Visszajelzés Vitaszoba: Titánok harca!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 13.7.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    DD hiányos a leírás,kár megmagyarázni,több 100 játékos látja csak a központban nem.Lövik a játékosok a nagy semmit.Kilövik az egyik nagy evetet a másik eltűnik vicc.
     
  2. meteor86

    meteor86 Aktív író

    az is vicc hogy beletolok 200k elitet a phoibébe és nem ad csak 115k tp meg 45 pontot gyöngy meg semmi
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szerintem te magad sem nevetsz rajta, miért lenne ez vicc? Ez teljesen komoly dolog.
    Az ismertetőben le van írva, hogy Titán harcok lesznek. A Titán harc 2 Titán (nagy event hajó) összecsapása.
    Ha már 2 fél összecsapása, akkor elég egyértelmű, hogy lesz győztes és vesztes. A vesztes csapat jéglőszert kap, ahogy azt az ismertetőben olvashatod. A másik, a győztes csapat Titánja pedig várja meg míg kilövik? Nem. Vége a csatának és kész, hiszen a csata 2 Titán között zajlik. Nincs egyértelműen leírva, hogy a másik ilyenkor eltűnik, de elég nyilvánvaló. Ha valakinek nem volna az, miért nem kérdez? Oké, nem kérdez mert gőze nem volt róla, vagy fel sem merült benne a gyanú, hogy mi lesz a győztes Titánnal (a vesztes ugye elcsobban). Akkor részt vesz az 1. Titán harcban és látja, tapasztalja. 1x elbukott X ezer gyöngyöt, majd legközelebb már jól csinálja és a következővel visszanyeri a korábbi veszteségét. Vagy lesz olyan ügyes, hogy újra és újra a vesztes csapat Titánjával harcol és fel sem merül benne a gyanú, hogy nem kellene, ezért lesz neki veszteséges? Vagy hogy megkérdezze például itt (ahogy sokan meg is tették), hogy hogyan is működik, mert nem értik? Na aki még erre sem hajlandó annak csak gratulálni tudok az esztelen játékhoz.

    Ha valamit nem tudok, megkérdezem. Ha valamit nem értek, megkérdezem. Ha valaki nem tudja, de nem is akarja megtudni, az csak szenvedjen és bukjon sok sok gyöngyöt.
     
  4. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    kérdés:
    az a gondolat merült fel bennem hogy a következő szakaszban így járok el:
    szerzek egy pontot az egyik csapathoz, felveszem a küldijét, megcsinálom mind, aztán a sajátot lőve átállok a másik csapathoz és ott is megcsinálom a küldiket
    ez így lehetséges? és ez esetben az összes küldit megcsinlhatom gyakorlatilag 2x?
     
  5. szab3

    szab3 Junior szaki

    Ja. Tavaly így csináltam.
     
  6. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    2015-07-16 18:32:24
    12 pont a(z) Gaia csapat számára.
    2015-07-16 18:32:24
    Kaptál 29659 gyöngyöt.
    29'659 gyöngy
    2015-07-16 18:32:24
    Megszerezve: 3 x Szolón érméje.

    54 ezer löszer ment bele ez már nagyon szánalmas,ja és 12 szer kapcsólodot közben..
     
  7. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Tiszta gáz dél elötte 38 ezer löszer és
    2015-07-16 10:19:34
    Megszerezve: 3 x Szolón érméje.
    2015-07-16 10:19:34
    Kaptál 41250 TP-t (tapasztalatpontot).
    2015-07-16 10:19:34
    17 pont a(z) Gaia csapat számára.
    2015-07-16 10:19:34
    Kaptál 42353 gyöngyöt.
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Most már olvashatod közleményben, hogy a kis Deffenderek által hátrahagyott védő kör, mely a Titánt segíti erősebb lett. Így ha abban áll a Titán ugyan annyi lőszerért kevesebb gyöngyöt fogsz kapni. Illetve ugyan annyi gyöngyért több lőszert kell belelőnöd, hiszen kisebbet sebzel.
     
