Visszajelzés Vitaszoba: Typhoon bosszúja 2016!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 30.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -marika-

    -marika- Járnitanuló

    Nekem eddig mindig lefagy az a map, ahol Typhoon van! Meg se tudom közelíteni, aztán kilőnek. Ekkor oda dob a rendszer javítani sorozatban, ahol event NPC van, ami szintén kilő! Aztán valós, vagy bug játékos lövi ki alig életemet háromszor! Ekkor felbukkan Ladon, ami nem fagy, belelövöm a szivtörőt, de nincs 5 % , mire kilőnek ! Mérgelődöm a chat-en , hogy kritikán aluli a játék: erre adminisztrátor kizár ! Tök jó játékélmény röpke 45 percben ! :p:p:p Gratulálok ! Mellesleg láttam olyan CM chat-et, amiben helyesírási hiba volt és nem elütés. Ennyit a szinvonalról mostanság.
     
  2. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    próbáld meg kikapcsolni hogy ne lásd más játékosok lövéseit ha lövitek az eventet mivel az is belassithatja a játékot nálad. én is ezt tettem azóta nem akad illetve nem fagy le a játék oly módon hogy ne tudjam megközelíteni az eventet :) és néha nemárt törölni az előzményeket böngészőnél :)
     
  3. Kovilad

    Kovilad Utánpótlás-írogató

    Részemről már nagyon várom ennek az eventnek a végét! Érthetetlen számomra, hogy miért kellett ennyi event hajót berakni? szinte 10-15 cm-ként találkozol eggyel. Alig akad játékos aki lövi őket (kb a játékosok 15-20%-a). Roppant agresszívak, szinte lerázhatatlanok (ez lenne a kisebb probléma). A számuk viszont okozója annak a lag-nak ami miatt több probléma van az event kezdete óta! Próbáljátok meg 2/3 részére csökkenteni az event hajók számát és a respawn idejüket növelni 80-90 másodperccel. Valószínűleg játszhatóbb lesz a játék és a bugok egy része is meggyógyul.
     
  4. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Ilyen event ahol ennyire agresszívek voltak az npck már volt! Akkor is meg lettek kérve,hogy az ilyen eventet felejtsék el!
    De te velem együtt irogathatsz ide
     
  5. Manoka87(HUN)

    Manoka87(HUN) Utánpótlás-írogató

    Kedves fejlesztők annak ellenére hogy volt ma resi ugyan úgy sem üregest sem más fajta lőszert ,sem fekete piacon sem a sima piacon nem lehet venni valaki árulja már el mi az istenek írjuk be a hibákat ha nem is foglalkoznak vele .Még sima láda kulcsot sem enged venni kifogytam a lőszerből teljesen és miért mert hibás minden :) ez annyira dühítő hogy semmi nem történik és kezd elfogyni a türelmem de szerintem evvel nem vagyok egyedül , van event de mi az istennek ha semmit sem lehet venni és mire vége lesz az eventnek lesz ugyan lelkem gyöngyöm de minek ha nem enged semmit sem megvenni sok lőszer pocsékba megy azért mert a fejlesztők nem szánnak időt a javításra szégyenletes teljesítmény én úgy gondolom hogy ha már mi vesszük a fáradtságot és költünk a játékra némi figyelmesség és oda adás el kéne a másik féltől is , türelmes ember vagyok de kezd elfogyni a türelmem :)
     
    Csontika kedveli ezt.
  6. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Megértjük a dühötöket hidd el, és nagyon sajnáljuk, hogy vannak hibák, melyeket még nem sikerült kijavítani, nem feleslegesen írjátok le, dolgoznak rajtuk folyamatosan. Csak remélni tudom, addigra sikerül ezt is megoldaniuk, mielőtt bezárna a feketepiac, és el tudjátok költeni az összegyűjtött lelkeket.
     
  7. Kovilad

    Kovilad Utánpótlás-írogató

    Közben már rájöttem, hogy ez mind a mi érdekünkben történik! Akinek szenvedélyé válik a játék hajlamos elhanyagolni dolgokat, emberi kapcsolatokat.
    Ma feljöttem játszani, kb 15 percet csiliztem mikorra az event hajók megszabadítottak a vudu páncéltól. Félrevonultam javítani, közben elsétáltam a közértbe bevásárolni (750 méter gyalog), kényelmesen bevásároltam, haza mentem és 1,5 kilométer séta után (750-750 méter oda-vissza)már csak néhány percet kellett várnom és újra játszhattam. Már 10 perce nyomtam mikor jött egy "ebihal vadász" és kilőtt! 3x próbáltam visszatérni de mindig leszedtek az npc-k! 4. alkalommal végre sikerült leevickéltem az 1/ térképre és javítottam...
    Közben elengedtem néhány telefont, jöttek a haverok! Lenyomtunk egy hatos focimeccset, visszaültem a géphez már csak 3 percet kellett várnom, hogy újra harcba indulhassak. 17 perc játék után ismét javításra szorult a hajóm! Sebaj volt néhány szennyesem amit kimostam! Mire végeztem már majdnem ép volt a hajóm! Szóval "jót" játszottam. A lényeg, elvégeztem a házimunkát, bevásároltam és a haverokat sem hanyagoltam el! Igazán most értettem meg ennek az eventnek a lényegét!
     
