Visszajelzés Vitaszoba: Titánok harca!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 13.7.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Akinek megadta az összes próbát az mindenki zöld csapatban van?Mert szerintem a piros oldalon nem adja meg a próbákat csak egyet...
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Piros oldalon csináltam meg ;)
     
  3. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Szerintem sokan próbálták azt, hogy megcsinálták az összes próbát az egyik oldalon és most meg próbálkoznak a másik oldallal is, hogy legyen még egy vudu ágyú. :D
     
    kecsó kedveli ezt.
  4. EagleEye14

    EagleEye14 Utánpótlás-írogató

    Kivételesen átmentem a piros csapatba és sajnos nekem is csak az első próbát engedte megcsinálni. 100%, hogy nem lőttem pirosat, és azt írja jelenleg nincs több feladat, nézek vissza később. (13:00 óta ez van) Remélem megjavul, mert igazságtalan lenne, ha csak a hiba miatt nem kaphatnám meg a jutalmat. DD vagy valaki akinek sikerült őket megcsinálnia az el tudná nekem, mondani, hogy mik lennének a következő próbák? Mert ha megint az, hogy lőjjek ki egy nagy hajót akkor talán nem is idegeskednék ezen. :) (mert azt úgyse tudnám megcsinálni) Előre is köszönöm!

    Ui: és nem úgy, hogy a zöldeknél megszereztem a jutalmat és utána átmentem, hanem most a kezdetnél a pirosakat választottam.
     
  5. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    javaslom hogy holnap egy resinél reseteljék a küldiket és mindenki csinálhassa meg újra mindet :DD
     
  6. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Olyan feladat nincs most közte.;) 1 játékost kell kilőni, majd a következőben 'adott' Titánról sebzés, az utolsó 2 pedig 10* Gaia Defender vagy az Ouranos Warrior kilövése és érmék kellenek.
     
  7. EagleEye14

    EagleEye14 Utánpótlás-írogató

    Hát, akkor most nem tudom örüljek-e vagy szomorkodjak. x) Azt hiszem inkább átmegyek a zöldekhez. Mindenesetre köszönöm szépen a választ. :)
     
  8. laki96[HUN]

    laki96[HUN] Utánpótlás-írogató

    Érdekes módon más egyből tud javítani a bp, de ezt h a próbát ne lehet felvenni azt már nem képes.
     
  9. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Érdekes módon más, nagyon is jó hibákat is előfordul, hogy csak napokkal később javítják. Ezeket persze nem szokás megemlíteni. Csak hogy aktuális legyek, Ogoun harci álása, Behemoth javítása és persze tortuga, van aki percenként használja. Aztán majd pislog, ha zárolják, na de nem baj.

    Egyébként nagyon ritka, hogy hétfőnként bármit is változtatnak a játékon, mintha még hétvége lenne. Ma már kedd van, várható szinkronizálás, remélhetőleg lesz is, és javítják ezeket a hibákat.

    Addig is másolnék 1 tippet, nézzétek meg. Nem tudom segít-e bárkinek is most, egy régebbi hozzászólásból idézném: "1 tipp azon játékosok számára, akiknek nem akarna próbát adni: indítsatok el egyet a meglévők közül Opciók mellett, feladatoknál, majd állítsátok le, utána kattintsatok az Ajax vagy Cassandra-ra a biztonságos kikötőben. Van, akinek bejött!"
     
  10. $gábor$(HUN)

    $gábor$(HUN) Járnitanuló

    Én arra lennék kíváncsi hogy már 2 napja mért nem tudok küldetést felvenni????
     
  11. szab3

    szab3 Junior szaki

    2015-07-21 06:54:30Kaptál 29343 gyöngyöt.29'343 gyöngy
    2015-07-21 06:54:30Megszerezve: 3 x Szolón érméje.
    2015-07-21 06:54:3012 pont a(z) Gaia csapat számára.
    2015-07-21 06:54:30Kaptál 23836 TP-t (tapasztalatpontot).

    6/1-en lőttem a nagyeventet, itt meg is kaptam mindent ami járt. Utána 13/2-n ugyan azt a nagyot, és csak ennyit kaptam. Más is így járt vagy rinyálhatok esetleg valakinél?

    2015-07-21 07:40:46Megszerezve: 3 x Szolón érméje.
    2015-07-21 07:40:46Kaptál 33571 TP-t (tapasztalatpontot).
     
  12. Đr.McKay

    Đr.McKay Junior szaki

    Mért nem tudjátok előbb jelezni hogy X időben resi lesz?? az eventel kapcsolatban, de bezzeg ha "sírnak" az emberek mert nem tudták kilőni a ladikot nem foglalkoztok vele gratulálok
     
  13. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Már megszokhattuk, minden event közben jöhet 1-1 resi. Ilyenkor nekünk kell gondolkodni, folytatjuk tovább, esetleg még hívunk oda másokat, hogy időben be tudjuk fejezni. Vagy leállunk, hogy minél kevesebb legyen a veszteségünk. Nagyjából mindenki tudja, mennyi idő kilőni, ilyenkor igazodok az adott helyzethez. Talán annyira nem vészes az a kis veszteség, ahhoz képest, amit esetleg ki tudtok belőle szedni. Lehet hogy egyedül lennék vele, ha ilyen adódik, "könnyen" veszem azt a kis veszteséget...o_O Ráadásul még hatalmas hasznom sincs a többin.:p
     
  14. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Nem írja hol jelenik meg az event, változtatták, vagy hiba?
     
  15. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    nekem írja, csak a resi miatt 35 körül dobja
    a változtatás szerintem egyébként kimondottan pozitív, megéri lőni a deffendereket is
     
  16. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Már látom én is, igazad van. Így megérné igen, de elfogyott a tortuga :p :D
     
  17. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Valamit tényleg találjanak ki a próbákra, mert nagyon sok embertől hallom, hogy nem tudják felvenni és így szegények nagyon rosszul járnak.
     
  18. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    ide oda pakolgatjuk a gyöngyöt azzal nem oldjuk meg a küldetés problémát
    sztem azzal kellene foglalkozni :-(
     
  19. pityesz1185

    pityesz1185 Fórum-zöldfülű

    igy ha küldetések nincsenek semmi esély a dizájn megszerzésére mert minden 3 . nap lehetetlen a 1ö be bekerülni azt nem lehet birni gyöngyel!máshonnan pedig nincs hogy lelket szerelni!
     
  20. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Na szép küldetés ÁÁÁ Nekem nem is írja hova rakta a nagy Event hajót hiába váltogatok térképet...Szánalmas már az egész...Töröld ha akarod,de szerintem nem csak Én gondolóm így..:mad::mad:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.