  9. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    túl jó volt ez az event hogy ígymaradjon 2 hétig :)
     
  10. Đr.McKay

    Đr.McKay Junior szaki

    Te jóóó isten DD komolyan azt írtad hogy a 4x-re növelték a sebzésüket és 280k-t sebeznek a piros warriorok....legalább ha változik valami azt őszintén ha kérhetem
     
  11. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Én nem tudom, hogy most mennyi, még nem volt alkalmam megnézni. Ezt az infót kaptam, ezt írtam ki. Még akkor sem változtathatok rajta, ha én magam is látom, hogy nem feltétlen fedi a valóságot, bár ezt még nem is tudom.
     
  12. Baba

    Baba Fórumlakó

    Hát a másik fontos változás amit DD nem írt hogy a gyöngyöt is lejebb vették nem kicsivel :confused:
     
  13. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

     
  14. Baba

    Baba Fórumlakó

    Kilötük mindig az ősszes defendert addig nem is lötük a titánt és ugyaannyi golyóért sokkal kevesebb gyöngyőt kaptuk és akkor még nem is számolom az elitet amik a defenderekbe ment :(
     
  15. Zoli

    Zoli Járnitanuló

    csakhogy mivel a kísérők semmit sem adnak azt senki nem akarja kilőni, az nélkül meghát ugye bukfences, tehát érzésem szerint ez így el lett rontva
     
  16. Đr.McKay

    Đr.McKay Junior szaki

    azért kap mindenki kevesebb gyöngyöt mert a kísérők is sebzik nem is akárhogyan ezért ők is "kapnak"
     
  17. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Na már van tapasztalatom, hát megosztanám veletek.
    Majdnem este 8, kaptam 40 000 gyöngyöt, ez kb megegyezik a tegnap és tegnap előtt hasonló időpontban lőtt Titánommal. (kb ugyan annyian lőhettük)

    Ami eltérés, ugye a szinkronizálás óta:
    A Deffender NPC-k által hátrahagyott védő kör a Titánnak erősebb lett. Most szinte semmit nem sebzek rajta, amíg benne van. Aki ilyenkor lövi, akár ki is dobhatná azt a lőszert, mert mint írtam szinte semmit nem sebzel vele. (nekem ez a szinte semmi 2-4k volt, védő kör nélkül 150k) Tehát ha nem figyelsz egyértelmű, hogy kevesebb lesz a hasznod, esetleg nem is lesz.

    A Warriorok nagyobbat lőnek. Nem tudom hol láttad azokat a 280k-s sebzéseket, én csak 150k-t láttam amiket a Warriorok lőttek a másik Titánon. Eddig rajtam ~10k-t sebeztek. Gondolhatnám, hogy akkor a közlemény szerint 4x lőnek nagyobbakat, akkor most csak 40k-t kellene? Tyűű rossz a közlemény! Vagy még sem? Nekem van kitérési esélyem, és van sebzés elkerülésem. Összességében legalább 50-70%-kal csökkenti a nekem okozott sebzést. Szóval, annak az event hajónak, szerintem az alap sebzése legalább 30k körül lehetett. Ennek a négyszerese már is 120k ami már közelít a mostani 150k-hoz. Mindezt pedig csak hasamra ütve számoltam, szóval lehet ez ettől több is, ahogy látjuk is hogy több.

    A Warriorok sebeznek, nagyobbat is és csak a Titánokat lövik. A játékosok lövik az egyiket, közben megjelennek a kísérői, akik mennek lőni a másik Titánt, mivel ezek a kísérők nagyobbat lőnek, így gyorsabban haladnak és eljutnak oda, hogy az a Titán is dob kísérőket, Deffendereket és Warriorokat, az ő Warriorjai a mi Titánunkhoz jön és azt lövi, ahogy a többi játékos is. Tehát nem is kell több játékos, ott vannak az NPC-k, akik ugyan úgy lövik, nem is kis sebzéssel, így velük is osztozni kell a jutalmon. Egyértelmű, hogy így a játékosoknak kevesebb életet kell lelőniük, tehát kevesebb jutalom is jár, így pedig kevesebb gyöngy.
    Összegezve nincs semmi elhallgatva, minden kb. úgy van ahogy azt a közleményben leírtam.
     
  18. Đr.McKay

    Đr.McKay Junior szaki

    tyűűűű dobj alá egy elveszett szerelmet és ott a 280k tyűűűűű
     
  19. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    DD azért ez már vicccc
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ja, hogy tovább bónuszokkal növelt sebzésről beszélünk és nem az alapról? Hmmm. Alap sebzés növekedett 4-szeresére. Ez pedig így is van.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.