Visszajelzés Vitaszoba: Titánok harca!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 13.7.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Craftboy.

    Craftboy. Utánpótlás-írogató

    Rhea, Theia, Phoibe van valahol? 16-20ig 100x végig mentem de semmi! Elég gyatra egy event, habár nem is sokat játszok mostanság!
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Igen 2-20-ig keresd őket. Ha egy kicsit lejjebb adod igényeid, és csak az egyiket szeretnéd, akkor pl Rhea Titánt 16-20 szinteken találsz, a másikat 6-15 szinteken, a 3.-t 2-5. térképeken. Megjelenésük pillanatában az adott szinten tartózkodó játékosok kapnak egy értesítést. Mint amikor Admirál jelenik meg, ezt is kiírja, de csak azokon a mappokon láthatod,ahol megjelenhet. Szóval nem fogod látni, hogy Rhea jelenik meg, ha 16/ alatt vagy.
     
  3. Craftboy.

    Craftboy. Utánpótlás-írogató

    Köszi az infót, megpróbálom!
     
  4. OnimeNoNeko

    OnimeNoNeko Aktív író

    Jo kis profitos event, ha nem változtatnak még többet, meg leszek , meg szerintem leszünk elégedve vele.
     
    [DD] kedveli ezt.
  5. laki96[HUN]

    laki96[HUN] Utánpótlás-írogató

    Ebben a szakaszban csak 1 próba van? Legalábbis Ajax-nál csak egy volt, azt megcsináltam és azóta azt írja h nincs több próba a számomra. Kérdezem én akkor hogy lehet lelket gyűjteni ha próba nincs, az első 100-ba meg nem igazán tudok bekerülni?
     
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    o_O Én a 4.-t csinálom ;)
     
  7. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Jó neked DD én ki és be lépek ,F5 stb ,hogy ne is soroljam a többit a 2-k próbát nem engedi de te tudsz valamit amit mi nem!!:)
     
  8. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    én is a 3.-nál tartok
     
  9. laki96[HUN]

    laki96[HUN] Utánpótlás-írogató

    Én is így vagyok vele :/
     
  10. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem lehetséges, hogy az 1. feladatnál még az Ajax csapatában voltatok, de közben mást is lőttetek, és csapatot váltottatok, így ő már nem ad több feladatot? Viszont nekem a 4. után nincs több :)
     
  11. *LadyQueen*

    *LadyQueen* Fórum-zöldfülű

    szia DD,nekem se engedi csak egy probat,sullyessz el egy jatekost azt megtettem mikor visszamegyek a kk ba tobb nincs ennek a karakternek....no akkor mi a teendo?
     
  12. laki96[HUN]

    laki96[HUN] Utánpótlás-írogató

    Nem váltottam csapatot miután elfogadtam és megcsináltam az 1. feladatot.
     
  13. *LadyQueen*

    *LadyQueen* Fórum-zöldfülű

    Csapatot valtottam es vannak kuldik
     
  14. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    4 próba van ebben a szakaszban?
     
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Elég valószínű, 2x is csak 4 feladatot kaptam, de cáfoljatok meg és mondjátok, hogy az 5. feladatért milyen jó a jutalom :cool:
     
  16. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Én csapatot váltottam és most csak 1 feladatot ad. Lehet ez egy bug, de az is lehetséges, hogy simán egy bünti a csapatváltás miatt.
     
  17. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Maradj nyugodt és próbáld meg később/holnap.
     
  18. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Akad langól az egész game ...:mad::mad: Nevetséges az egész...Meg kéne csinálni:D:D
     
    -*kapi*-HU(GWU) kedveli ezt.
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Akkor idegeskedj, kiabálj, és veszekedj, engem nem zavar. Ha te ettől jobban érzed magad, akkor tessék, ettől még a problémád nem fog megoldódni.
     
  20. meteor86

    meteor86 Aktív író

    nekem meg adta az összes próbát
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.