Visszajelzés Vitaszoba: Titánok harca!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 13.7.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    mennyi gyöngy lehet a nagyvenetekben ha ennyi a hpjuk? Tudna valaki errül infót adni?
     
    Utoljára szerkesztett: 14.7.15
  2. dudka1

    dudka1 Törekvő

    bőven megéri, hidd el....
     
  3. Baba

    Baba Fórumlakó

    Sziasztok
    Mennyi időközönként jelennek meg a nagy HP-s hajók és kiírja ? előre is köszi a választ
     
  4. -*kapi*-HU(GWU)

    -*kapi*-HU(GWU) Fórum-zöldfülű

    Üdv,egy olyan kérdésem lenne hogy miután belelőttem az event hajóba 30 ezer polipméreg lőszert, miért csak tp-t és 2 db nyamvatt érmét adott? szerintem bőven meghaladtam az 5% sebzést
     
  5. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Olvasd el az ismertetőt, megtalálod a választ benne. Többször esett szó róla itt is vitaszobában. Nem mindegy mit és hol lősz ki...
     
  6. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Nagyon kevés a szerezhető lélek... :(
     
  7. -bozso1987-

    -bozso1987- Járnitanuló

    Azt leszámítva,h a próbákhoz kell, van / lesz valami értelme az érméknek??? vagy csak én nem látom?
     
  8. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Az event küldetésekhez van az érmékre csak szükség.
     
  9. Helmet77

    Helmet77 Utánpótlás-írogató

    Hali!

    Én az Uranoszt képviselem, és az Ajax adja a küldiket!
    Nos a problémám az, hogy van 63 érmém és 160 db átkozott lelkem, eljutottam a 20.000 gyöngyös küldetésig, viszont ez után már hiába kattintok az Ajaxra, nem ugrik fel a küldetés!
    Ez hiba, vagy elfogyott a küldetésem?
    És ilyenkor mit kezdjek? 160 db átkozott nem elég a dizihez...
    Üdv
     
  10. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    a következő 3 napos etapban újra lesz pár küldi
    addig a rangsorra gyúrva lehet lelket szerezni, de tényleg eszméletlen nehéz így dizit vagy kedvencet szerezni, hacsak nem ad majd több lelket a kövi próbák
     
  11. .bobi606.

    .bobi606. Fórum-zöldfülű

    Ha visszaemlékszel az előző néhány eventre, pontosan ugyanez volt, később azonban már az NPCk is adtak lelkeket. Honnan gondoljátok, hogy a következő szakaszok is teljesen meg fognak a mostanival egyezni? :eek:
     
  12. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    csak akkor ad ha utólag módosítanak rajta
     
  13. Ħʉŋŧęŗ.ħʉ®

    Ħʉŋŧęŗ.ħʉ® Utánpótlás-írogató

    nem úgy volt hogy az utolsó küldit 3 óránként meglehet csinálni ?? Én tegnap csináltam meg de most sem engedi..
     
  14. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    olvass itt vissza kicsit, volt már rólla szó :)
     
    [DD] kedveli ezt.
  15. H1br1d.F1ght3r[UHF]

    H1br1d.F1ght3r[UHF] Junior szaki

    Szeretném jelezni, hogy iszonyatos nehéz annyi lelket szedni hogy akár mind a 2 dizit meg lehessen venni. Továbbá az event leírás hiányossága és folyamatos értesítés nélküli változtatása, mert a játékosoknak kell tesztelniük egy eventet ez jópofa de konkrétan többeknek több száz ezer gyöngyük bánta... Viszont hogy valami jó is mondjak a ládák jók lettek.
     
  16. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    ha viszont kiismeri az ember a csínnyát több száz ezer gyöngyöt gyűjthet, lelket tényleg túl nehéz szerezni, még 1 dizire/kedvencre is, nem 2-re
     
  17. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Ez szerverenként változó lehetőség, van ahol meg tudod tenni van ahol lehetőséged sem lesz rá, mert kilőnek.
    El kell fogadni, hogy ez egy ilyen event :) Az alapötlet nem rossz..csak szerintem az esélyegyenlőséget annyira most itt nem vették figyelembe. Ettől függetlenül szerintem mindenki megtalálja benne a neki tetsző dolgokat ;)
     
  18. Fobia

    Fobia Járnitanuló

    hali,

    ez mi???
    [​IMG]

    event lövés után álltunk bele az AoE-ba, és ezt kaptuk csak nem tudjuk mire jó.
     
  19. Helmet77

    Helmet77 Utánpótlás-írogató

    Elég lapos az event...
    160 lelket szereztem,most várjak 2 napot újabb 160-hoz! Szuper...
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Hmmm ;) Több hírnév pontot kaptok, amíg aktív az a "bónusz", ha minden igaz.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.