Visszajelzés Vitaszoba: Titánok harca!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 13.7.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. H1br1d.F1ght3r[UHF]

    H1br1d.F1ght3r[UHF] Junior szaki

    és hogy lehet pontosan megszerezni?
     
  2. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    az az érme is kellhetne még másra is vagy több belőle, most kellett 60, a maradék meg minek?
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A Titánok dobják, kicsi szürke kör, olyasmi mint az elveszett szerelem. Na abba kell beleállni.
     
  4. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    A rendelésen,a néhai próbákon,és a majdani rangsorhelyezésen kívül,mégis,hogy szándékoznak lehetőséget adni a játékosoknak a lelkek gyüjtésére?Mert ez így igen soványka!
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  5. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Valamit nagyon nem jól csináltak ennél az Eventnél..Rem.váltózás lesz ez így annyira sovány..Nincs így értelme Eventezni , Lelkeket honnan varázsoljak?
     
  6. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    jelenleg az érmeknek alig van értelme, az én javaslatom hogy a feketepiacon lehessen venni érméért lelket, egy bizonyos átváltási aránnyal
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  7. LBBARCELONA

    LBBARCELONA Utánpótlás-írogató

    Szerintem is ez jó ötlet valamire át kéne váltani mert hát azok szinte semmire se valók.
     
  8. LBBARCELONA

    LBBARCELONA Utánpótlás-írogató

    Én már elolvastam az eventről mindent 3x de azt nem értem, hogy, hogy is van ez most hogy " Ha a saját szinteden lővöd akkor kapot a megfelelő jutalmakat" De most ez hogy is van ha most pl 4/3 vagyok akkor nekem azt írja ki hogy 2/--5/ -ig valamelyik közt megjelenik a nagy hajó 2 az egyik az Uránosz másik meg a Gaia szóval ha máshol lővöm ahol nekem nem írta ki akkor onnan nem kapok jót ha onnan lővöm?
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Mindenkinek kiírja azokat az event hajókat, amelyek azon a térképen is megjelenhetnek ahol éppen tartózkodsz. Tehát Ha te 4/3on vagy, akkor kiírja neked az összes event hajót, ami 4/3on is megjelenhet, tehát azt ami 2.-től 5. térképig jelenhet meg. Ha te 6/3on vagy, akkor a 6.-ről 15. térképig megjelenő NPC-ket fogod látni, hogy hova dobta. Ez nem azt jelenti, hogy te ezeket gond nélkül lőheted és jutalmakat is kapsz. Ez csak egy értesítés, hogy éppen ahol vagy abban a régióban mi jelent meg. Azt már neked kell tudnod, hogy a szinted megfelel-e hozzá. Ha tudnál még magasabb szintű event hajót is lőni, ami magasabb szinteken jelenik meg, akkor Nem, tehát nem a szintednek megfelelő.
     
  10. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    A ládák nagyon jók és a "kis" NPC tartalmai is. Viszont a többi az nagyon el lett fuserálva... 16/ feletti event NPC-re rengetegen vannak és ha nem az "uralkodó" szövetséghez tartozol akkor közöd nincs hozzá. A lentebbi mapokon meg kb. 6 ember lövi a nagy NPC-ket ami eltart 3/4 órájukba vagy a kellő lőszerük sincs meg hozzá. A titánok kísérői is igen siralmasra sikerültek a 10 milla életükkel, amiért nem kap az ember semmit. A fekete piaci árak meg horribilisek ahhoz képes, hogy lelket meg kb. nem lehet szerezni.
     
    Csillagokfénye.HU és $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  11. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Ez így igaz nagyon el lett fuserálva ez az Event..
     
  12. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    Ez az event így ahogy van jelenleg egy nagy 0 . . .

    Tömören kb ennyit szerettem volna leírni
     
  13. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    ha többen lövik azt a titánt amit neked nem kellene lőnöd csak lődd!! ugyan úgy ad gyöngyöt, annyi hogy pár hírnévpontot levon majd de ugyan úgy megadja a gyöngyöt...
    egyébként, én egy meglehetősen kezdő hajóval vagyok, bástya nincs, tehetség 15, és 70k-t lövök a titánba, annyi gyöngyöt ad amennyit belelövök, vagyis pl 10k polipért 10k göngy, tehát még egy gyökér hajónak is pluszos, aki ezt az eventet rossznak nevezni az nem is akar eventezni :)
    a lövöldözős része az eventnek szerintem első osztályú, ami tényleg kis gond az a lelkel szerzése, egyébként mag tesség mindent ígyhagyni :D
     
  14. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Nekem nem a gyöngy tartalommal van a problémám. Az nagyon jó. Itt az a probléma, hogy nem tudom lőni, mert leszednek róla...
     
  15. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Osztom Gyeni véleményét :rolleyes::(
     
  16. Csabika

    Csabika Fórum-zöldfülű

    Sziasztok...1 kérdésem lenne csupán...mi van akkor ha nem kapok ujj küldit?
     
  17. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    Amennyiben az volt az utolsó, nem meglepő. Nem így lenne, akkor nézd meg F5, esetleg kilépés, előzmények törlése, visszalépés.
     
    Csabika kedveli ezt.
  18. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    remélem a következő szakasz próbái nehezebbek lesznek valamivel kicsit több jutalomért...
     
    Csabika kedveli ezt.
  19. pöröly

    pöröly Utánpótlás-írogató

    a problémám a kronos bol kijövö Titan defender.. piros szinü hajó 10 millio élete van... ki lövöm de csak pontot kapok 2 öt.. a gaia csapatához.. meg némi tp t asszem.. de semmi mást nem kapok.. erre a support azt mondta olvassam el az event közleményt mert ott minden le van irva... de 7 en olvastuk el és egyikönk sem találta meg az ehez kapcsolódó információt.. szeretném megkérdezni hogy ez akkor most hogyan van?? a zöld csapathoz tartozok (gaia) a másik kérdés pedig a lelkeket miböl tudom össze gyüjteni??, és a magyar fórumon azt irják hogy a feladatokat a biztonságos kikötöben 3 óránként tudom megismételni az utolsó feladatot... de állítólag az angol forumon nincs ez bele irva.. és nem is engedi ismételni a feladatot....
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Így van, nincs leírva, hogy bármi mást is kéne adnia, akkor miért várod el, hogy adjon bármi mást?

    A feladatokat nem lehet ismételni, és ez itt is így van írva, ha érdekelnek a részletek, olvasd el a vitaszoba előzményeit.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.