Visszajelzés Vitaszoba: Typhoon bosszúja 2016!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 30.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Nektek sem látszódik a szörnycsaták eredményei?
     
    Utoljára szerkesztett: 12.9.16
  2. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    NEKTEM!
    Hogy egy melléütés milyen remek új szót tud alkotni!
    Plagizálni foglak!:D
     
  3. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    És még észre sem vettem hogy melléütöttem. :D
     
    sityu kedveli ezt.
  4. makfer

    makfer Törekvő

    Végre vége.
     
    Mészi74, ~ALIEN~, Kovilad és még 1 ember kedveli ezt.
  5. Kovilad

    Kovilad Utánpótlás-írogató

    Egy eventnek az a lényege, hogy örömöt okozzon a játékosok számára! Végül is ez az event is elérte célját.. sokan örülünk, hogy vége lett! :D
     
    Mészi74, ~ALIEN~ és sityu kedveli ezt.
  6. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Reméljük most már csak hiba mentes eventek lesznek.
     
  7. sityu

    sityu Utánpótlás-írogató

    ühüm,aztán a nagyanyó bement az erdöbe,és ráeszmélt
     
    Csaba84(HUN) és Maquina kedveli ezt.
  8. Baba

    Baba Fórumlakó

    Sziasztok
    Nem értem mindenki sír , pedig nem volt ez olyan rossz event .
    Én nyertem 10 tűzviharágyút , 1 dizit 1 kedvencet , 9 aquavariust .
    Ősszejött 2,5 milla gyöngy haszon , 3000 rakéta, 6000 kristály , 6000 mojó
    Ősszeségében nagyon is jó volt a hibák kicsit kelementlenek voltak de ez egy online játék ...előfordulnak hibák:cool:
    Grat Bp és már várom a kövi eventet ;)
     
    Europa5 kedveli ezt.
  9. Péter

    Péter Fórum ismerője

    És itt voltál a 0-24-ben:D de ha tévednék napi 0-10 órát biztos itt kellett,hogy legyél ennyi minden összegyűjtéséhez.Mindenesetre gratulálok
     
    Naksi és $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  10. makfer

    makfer Törekvő

    Egyszerűen csak annyi volt, hogy rengeteg játékos be sem került az event rangsorba, például én sem. Így nem volt olyan nehéz benne lenni a toppban, de a sok hiba mellett ez már nem is számít.
     
  11. BeZúziusz

    BeZúziusz Járnitanuló

    Nekem egy Aquriusal még lógnak :D
     
  12. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Összességében ez az Event megvilágított pár dolgot a játékkal kapcsolatban.1. Napi minimum 10 óra. 2.Felesleges írogatni nem haladsz előre. 3.Kis játékosként 1-es map .4.Idegrendszer terhelhetősége .5.Nem leszel sokáig játékos :D:D:D
     
    BeZúziusz és Péter kedveli ezt.
  13. DaFuqq

    DaFuqq Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Lehet tudni, hogy a lelkeket, meg a kulcsokat mikor fogják ténylegesen beváltani?
     
  14. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia DaFuqq!
    Nem volt újabb információnk róla, kérjük várjatok türelmesen.
     
    DaFuqq kedveli ezt.
  15. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Talán jövőre, nem hiszem el hogy nem lehet egy olyan rendszert kialalakítani, amikor vége van a feketepiacnak akkor mindent átváltanak, mert nincs értelme tovább húzni halasztani, ez olyan mintha valamit akarnának adni de lusták oda adni, mintha direkt húznák az időt...
     
  16. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    A Feketepiac zárása után pár napon belül szokták váltani.:rolleyes: Még ha várnunk kell is türelmesen, azt ne felejtse el senki, nem lenne kötelező váltani a BP-nak, hiszen ott a Feketepiac, ahol tárgyakat, gyorsítókat... vehetsz belőle.:oops: Event ládakulcsot sem azért kellene többet venni, majd váltják, így olcsóbban jössz ki, a sima ládakulcs folyamatosan elérhető.:p Nem hinném, hogy háborgásra oka lenne bárkinek a váltást illetően.:)
     
  17. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Akkor ne váltsák, de akkor nem is költök rá, szeretem látni az elköltött gyöngynek az eredményét, a lelkek nemérdekelnek felőlem megmaradhat a következő eventig, nem háborgok, csak egyszerűen zavaró hogy nem tudnak egy rendszert csinálni, mindig össze vissza, nekik is egyszerűbb lenne. Nem szeretem az ilyet hogy majd valamikor.:mad: Türelmetlen vagyok, ez van.
     
    BeZúziusz kedveli ezt.
  18. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Rendszeresen beváltják a lelkeket és a kulcsokat is a Feketepiac zárása után, legkésőbb pár napon belül. Már megszokhatta volna mindenki. Így is- úgy is ki kell várni, akár türelmesen, akár türelmetlenül. Az elköltött gyöngyeid értékét ettől függetlenül láthatod, semmi köze a váltásnak hozzájuk.
     
  19. BeZúziusz

    BeZúziusz Járnitanuló

    Letelt a pár nap :D
     
    KILLERHUN és Europa5 kedveli ezt.
  20. BeZúziusz

    BeZúziusz Járnitanuló

    Sziasztok!!!
    Az Aqurius térképem még mindig nem írták jóvá, várhatok vmi csodára, vagy felejtsem el???
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.