Visszajelzés Vitaszoba: Titánok harca

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Wizard, témanyitás ideje: 2.8.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Titánok harca eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Shtuby

    Shtuby Járnitanuló

    Üdv!

    A hírnévpontgyorsító mennyivel gyorsítja fel a gyűjtést? Legalább kétszer annyi hírnevet ad?
     
  3. ĐROTUŁŁO

    ĐROTUŁŁO Aktív író

    1 ponttal :D legalábbis a kis hajónál...
     
    Shtuby kedveli ezt.
  4. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Szisztok!
    Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudok frakciot váltani?
    Nincs bent a leirásba csak annyi, hogy ha a saját frakcios hajokat lövöm akkor minusz hirnevet kapok.
    Viszont jelenleg ez a frakcionál nem akarok lenni.
    Valaki tudna ebben segiteni?
     
  5. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Az eventleírás tartalmazza ezt is: Ha átpártolnál a másik frakcióhoz, ehhez van is egy új próba-tárgy, melyet, ha átnyújtasz a
    Döntőbírónak, visszaállítja nullára a hírnevedet. Ez a legegyszerűbb módja.
     
  6. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Utolso sort nem olvastam abban a részben, Köszönöm a választ!
     
  7. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Azt szeretem mikor a feketepicac alján sosem látni az utolsó hajó mit tartalmaz,csak a szöveget róla!
     
    Naksi kedveli ezt.
  8. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    szia. egyetértek veled.
     
  9. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Ha Gaiat lövök akkor a másik csoporthoz tartozok,ill fordtíva,mert már nem emlékszem- korábban így volt?
     
  10. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Igen, az előző években is így volt.
     
  11. Canada

    Canada Járnitanuló

    Szia.és azt a tárgyat ,honnan miből ehet szerezni, amit át kell nyújtani a bírónak? Köszönöm
     
  12. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Engem az npc pontozás érdekelne, az kap pontot aki a legtöbb sebzést viszi be vagy aki az utolsot?
     
  13. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    üdv,esetleg valaki tudja a polipméreg lőszer vásárlása a feketepiacon mennyire van korlátozva?
     
  14. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    szia! Rá teszed a kurzort, és máris mutatja neked. 0/99
    Gala-hu neked írtam.
     
  15. Nem igen örülök, több alkalommal sokat sebeztem a dizájn adó hajókon és az "esély" - annal megszerzésére nálam úgy tűnik nulla % - régen ez nagyon kis eséllyel is jobban működött! Valakinek sikerült?
     
  16. Baba

    Baba Fórumlakó

    Szia
    Bizonyos %-át le kell sebezd az NPC-nek.... és ha ad dizit aki akkor lőtte mindenkinek ad aki elérte a sebzést .:cool:
     
  17. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    3999 hírnév felett többet kéne adnia az npc-knek, akkor miért adnak ugyanannyit?
     
  18. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    elered a 12 ezret kb 400 gyongy es loszerel kapsz tobbet mint amikor 1 hirneved volt .

    a baj inkabb az hogy a botosok viszik a premet mint mindig , ezzel kene csinalni valamit mert elobb utobb megunja az ember hogy a semmiert gurizik a botos meg nem kinlodik es az elso helyeken vegez . . .
     
  19. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Jó event lett egyébként, nem túl 'színes' de gyöngyözni jó. Viszont jó lenne, ha a parazsak és a magvák nem támadnának ha elúszol mellettük, mert van, hogy egy mapon 4-5-6 is úszkál. Hiába állna neki az ember, így egyszerűen lehetetlen kilőni őket (egyedül).
     
    Naksi kedveli ezt.
  20. Lámpás, Homokóra, Lámpás, Homokóra ... - továbbra is ennyit az esélyről... :( Valakinek sikerült?
     
    Utoljára szerkesztett: 8.8.18