  8. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    :D
    hajjaj :D néha mintha nem is 2016-ot írnánk ezen a fórumon... :cool:
     
    sityu és -marika- kedveli ezt.
  9. -marika-

    -marika- Járnitanuló

    Igazán humoros hozzászólás, hasonló élményeim vannak, amit előzőleg én is megfogalmaztam. Ilyen egy 21. századi pörgős, szórakoztató játék! :D:D:D:D:D
     
    $GOBLIN$HUN$ és sityu kedveli ezt.
  10. pentax.

    pentax. Utánpótlás-írogató

    szerintem a játékok 95%-ban ez van ha kezdesz egy újat, illetve még kicsi vagy. Azért tenni kell hogy nagyobb lehess, ez benne a kihívás. (néhány event tényleg elég gagyi hogy a nagyobbak megszedik magukat, a kicsik meg csak nézik :D ):)
     
  11. Kovilad

    Kovilad Utánpótlás-írogató

    Valóban, de ez az a dolog amit a játékfejlesztőinek kell megoldani! Általában igyekeznek is mert, ha nem lesz kis játékos előbb-utóbb kihal a szerver.
     
  12. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Picit hozzáfűznék ahhoz a gondolathoz,hogy a nagyok megszedik magukat. Én picikhez képes nagy vagyok,de már 150 ezer forintomban van a játék 2 év alatt. Költs te is ennyit rá és nagy leszel te is valamint te is meg tudod szedni magad az eventekből.
     
  13. Baba

    Baba Fórumlakó

    Sziasztok
    Azt szeretném kérdezni ha valaki már megnyerte 1x a napi rangsort akkor másodszorra a az 5 tűzvihar mellé bonusztérkép jár a dizi helyett ?
    Előre is köszi a választ ;)
     
  14. Kovilad

    Kovilad Utánpótlás-írogató

    1.) Nem mindenki teheti meg, hogy 100.000-t költsön egy játékra!
    2.) Minek költsek egy olyan játékra ahol folyton ütnek a nagyok? (előbb csináljanak kedvet a játékhoz utána majd költök)
    3.) 6 évvel ezelőtt 400.000,-Ft-m volt a hajómba mégis abbahagytam mert az is kevés volt, hogy igazán jó lehessek.
    4.) Nem a 150.000 miatt vagy nagyobb a kicsiknél, hanem mert 2 éve nyomod!
    Hallgattál volna bölcs maradtál volna!
     
    golden3hun és $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  15. Manoka87(HUN)

    Manoka87(HUN) Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Kicsit zabos vagyok már az eventel kapcsolatban miota elindult az event ezt a hiba kodot adja a rendszer.
    A munkamenet ideje lejárt. Frissítsd az oldalt, és próbáld meg újra!
    error code 1016#
    OK
    Nagyon rosz hogy bármit akarok csinálni semmit nem enged sem löszert sem láda kulcsot venni mivel nincs löszerem igy nincs minitérképezés sem gyöngy gyüjtés és még üreget sem enged venni igy bm is kizárva ,irok supportnak mire közlik minuszba van a löszerem és ahogy hogy engedjen bármit a rendszer visza kell pluszba hozni de sem fejéeszteni sem venni nem enged .És igy nagyon rosz élmény ez az event. Szeretném kérdezni másnál is van ilyen vagy csak én szuenvedek a semmiért. Légyszives javitsátok a hibákat mert ez igy tarthatatlan , én kicsi vagyok nem költök a játékra én farmolok ahoz hogy nagy legyek de nem tudok farmolni mert a játék nem enged . :-(
     
    Kovilad kedveli ezt.
  16. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ezt nekem is írta párszor. Mint utólag kiderült azért, mert olyan mennyiséget vásároltam volna, amire nem volt fedezetem. Próbálj kisebb tételben vásárolni. Illetve néha valóban frissíteni az oldalt. (teljes ki-be lépés sem árthat :p )

    Ja persze olyat próbálj meg csak venni, amivel mínuszban vagy.
     
  17. makfer

    makfer Törekvő

    Elsőre az jutott eszembe, hogy hol a dislike gomb :D

    Másodszorra meg az, hogy támogatod a játékot amivel játszok :D Így köszi :D
     
  18. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    kiprobáltam az agya istent is mégsem enged sem enged semmit :-(
     
  19. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Csak azért irtam le mert panakodtál,hogy a nagyoknak jó.De nem csak én vagyok nagy hajó. Ebből gondolatból érdemes kiindulni....
     
  20. makfer

    makfer Törekvő

    Nem emlékszek, hogy én panaszkodtam volna :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.