Visszajelzés Vitaszoba: Typhoon bosszúja 2016!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 30.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Azért az kicsit erős lenne ha a Jinx adna ősi címert...
     
  2. CaptainGod

    CaptainGod Járnitanuló

    Igen, az azért tényleg eléggé durva lenne de azért 1 db átkozott léleknél adhatna többet, mert az a lőszer amit megad azt eléggé csekély eséllyel szolgálja fel :D
     
  3. mojo(Hun)

    mojo(Hun) Járnitanuló

    sziasztok az eventhez bonuszkod van ?? vagy van-e valamilyen bonuszkod??
     
  4. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Tudomásom szerint nincs.De talán lesz ha minden hibát javittanak a játékban. Akkor szoktak valamit adni de ne vedd 100%-nak.
     
  5. mojo(Hun)

    mojo(Hun) Járnitanuló

    köszönöm szépen
     
  6. isBig

    isBig Fórum-zöldfülű

    Nagyon idegesítő, hogy a minijátékban a játék megszakító gomb egyből kidob a térképről. Véletlenül ha valaki rákattint egyből kidob a minimapról. Berakhattak volna egy visszaszámlálót, mint ahogy a bmen vagy a biztonságos kikötőnél van.
     
    TheNormalOne kedveli ezt.
  7. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Így jártam 20perce 5 milliót kellett volna lelőnöm. Se címer se 60k gyöngy.Felháborító.
     
    TheNormalOne kedveli ezt.
  8. TheNormalOne

    TheNormalOne Utánpótlás-írogató

    Így jártam én is nemrég. Már az előző eventnél sem értettem, miért kell ilyen opciót beletenni. Ha valaki felmegy, miért akarna lejönni? De ha le is akar, kijelentkezik, és kész. Így nem járnának rosszul azok, akik végig tudnák csinálni, csak véletlenül rákattintanak a gombra.
     
    Péter kedveli ezt.
  9. .KORMORÁN.

    .KORMORÁN. Járnitanuló

    Órák, napok alatt nincs Ladon, céltalanul járkálok, tapadnak az npc-k és ennyi. :( Két küldetés teljesítése az első részben cimer nélkül!! Gratulálok a programozónak! Elpártol még az a kevés játékos is.
     
  10. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    nem a jinx adjon ősi címert hanem amit összegyüjtünk lelkekért lehessen venni bizonyos összegü lelkekért bizonyos összegü címert

    mert nekem ugy rémlik tavaly lehetett talán venni lelkekért címert is
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.9.16
  11. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    Azért látom még ma sem sikerült a hibákat javítani eu5-ön,mert még mindíg nem lehet sem üregest venni,sem feketepiacon megvenni semmit,így tökéletes a játék.
     
    Tэxᴀک kedveli ezt.
  12. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    De legalább ez nem csoportos térkép és ha elég erős vagy és jó a taktikád akkor nem süllyedsz, itt csak rajtad múlik az előzőben meg nagyon nem.
     
  13. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó



    Fölösleges lett volna a visszaszámláló ugyanis a LAdon amint el kezded lőni asszem onnantól végig lő így hiába számol ha mindig meg szakad am meg ne kis képernyőn játszatok és akkor egyáltalán nem fog zavarni az a kilépési ketyere . Engem csak 1 zavar akár hogyan próbálom tökéletesre sosem sikerül 1 ik sem valaki tud benne help-elni hogy mit csinálok rosszúl vagy esetleg időhatáros lenne ?
     
  14. ₪H!†Ξ†LΞΠ₪™

    ₪H!†Ξ†LΞΠ₪™ Fórum-zöldfülű

    TYUPI™ először lödd szét a Keto-t,hogy egy lövés maradjon benne,akkor lelassul.Utána menj lödd ki a Ladon-t,majd a Keto-t és ennyi.
     
  15. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Én úgy jártam,hogy elmentem javittani ,ladon nem is volt a képernyőn és véletlenül rákattintottam a kilépésre.Hoppá kilépett. Szerintem jó lenne az a visszaszámláló.Se címer se gyöngy.
     
  16. Manoka87(HUN)

    Manoka87(HUN) Utánpótlás-írogató

    Szomorúan tapasztalom hogy még mindig nem lehet vásásrolni sem löszert sem ládakulcsot ,hiába van event nem lehet kihasználni mert a sima löszert is ha elövöm nem birok újra venni ,ez nagyon rossz élmény :-( pazzar ,hogy semmi nem müködik mégsem csinálnak semmit kárpótlás remélem lesz .
     
  17. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó


    Van 1 ötletem erre én is nehezen jöttem rá próbáltad már úgy venni hogy pl lőszernél nem pl 5000 írtál be hanem ha 5k akarsz írj be simán 5 öt én kb 3 napja jöttem rá hogy változott a feketepiac és már nem ezressével kell írni hanem darab számra mert mostmár az a 1 k lőser márcsomagnak számít és maga a csomagokat veszed már meg szóval ha 10k akarsz akkor 10 et írsz ha 100k 100 at stb stb lehet tudtam segíteni de a kulcsot passz az lehet más probléma .
     
  18. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    az odáig nem is lenne baj,de folyamatosan hibaüzenetet ír ki,hogy frissítsd az oldalt,bármit is teszünk
     
  19. st.wolf.

    st.wolf. Járnitanuló

    Nagyon jo . kár hogy nem lehet venni kulcsot a fekete piacon .
     
  20. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    De lehet, de ahhoz gyöngy is kell. ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.