Visszajelzés Vitaszoba: Titánok harca!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 13.7.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    1 tipp azoknak, akik szerint lehetetlen megcsinálni a 2. rész 3. próbáját (bár ez jó pár játékosnak már nem újdonság :D). Nehéz ez tuti, illetve nem is nehéz, csak szerencse kérdése, de növelheted az esélyed, ha például óránként 2 eventhez is odamész, és megpróbálkozol az utolsó lövés leadásával (ehhez még az sem kell, hogy végig tudd lőni, elég a végén ledobni a tortugát ;)) 2 eventhez simán odaérsz, mész előbb ahhoz amit gyorsabban kilőnek, feltételezem ez mindenhol a Kronos - Rhea páros. Majd elmész egy másik Titán harchoz (itt azért szükséges lehet 1 teleport) Aki egyedül játszik, annak ez nehéz, hiszen honnan tudja, hogy a többi Titán hol jelent meg, de aki klánnal játszik, sőt szövetségben, ott ezt nem olyan nehéz megtudni.

    Ha elmegy valaki nem a szintjének megfelelő Titán harchoz, ugye gyöngyöt nem fog kapni, hiába lövi a Titánt, de lőheti a kísérőket is, aminek feltehetően még örülnek is azok, akik azt a Titánt a gyöngyért lövik. Tehát így se úgy se lesz belőle gyöngy, még is segítheti őket úgy, hogy gyöngyöt nem veszel el tőlük. Szerintem nem is haragudnak meg, ha a végén beszáll, mert az utolsó lövésre szüksége volna. Kicsit neccesebb, ha pl nagyon kevesen lövik, esetleg senki. Ilyenkor többet kell rááldozni, de mivel az utolsó feladatra vudu ágyú a jutalom, így lehet nem is olyan sok a veszteség, ha valaki belelő pár olyan Titánba is amiből tudja, hogy nem lesz gyöngye. Továbbá még ott vannak a lelkek is. 80 és 100 lelket ad az utolsó 2 feladat, ami nem sok, de aki rangsorból nem tud szerezni, annak ez is jól jön. Erre sincs sok variáció, hogyan lehet szerezni, tehát lehet itt is megérheti a kicsit nagyobb befektetés, még ha ezzel nagyobb lesz a gyöngy veszteség. De nem is feltétlen kell gyöngy veszteséggel zárni a feladatot. Elég ha tortuban mész oda a Titán harcokhoz és az utolsó sebzésre vársz, lényegében lopni próbálsz ;), elvégre kalózkodunk :D
     
  2. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    tudsz egy rövid leírást adni a 4. próbáról? hány vudut ad és mit kell érte csinálni? az is ilyen nehéz?
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    4. próba:
    okozz 100 000 kárt egy ellenséges Titánnak (lőj le róla 100 000 életet, nem tudom biztosra, hogyan van megfogalmazva :D) ​
    Jutalom:
    6 000 polipméreg lőszer
    80 lélek
    20 pont csapatodnak
    5. próba:
    lásd 4. próba (pontosan ugyan az ami a 4. volt)​
    Jutalom:
    1 vudu ágyú
    100 lélek
    25 pont csapatodnak​
     
  4. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    nem igazán értem hogy a legnehezebbet miért 3.-nak rakják akkor..., ezek valljuk be eléggé vicc kategória
     
  5. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Igazából mind1, hogy előre teszik-e a könnyű feladatokat kisebb jutalomért, vagy a végére a nehezek után jobb jutikért.
     
  6. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    annyiból nem hogy akkor sokan csak az utolsót nem csinálnák meg, ami -100 lélek, így meg sokan az utolsó 3-at nem tudják ami minusz 240 lélek
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ezért írtam, csinálhatták volna azt is, hogy a 3-4 100-100k élet, de nem ad lelket, csak minimálisat (most összesen 240 lelket ad az utolsó 3), pl adna 20-20 lelket, és az utolsó adna 200-t amire az lenne a feladat hogy lődd ki a titánt. Tehát tök mind1, hány feladatot nem csinálsz meg, ha ugyan annyi lélektől és egyéb jutalomtól esel el.
     
  8. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Csak gratulálni tudok... :(
     
  9. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Kész vicc az egész ez nagyon el lett tolva...:mad::mad:
     
    kecsó és ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  10. Helmet77

    Helmet77 Utánpótlás-írogató

    Abbahagytam az eventet... Köszönöm a lehetőséget

    Lehetetlen elérni bármit is..
     
  11. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    És az vicc h nálunk a 4 féle npc ből csak 2 jelenik meg (ami ugye gondolom direkt lett így csinálva ;) ) és abból is az egyik nem számítana bele a próbába hiába lőném le uccsó lövésre...ami meg számít azt meg nem lövi senki -.-(ami persze a mi hibánk is de ez így kész vicc... és ere akármit is mondasz DD nem jöhetsz ki jól ,mert eséllytelen a dolog ,hiába van 3 npc is ami bele számítana a 3. próba kiviteléhez ,ha csak 1 jelenik meg ami számít is... :( :D

    Sztem azért nem mind1, ha az az egyéb jutalom vudu ágyú :p
     
    Utoljára szerkesztett: 18.7.15
  12. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Mind a 6 féle Titán megjelenik, csak nem látod, hogy hova dobja, csak azt ahol épp te vagy, ha 16-20as térképek valamelyikén vagy akkor azt a párost látod, amit 16-20. térképek valamelyikére dob, ha 6-15. térképeken vagy akkor azt fogod látni amit oda dobott, stb... A maradék 2 féle, ugye a kicsi, kizárt hogy olyan ne láttál volna még, persze az nem jó a próbához.

