Visszajelzés Vitaszoba: Typhon bosszúja 2018

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 18.9.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Typhon bosszúja 2018 eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Slade kapitány ellen is csak a gyöngy lőszer hatásos. Legyőzéséért ragyogó lelkeket és kristályokat kapsz jutalmul az okozott sebzés arányában.

    Nem tudom hiba-e vagy elírás, de kristályokat nem ad.
     
  3. Casper63

    Casper63 Utánpótlás-írogató

    nekem sem ad kristályt.
     
  4. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    A leírásban hiba volt, meg lett változtatva.
     
  5. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Kérdem én:Hol vannak a fent felsorolt desingok a feketepiacról, mert csak egyetlen egy desing van ott, plusz az új kedvenc sincs a piacon bent..(Nincs meg egyik desing sem a hajómon!!)o_Oo_O:cool:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.9.18
  6. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Némi kavarodás van az event leírásban is és a játékban sem az szerepel, ami a leírásban.

    1 minijáték: Bosstérkép (1 normál és 1 elvarázsolt változat)
    1 csoportos térkép: Hüdra-térkép

    Milyen jutalmakat nyerhetek a bosstérképen?
    Ezenkívül némi szerencsével megnyerheted az új “Simian Seafarer” házikedvencet az elvarázsolt verzió jutalmaként.
    Mit kell tudnom a megnyerhető/megvehető hajódesignokról?

    Star Bright (Minijáték):
    Elsőrendű Rubin: +22% ágyúsebzés
    Elsőrendű Rózsakvarc: +11% találati esély
    Becses Lapis lazuli: +105.000 Életerőpont bónusz
    Becses Azurit: +10,5% ÉP-javítási sebesség, +42% ÉP-javítási érték

    Mit kell tudnom a megnyerhető házi kedvencről?
    Simian Seafarer (Bosstérkép):
    Szikrázó Lepidolit: +13,5% találati arány bónusz
    Szikrázó Szugilit: +13,5% sebzéshárítás


    Ha a minijáték = Bosstérkép, akkor az elvarázsolt változat nem házikedvencet ad, hanem dizit s a leírással ellentétben a játékban a Tüzes Menyasszonyt írja.
    A csoportos térkép adja a házi kedvencet, de a leírással ellentétben a játékban a Hüdraporontyot írja.
     
  7. tami80

    tami80 Törekvő

    A minijáték rangsora nem működik. Nem tudom érdemes-e így csinálgatni, mert a pontok nem gyűlnek. Javítva lesz?
     
  8. $Devil98$

    $Devil98$ Fórum-zöldfülű

    lehetne egy kicsit több Roncs is!
     
  9. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    minden 3. lada kem titka!! mikor veszik mar ki ezt az event ladabol??? semmi ertelme van mar tobb 10ezer mindenkinek! rakjatok ki piacra es akinek kell az vesz!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.9.18
    Shtuby, *pαℓذ*, Naksi és még 1 ember kedveli ezt.
  10. Smile559

    Smile559 Utánpótlás-írogató

    Hali minimapon amiből lehetne Ősi címert szerezni nem goldoljátok kicsit nehéznek ? -.-"
     
    Naksi kedveli ezt.
  11. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    teljesen egyetértek ezzel hozzáadva az elmo tüzét is
     
  12. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    Jó lenne hogy ha a várólistán van valaki de kimegy a biztonságos kikötőből és kilövik akkor nem kellene állandóan visszamenni a biztonságosba és újra jelentkezni a várólistára
     
  13. $Devil98$

    $Devil98$ Fórum-zöldfülű

    több eventhajót! és LADONT!
     
    Naksi kedveli ezt.
  14. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Ladon 0hp-val buggol, nem tünik el és nem ad jutalmat, gg
     
    Smile559 kedveli ezt.
  15. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    jó lenne ha az eventládákba sürübben lenne lőszer vagy a feketepiacon nemlenne korlátozva a lőszer vásárlási lehetőség egy ilyen 2 hetes eventnél
     
    Naksi kedveli ezt.
  16. Kedves Csapat! Az event röviden egész jó volt. Két észrevételt azért tennék csupán!
    Amennyiben lehet, az ősi címerek beszerzését könnyítsék meg, pl. lehessen evethajókból továbbra is lőni. Randon csoportokkal lehetetlen teljesíteni egy összehangolt játékot igénylő térképet, így ez egyesek számára teljeséggel lehetetlené teszi az egyedi térképekeken való játék lehetőségét.
    Egy másik javaslat, hogy ha van különös nyeremény, ahogy most is volt a minitérképen (dizájn, kedvenc) és ennek megnyerése sikerrel jár, akkor a megszerzést követően véletlenszerűen esetenként lehessen továbbra is hasonló nyereményre szert tenni, pl. valami akció tárgyra.
     
    ★ƬØP★ĞUŇ★ kedveli ezt.