Visszajelzés Vitaszoba: Typhoon bosszúja 2016!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 30.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide írjátok meg véleményeiteket az Typhoon bosszúja 2016 eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Kedves DD 1 dologra szeretnék csak választ kapni . Ugyeár nem váltották beaz előzző eventből a lelkeket és kulcsokat . Ugye erről a dologról már így le is mondtak hogy kezdetét vette az event mert furán jönne ki hpgy el kezdeném gyüjteni és egyszer csak át váltanák az összesemet a jelenlegi fölösleges dolgokra . ??
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Nem váltották át? Tudomásom szerint átváltották, ma délben.
     
  4. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Átváltották délben,nálam szerepel logkönyvben,kulcsok,lelkek átváltása!
     
  5. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Kicsit kevés a címer szerzési lehetőség, Ladon nagyon ritka, csoda ha belebotlasz és kiszurja a szemed 1 db címerrel , ládába vagy slade kapitányba is tehettek volna címereket.
     
  6. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    2016-09-01 21:57:16
    Elsüllyesztetted Jinx kapitány hajóját.
    2016-09-01 21:57:16
    Megszerezve: 6750 Szívtörő lőszer. Ok: Zsákmány
     
  7. SzellemCápa

    SzellemCápa Junior szaki

    A vudupajzsot szinte képtelenség feljavítani olyan agresszívek az eventhajók, nagy a lőtávjuk és lerázhatatlanok. Néha 3-5 is lőtt egyszerre csilizés vagy arany gyűjtés közben.
     
    Kovilad kedveli ezt.
  8. Kovilad

    Kovilad Utánpótlás-írogató

    Valahol nem értem a fejlesztőket!A kicsikre, kezdőkre itt soha nem gondolnak..... Az 1/ térképekre is tehettek volna néhány roncsot.
    Egy játék fejlesztésénél alap, hogy az új játékosok kedvet kapjanak a játékhoz. Itt csak a mazochisták maradnak meg. A kicsi kimegy 2/ térképre és 10 perc alatt 5x kilövik 400K ÉP-l rendelkező "bátor" (én inkább nyuszinak nevezném őket) játékosok. Persze, hogy elmegy a kedve az egész játéktól! Minimum lenne, hogy az eventből valamilyen szinten ők is kivehessék a részüket. Régebben játszottam és most visszanéztem, sok a változás de mindegyik szinte a kicsiket sújtja, nehezíti a játékukat. Régen tortuga alatt lehetett csilizni ez a kicsiknek kedvezett, ma nem lehet... Régen a csiliből kapott ÉP hozzá adódott a hajód ÉP-hez így komoly védelmet szerezhetett aki szorgalmas volt, így volt esélye megvédeni magát... (nekem is volt 2.000.000 ÉP a hajómon, belém lőtt a 12.s szintű görög azt se tudta, hogy meneküljön)ma ez sincs! A kezdők, a kicsi fejlődő játékosok el vannak hanyagolva! Kimegy nagy nehezen már majdnem kilő egy roncsot és a vége előtt leszedi egy sokkal nagyobb játékos ellopva a zsákmányt. Roppant etikátlan dolog! Olyan mintha 30 éves ember 5 éves gyereket verne az utcán és erre még büszke is lenne! A kicsiknek esélyük sincs! Szóval minimum roncsokat az 1/ térképekre!!!!!
    (Egyébként 2000 óta foglalkozom online játékok fejlesztésével, tehát nem alaptalanul írom amit írok!)
     
    Utoljára szerkesztett: 2.9.16
  9. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Az 1/-es roncsokkal én azért nem értek egyet, mert biztosan lenne olyan nagyobb játékos, aki ott lőné őket. Ezzel pedig nem vagy előrébb. Ha csak nem úgy csinálják meg, mint a mojozást.
     
  10. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Az eventhajók aggreszivításán nem ártana változtatni.Pl
     
    Kovilad és Norbi1993 kedveli ezt.
  11. Kovilad

    Kovilad Utánpótlás-írogató

    Látod magad is megtaláltad rá a megoldást, hogy jó legyen. 1 Questet kell csak írni és a probléma meg van oldva!
     
  12. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Érdeklődnék, hogy a Jinx-ből kivették a lőszer nyereményt vagy csak én vagyok szerencsétlen. A tegnap esti restart óta egyből sem kaptam :(
     
  13. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Nem vagy egyedül. Eddig én sem kaptam.
     
  14. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    2016-09-02 18:46:12
    Megszerezve: 6750 Szívtörő lőszer. Ok: Zsákmány
    2016-09-03 00:12:16
    Megszerezve: 6750 Szívtörő lőszer. Ok: Zsákmány
    Adja még a lőszert a kisevent csak ritkán.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.9.16
  15. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Siasztok érdeklődnék miért nem tudok lőszert venni feketepiacon : Ezt írja ki rendszeresen mikor a szívtörőt szeretném venni ( De minden mást enged ) :
    A munkamenet ideje lejárt. Frissítsd az oldalt, és próbáld meg újra!
    error code 1016#

    Ez lenne a bűvös mondat ha bárki más észleli ezt akkor írja meg légyszives hátha nem egyéni probléma előre is köszönöm .
     
  16. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    2016-09-03 00:13:19
    Elsüllyesztetted Jinx kapitány hajóját.
    2016-09-03 00:13:19
    Kaptál 3203 TP-t (tapasztalatpontot).
    2016-09-03 00:13:19
    Megszerezve: 1 Átkozott lelkek. Ok: Zsákmány Viccc :)
    2016-09-03 00:07:45
    Megszerezve: 15 Átkozott lelkek. Ok: Zsákmány
    2016-09-03 00:07:45
    Elsüllyesztetted Dawn kapitány hajóját.
    2016-09-03 00:07:45
    Megszerezve: 15 Kristály. Ok: Zsákmány
    2016-09-03 00:07:45
    Kaptál 15557 TP-t (tapasztalatpontot).Na ez már jóbb :) ( nem sokkal):rolleyes:
     
  17. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Sokat ér a lélek most, de inkább adna mindegyik Jinx 2k szívtörőlőszert.
     
  18. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    Én nekem csak az a rossz , hogy nem lehet ösit szerezni csak a Landonbol ha már a jinx ilyen keveset add a sok életért igazán tehetek volna 1 ösit is az 1 átkozott lélek mellé , a hibákrol nem is beszélve :-(
     
    Péter kedveli ezt.
  19. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    2016-09-04 15:01:16
    Megszerezve: 9900 Szívtörő lőszer. Ok: Zsákmány
    2016-09-04 15:01:16
    Kinyitottál egy lezárt ládát.

    Nekem ez volt eddig az első,hogy ennyit adott, 2200-2500volt a legtöbb.
     
  20. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    legalább a jinx npc adhatna 1 ősi címert mert ez a ladon kevés iy sokat kell keresni nem mindig jelzi ki sőt egyáltalán nem jelzi a jinxből meg még 20-25.-ik sem ad lőszert .vagy hamár van lélek azért lehessen venni a feketepiacon ősi címert
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.