    Így nem is értem, hogy pontosan milyen 4 féléről beszélsz, a próbához csak 3 féle számít, viszont 6 féle jelenik meg, nem értem ez a 4 hogy jött ki neked.

    3 Titánból 1-t kell kilőnöd, mind1 melyiket. Aki volt már lenti mappon látott "kis titánok" harcát, az tudja, fentebb nem igazán. Elkezdik egymást lőni, ez eddig tiszta. majd jön 1-1 kör warrior, ami a másik Titánt lövi (amikor 10% élete már elfogyott az adott Titánnak, szóval az 500 millásnak 450 millánál). Dobsz alájuk egy elveszett szerelmet, már is 250-300k-s sebzéssel püfölik a warriorok a Titánokat, ha te sem és senki más sem lő bele, akkor ~1 óra alatt "kész" a Titán és lehet vinni az uccsó lövést. Persze a warriorok nem fognak önszántukból megállni és arra várni, valaki vigye el a végét. Vagy bemákolod, amire még mindig jobb esélyed van, (inkább 4-5 warrior, mint 50 játékos :D) vagy kilövöd a vége előtt őket, ennyit fektetsz csak bele és már is a tiéd (ha más el nem lopja)

    Neked nem mind1, hogy 1 feladatot nem csinálsz meg és nem kapsz meg 1 vuduágyút és 200 lelket, vagy 3-t nem csinálsz meg amiért nem kapsz meg 1 vuduágyút és 200 lelket? Sztem ez nem oszt nem szoroz, de te tudod. Arról volt szó, hogy lehetne a 3. az uccsó és a másik 2-t előre hozni, mivel az piszok egyszerű, de ha a 3-4. ilyen egyszerű lenne és csak az 5. a nehéz, akkor simán adhatnának minimális jutit arra a 3-4. feladatra és többet (mint most az uccsó 3 feladatért) az uccsóra. Mind1, nehéz, de egyre többen járnak sikerrel, és fejezik be a 2. rész feladat sorát, ne adjátok fel, próbálkozzatok, nem kis szerencse és kitartás kérdése az egész.
     
  13. H1br1d.F1ght3r[UHF]

    H1br1d.F1ght3r[UHF] Junior szaki

    Nem tudom, hogy mondta e már valaki, de szerintem a sok játékos érdeket keresztező újítás után lenne egy javaslatom ha továbbítani lehet és még nem mondtak ilyen ötletet. Tehát minden egyes palatón érmét beváltani egy átkozott lélekre és a szolón érméket pedig ragyogó lélekre beváltani az event utolsó napján, hogy a lélek szerzés részben ne a "szerencsén" múljon.
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  14. messor

    messor Junior szaki

    Jó szöveg ha vki kiszámolja naponta max 24 *3 azaz 72 játékosnak lehet meg a próba persze csak ha 20 as szintű és nem lövi el ugyanaz a játékos 2 szer is a végét és egész nap itt van + még abba a csapatba is kell tartoznia amibe a többség mert ugye a másiknál nincs utcsó lövés legalább az izomból lövőknek is megadták volna az már kicsit jobb lenne így eléggé reménytelen és szomorú főleg hogy még a kisérőket is lőni kell.Mellesleg megnézném azt a kishajót mondjuk kb 50 et is, aki kiszedi a 1-5 közötti npc-t kb 40-50 ezres sebzéssel ami a deffenderek megjelenésekor eléggé lecsökken irreális ez a dolog.Tavaly jól megoldották ezt az eventet ezt meg eléggé elszúrták és ezzel a véleményemmel nem vagyok szerintem egyedül.
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Akkor már jelentkeznék is, én tegnap este beléptem a kis hajómmal, 60k-t sebzek fel a Titánra polipméreg lőszerrel. kb 30 perc kellett, mire lelőttem vele az első 50 millát, ezt követően, már jöttek a warriorok és lényegében azok befejezték. Hasznom elment volna, ha kilövöm vele a kísérőket, de azt az 50 millát egyedül lőttem le ;) Ezek után már csak azért sem lövöm vele tovább, mert én ott álltam végig, vártam mikor dobjam a hóembert meg mindent, majd a végén nem kevesen érkeztek :cool:
     
  16. ☆мıgнτγ•мouѕє☆

    ☆мıgнτγ•мouѕє☆ Utánpótlás-írogató

    vki nem tudja mire jó az a fehér kör amit kidob a kronos... beleálltam és gyosításoknál megjelent egy kis kocka és 30 perctől számolt vissza
     
  17. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

     
  18. ☆мıgнτγ•мouѕє☆

    ☆мıgнτγ•мouѕє☆ Utánpótlás-írogató

  19. LBBARCELONA

    LBBARCELONA Utánpótlás-írogató

    Ez nem tudom ,hogy-e ez személyes hiba de én nem tudom meg szakítani a próbát a "kikötőben" a Titán csapást, belelépek a Próba ikonba -Nyitott próbák és [nem ír ki semmit egyáltalán] Mivel nem tudom, hogy javították-e a Phobe kilővését ezért akarom megszakítani és újra elfogadni a próbát,mert még az a próbát írja ki, hogy útólsó lővés Phobéba de sztem ez nevetséges mert ez szinte elképzelhetetlen . Ja és mellékletesen a Biztonságos kikötőbe csináltam mind2 műveletet egyszerre nem külön más mapokon ! Köszönöm előre is a választ!!!!
     
  20. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Egy F5 után sikerült megszakítanom (ne kattints a feladatosztóra, mielőtt levennéd a feladatokat), szerintem nálad is menni fog, ha tényleg meg akarod szakítani. Nincs ezzel a feladattal semmi probléma, amit javítani kellett volna, legalábbis nem tudunk róla. Nem könnyű teljesíteni, de ettől a feladat még nem hibás. Változás nem volt benne, ha arra vagy kíváncsi.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.