogy amikor lövők egy olyan npc ami nagyot lő vissza,akkor oda állnak ezek a event npc.-k,és még pluszban 14 ezret rám lőnek mikor nekem 50% a védelmem!
    Akkor ha egy kicsi hajó kicsi élettel van akkor azt simán elsüllyeszti. :D mert van akinek fontos a vizsga és azt csinálja vagy épp akármit! De ez akkor lenne szuper,ha csak azt lőné aki épp a event npc lövi és a másik játékos tudna jobban boldogulni!
    Én csak a kicsi hajókat védem. én akkor is el vagyok ha lőnek ,bár idegesítő!
     
    *ZSOLTI*, Naksi és ]EZEL[ kedveli ezt.
  2. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Valóban ez igaz!!
     
    Naksi kedveli ezt.
  3. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Vártam volna tegnap hogy a diziszerés esélyét talán növelik, de nem. Rengeteget löttem már, mindkét nagyból, de csak homokóra....
     
  4. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    30 x Szolón érméje jóváírva. Ok: Megvásárolható csomag
    30 x Platón érméje jóváírva. Ok: Megvásárolható csomag

    Nem is tudom, hogy mire költsem... Ez azért már túl sok kárpótlás volt!!!

    Mindegy, még pár resi és a végére úgy fog működni az event, mint ahogy elképzelték! ;)
     
    ░pityesz░ kedveli ezt.
  5. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    A hírnévpontgyorsító hibájának kárpótlására lett adva a kód, amiért 2 napot tudsz venni.
     
  6. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Azert azt megjegyeznem ehhez hogy ha mar van hirnevpont gyorsitod, es ugy veszel akkor nem irja jova. Napi 24x lehet elvileg gyorsitot szerezni Kronosz vagy Rhea kilovessel. Szinte mindenkinek van, igy aztan amit kaptunk karpotlast kb a semmire jo, vagy max atvaltas utan 60 aranyert veszel 2db bronz szigonyt, sot meg marad is belole
    ....
     
    Naksi kedveli ezt.
  7. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    túlléptem a 20.000 hírnévpontot és a szintlépést követően azt tapasztalom hogy a jutalmak amiket az event npc-k adnak nem növekedtek. Ez most hiba vagy nem? - kérdezem
     
  8. Feckaa

    Feckaa Fórum-zöldfülű

    Kis hajókért mennyit kapsz pali? lélek,uránosz,lőszer?
     
  9. ĐROTUŁŁO

    ĐROTUŁŁO Aktív író



    2017-08-09 20:50:43
    Megszerezve: 1 x Természet Ereje.
     
  10. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    ugyanannyit mint az 20.000 hírnév alatt
     
  11. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Szerintem átlagos event volt, monoton de pluszos. Sajnálom viszont hogy hiába lőttem a nagy admirálisokat (kb 40-et) a dizit nem kaptam meg sajnos. Remélem máskor valamivel nagyobb esély lesz megszerezni, mert talán ha 5 játékost láttam csak ebben a diziben vagy olvastam hogy meglett neki.
     
  12. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Jó kis event volt ez.... de továbbra sem értem, miért kell tönkrevágni sebzésnapok betételével. Nem elég, hogy minden előnyt a nagyobb játékosok élvezhetnek, még további bónuszokkal is segíteni kell őket.
    Persze arról nem a fejlesztők tehetnek, hogy a "jellemes" kalózok ilyenkor gyorsan kilépnek a klánjukból, nevet változtatnak és lőnek mindenkit válogatás nélkül. Ez már az Ő bizonyítványuk.
     
    Sportiva, Naksi és -SirGeorgeHu- kedveli ezt.