Visszajelzés Vitaszoba: Titánok harca!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 13.7.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    2015-07-14 13:59:24Kinyitottál egy lezárt ládát.
    2015-07-14 13:59:24Megszerezve: 12682 x Polipméreg lőszer.
     
  2. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Azt javasolom azoknak akik még tengeren vannak, hogy ne menjenek próbát felvenni, mert ha kiakarsz lépni kikötőből nem dob vissza a mapra, vagyis úgy jelzi, hogy még mindig a kikötőben vagy és ha nyomsz egy f5-öt akkor nem tudsz visszalépni játékba...
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ellenfeled lőtted? Nem a csapattársad?

    Én ezt látom a képen, nem tudom mi mást kéne még.

    30mp-e vettem fel és léptem ki a kikötőből mindenféle probléma nélkül
     
  4. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Akkor szerencséd volt, nem csak én jártam így :)
     
  5. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    DD, nagyhajónál tavaly nem számított hogy milyen csapatban vagy, (ha jól emlékszem) mindegyik nagyhajó adta a gyöngyöt.
    Piros hajó volt, és piros hajót lőttem ki előtte (kicsit, mielőtt a nagy elcsobbant).
    Illetve kérdésem: Szinthez vannak kötve?
     
  6. Black9015

    Black9015 Járnitanuló

    Szerintem igen, azért jelenik meg 3 különböző. De ez csak az én véleményem.
     
  7. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Az kiderül az ismertetőből, hogy a hajók szintekre vannak rakva, és csak a kicsik lesznek mindenhol. de azt nem láttam sehol hogy a játékosnak is a saját szintjein kellene lennie. (Ha én nem láttam, elnézést)
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem tudom, hogyan mit és hol lőttél, így csak találgathatok. Másik ötlet az volna, hogy nem a saját szinteden lőtted.
     
  9. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    4/1 en lőttem, Piros Hajót, Oceanost. Mielőtt elcsobbant, kilőttem 1-2 üregessel lőhető piros hajót is, meg 1 db zöldet. Így a csapatomnak megfelelően lőttem a piros oceanost. Azt az ismertető nem írta, hogy a szintemnek megfelelően kell lennem. (Hangsúlyozom, lehet nem láttam).
     
  10. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    2015-07-14 14:39:53Kinyitottál egy lezárt ládát.
    2015-07-14 14:39:53Megszerezve: 12326 x Polipméreg lőszer.
    2015-07-14 14:35:45Kinyitottál egy lezárt ládát.
    2015-07-14 14:35:45Megszerezve: 14067 x Polipméreg lőszer.
     
  11. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    2015-07-14 14:43:26Elsüllyesztetted Titan Warrior hajóját.
    2015-07-14 14:43:262 pont a(z) Uranosz csapat számára.

    Győngy hol marad? jó eventet löttem ebbe a csapatba tartozom
     
  12. †~Minisota~†

    †~Minisota~† Junior szaki

    Üdv. A melia kedvenc bónuszát ugy kell érteni azt a 10% életerőt hogy az épp alap hajóéleterő 10%-át még hozzáadja?
     
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sikerült elég hamar kitapasztalni és ezt már meg is erősítették, tehát ahol jelennek meg az event hajók azokra a mappokra is van szétosztva a térkép, (2-5,6-15,16-20) aki nem saját térképen lövi, az nem kap gyöngyöt.
     
  14. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    19n löttem mégsen kaptam akkor most hogy van ez?
     
  15. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    2015-07-14 14:43:26Elsüllyesztetted Titan Warrior hajóját.
    Uranosz csapatot támogatom,tehát szerintem jó eventet löttem ha nem akkor írja meg valaki,de gyöngyöt nem kaptam
     
  16. Helmet77

    Helmet77 Utánpótlás-írogató

    Buta kérdés,de lelkeket hogyan lehet gyűjteni?
     
  17. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Te egy Titán kísérőt lőttél. Hol van írva, hogy az ad bármit is, amire alapozva most panaszkodsz?

    Feladatokért lehet kapni és az event rangsorért.
     
  18. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Én a megfelelő szinten lőttem és a megfelelő hajót, de nem kaptam gyöngyöt, jéglőszert adott.
     
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ezek szerint veszített a csapatod, hamarabb elcsobbant a másik Titán, amit neked (csapatodnak védeni kellett volna)
     
  20. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    ja ez a kisérő és ismertetőben hol van leirva,hogy ezt ezen a néven hívják?

    Rhea, Theia, Phoibe, Kronos, Hyperion és Oceanos legyőzésével tapasztalatot, hírnévpontokat és gyöngyöket kaptok (a mennyiség az okozott sebzéstől és attól függ, hogy a szinteteknek megfelelő helyen lőttétek-e az NPC-t). Itt is járnak érmék, ha az összes sebzés legalább 5%-át okoztátok az adott NPC-nek.

    Hol van az leirva hogy amit kilöttem azért nem jár gyöngy,nem kellene ezt is leirni az ismertetőben,hogy a kisérő elsüllyesztésée után nem jár gyöngy?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.