Visszajelzés Vitaszoba: Titánok harca

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Wizard, témanyitás ideje: 2.8.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    sziasztok! Kérdezném, hogy a kronos megjelenését nem írja ki? Én még sose láttam, hogy azt ki írná. Van próba, hogy sebez rá 5 milliót, de nem látom ki írva a megjelenését, és sose találkoztam még vele pedig több órát is vagyok itt. Kérlek benneteket, hogy írjátok le , hogy Ti nektek ki írja? Vagy hol tudok találkozni vele? Köszi
     
  2. -Honey-

    -Honey- Utánpótlás-írogató

    Vége az eventnek...
     
  3. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Ázsia szerveren nincs vége, mert ott este 9.-kor kezdődött, és ma 21.-kor lesz vége!!!
     
  4. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok! Senki se tud nekem válaszolni???
     
  5. -Honey-

    -Honey- Utánpótlás-írogató

    A Kronos és a Rhea megjelenését nem irta ki amugy. Keresgélni kell a térképeken.
     
  6. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Az mindig úgy volt korábban is. Szerintem ez nem gond. Ha egyedül belefutsz éjjel, jó summa az. ;)
     
    Naksi kedveli ezt.
  7. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    köszike, de sok térképen megfordultam már a event kezdete óta, de még egyetlen egybe se futottam be sajna :( a event kezdetekor is itt voltam napi több órát, össze vissza minden térképen megfordultam 5-25 ig. de nem sikerült találkoznom vele.
     
  8. Csak egy észrevétel: "Mi történik az eventkulcsokkal, átkozott és ragyogó lelkekkel az event végén?
    Az eventkulcsokat 1:1 arányban normál ládakulcsokra, az átkozott lelkeket Ignis lőszerre, a ragyogó lelkeket pedig lélekfaló lőszerre váltjuk. " - Na most ugye erről lemaradtunk! Helyette lett a polipméreg lőszer, azért az Ignis lőszert jobban sajnálom!
     
    Naksi kedveli ezt.
  9. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Azt is hozzátenném, hogy volt mondjuk 100 event kulcsod ami a Marauderre is jó, beváltották sima kulcsra. Értelmetlen, amikor simán vihetné tovább az ember a kulcsokat akkor beváltják, máskor meg 4-5 napig bentragad mert kövi eventre továbbmegy. Nem értem.
     
  10. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Javasolt a Titánok harca ismertetőt olvasni (tekintettel arra, hogy az az event ért most véget), ott ez áll:
     
  11. Kedves Apolló! A világért sem akartam szembe szállni a bölcs döntéssel, természetesen olvasok , pont ezért tettem, mint "Seafight fogyasztó", építőjellegűnek gondolt szubjektív észrevételt, mivel azt gondolom és tapasztalom, hogy az elemi lőszerek szerepe egyre nagyobb teret kap a játékban és a korábbiak szerinti , ("ha jól olvastam") egy script késedelmes lefutása miatt meghiúsult csere verzió jobban tetszett és esetleg tetszett volna a többi "Seafight fogyasztónak" is.
     
  12. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Melyik szerveren játszol?
     
  13. Volt Eu2 szerveren.
     
  14. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Közben ma kaptam a fülest, hogy azon a szerveren sajnos tényleg nem történt meg az átváltás (más szervereken minden rendben ment). Így ebben igazad volt, hogy nem kaptátok meg abból az eseményből a kompenzációt, csak szombaton a Titánok harcából.