Visszajelzés Vitaszoba: Titánok harca 2019

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Wizard, témanyitás ideje: 30.7.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. anyamanó72™

    anyamanó72™ Utánpótlás-írogató

    Ezt kitolták ma délig.
     
  2. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    A mai nap délig volt tervezve a csomag, kitolva nem lett. Esetleg arról tud e valaki pontosabbat írni, hogy 12 óra előtt megvásárolhatóak voltak e a csomagok?
     
  3. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Látom, hogy nem. Az event meg 8.-ig megy. Sose értettem miért jó ez a "gyorsan a hónap végén 2 napra betesszük csomag".
    Még megjelenítette őket délelőtt ha rákattintottam, úgyhogy gondolom igen. Délután meg már nem volt elérhető státuszban.
     
  4. David[hun]666

    David[hun]666 Járnitanuló

    Az admirálisok kit kezdenek lőni, akinek több vagy kevesebb hirneve van ?
     
  5. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Van helyettük más kiárusítás, ami az eseményhez tartozik. A "Battle of the Titans" vásár alatt van három új csomag. A rendelési oldalon (a főoldalon) mindig látszik, meddig érhető el egy adott csomag.
     
  6. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    a leírás szerint 4000 hírnév felett több jutalmat adnak a hajók... akkor miért adnak ugyan annyit?
     
    The_Massacre[HUN] kedveli ezt.
  7. ~Trauma~

    ~Trauma~ Járnitanuló

    Az engem is bosszant és érdekelne hogy mi is a magyarázat rá...
     
  8. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Sziasztok.
    4000 hírnévponttnál nem nagyon észrevehető a különbség. Talán 5% lehet itt a bónusz. Kis hajókon nem észrevehető, de ha a nagyot egyedül kitudod lőni akkor látszik.
    12000+ felett viszont jól észrevehető hogy jobban ad gyöngyöt az event.
    Régóta nem volt ennyire plusszos egy event. Bár hiányolom az előző Titán event diziket.
     
    world_of_warship és -Honey- kedveli ezt.
  9. ~Trauma~

    ~Trauma~ Járnitanuló


    Kis hajó semmivel sem ad jobban mint amikor volt 100 hírnevem és most amikor van 20K+
     
  10. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    A Te kedvedért leteszteltem egy kis hajóval aminek 0 hírneve van:

    4k alatti hírnévnél így ad:
    2019-08-05 18:17:41
    Megszerezve: 1511 x Gyöngy.
    2019-08-05 18:17:41
    Megszerezve: 1432 x Polipméreg lőszer.
    2019-08-05 18:17:41
    3x Gaia hírnevet szereztél.
    2019-08-05 18:17:41
    Elsüllyesztetted Ouranos Warrior hajóját.


    50k hírnévnél pedig így:
    2019-08-05 18:24:31
    Elsüllyesztetted Ouranos Warrior hajóját.
    2019-08-05 18:24:31
    Megszerezve: 1995 x Polipméreg lőszer.
    2019-08-05 18:24:31
    Megszerezve: 1897 x Gyöngy.
    2019-08-05 18:24:31
    7x Gaia hírnevet szereztél.


    Akár hogy nézem nekem ez legalább 350+ gyöngy és majdnem 500+ polipméreg lőszer.
    Hozzáteszem egyik hajón sem volt +10% korrekció. Illetve volt már olyan is hogy közel 2100 gyöngyöt kaptam a kicsiből.
    Lehet rá mondani hogy nem ad jobban, de ez nem igaz. A nagyobb hajóknál mégnagyobb az eltérés és a haszon. Ne keressük már egy ilyen jó eventen is a csomót... Örüljünk hogy kaptuk és nem vettek vissza semmit belőle... Persze olyan hajóból nem is fogod feltűnően észrevenni ami már megvan, levan sebezve. De remélem így példával már látható hogy igen is igaz amit ír az ismertető, jobban ad, és elég jól!
     
    world_of_warship kedveli ezt.
  11. ~Trauma~

    ~Trauma~ Járnitanuló


    nem mondtam hogy rossz az event de pl a nagy hajómmal ugyan azt kapom mint a kicsivel van jó nagy különbség a 2 hajó között.plus ha már a csomót a hibát emelném ki vagy keresném a kifényesített ágyú csövet a 10 naposat akartam meg venni elsőnek nem engedte még utána való nap sem majd utána vettem meg az 1 naposakat mert csak azt engedte meg venni. és van még jó néhány hiba amit nem emelek ki és nem minősítem a negatívokkal az eventet, nem azért mert nem tudnám hanem azért mert alap vetően jó az event és pluszos is. viszont a fagyásokkal valamit éppen ideje lenne tenni mert ha van event ha nincs egyre roszabb a minősége a laggok a fagyások stb..
     
  12. Sajnálom, hogy az utóbbi eventeken rendszeresen elmarad a korábbi, eventtel kapcsplatos dizájnok megvásárlásának, megszerzésének lehetősége, legalább is erre korábban több lehetőség volt.