Visszajelzés Vitaszoba: Typhoon bosszúja 2016!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 30.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia BeZúziusz!
    Nincs róla információnk, de hidd (higgyétek) el, bármi ilyesmiről lenne, azt megosztjuk veletek.
     
  2. »Szelmak™«

    »Szelmak™« Utánpótlás-írogató

    Én a májusi halálos harc event 6-10. helyezésért járó jutalmamat egyedi hiba miatt augusztus közepén kaptam meg. Lehet, hogy nálad is ilyen gond van, mindenképpen naplóbejegyzésekkel írj supportra.
     
  3. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Szerintem felejtős, mindent(és mindenkinek) akkor írtak jóvá amikor vége lett az adott szakasznak, lehet éppen kicsúsztál belőle.
     
  4. BeZúziusz

    BeZúziusz Járnitanuló

    Az lehetetlen, hogy kicsúsztam, mert mikor már másik ranglistnáak kelett volna lennie, akkor a mi ranglistánk volt "odafagyva" (az előző napi) és ott a 6. helyezett voltam, 620 pontal, csak sajnos egy képet nem csináltam róla XD
     
  5. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Megjegyezném hogy volt olyan nap ami kimaradt, amikor pl. EU 6-on egy napig nem lehetett látni a ranglistát(a sorsolás időpontjában jelent meg a ranglista) és aznap nem lett sorsolás hanem folytatódott tovább és a következő nap lett kisorsolva, a két napon összegyüjtött pontból, ez az event végén volt.
     
  6. pentax.

    pentax. Utánpótlás-írogató

    én nem is panaszkodom hogy nem tudom magam meg szedni :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.