Visszajelzés Vitaszoba: Új régiók, fosztás.

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 28.1.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide írjátok meg véleményeiteket az új régiókkal és fosztással kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
    gaborvuk kedveli ezt.
  2. †Kárpátia†Zsolt†

    †Kárpátia†Zsolt† Járnitanuló

    Az elveszett szablyák és pisztolyok mikor kerülnek meg? vagy esetleg kárpótlást várhatunk értük?
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

     
  4. gaborvuk

    gaborvuk Járnitanuló

    Kedves DD ! Ha adnátok infót hogy a tiszteket hogy lehet fejleszteni , azt is megköszönném !
     
  5. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Kedves gaborvuk! Pontosan annyi infóval kell beérned, amennyit a közleményben olvashatsz. Ennél többet mi sem kaptunk. Ezen felül maximum saját tapasztalatokkal szolgálhatunk, ami így pár órával a fejlesztés után még elég karcsú :(.
     
  6. H1br1d.F1ght3r[UHF]

    H1br1d.F1ght3r[UHF] Junior szaki

    Az SOS javítás tárgyról tudunk valami konkrét infót is, mert nagyon szép és jó, hogy behoztak még egy fizetős tárgyat, csak nem tudni róla semmit...grat a bp-nek, de én nem vagyok pénzből azért, hogy az ilyet is csak tesztelgessem!
     
    pegaszus kedveli ezt.
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Csak el kell olvasnod a leírását. Elsüllyeszt valami/valaki, ahogy eddig is, most is választhatsz, mit szeretnél csinálni. Most visszamehetsz a tengerre, ahogy eddig 10% életerővel, vagy visszamehetsz ezzel az SOS javítással 50% életerővel. (nem mondom, hogy ez egy itteni ötlet alapján készült, de az ötletelésnél is volt hasonlóról szó ;) )
     
  8. -T-MGabi

    -T-MGabi Utánpótlás-írogató

    Tisztelt BP ezt komolyan gondoltátok,hogy egy olyan térképhez kötitek a 21-es vizsgát ahova 20 ember tud felmenni ?
     
    pegaszus és -HiTmaN1- kedveli ezt.
  9. -noshootmepls-

    -noshootmepls- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. ezzel az újitással azt hiszem megint itthagyják a játékot nagyon sokan, mert a "nagyok" még erősebbek lesznek, a kevésbé élelmesek pedig esélytelenek hogy fejlődjenek. Akik csalnak és megusszák a tisztogatásokat kiskirályok.Én úgy látom hogy ezt az alapjában véve zseniális játékot kutyaütők csapata vezeti akik akarva -akaratlan a kezükre játszanak.
     
    pegaszus kedveli ezt.
  10. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Üdv,kérdezném,hogy az újítás óta a hajósinas eltünt a gyorsítok közül ha ott keresem,most is vettem 14napra de még most sem látom ott,tudja valaki hova került! A főoldalon látni a kalózok közt alul,hogy hány napig van még a hajómon,de korábban ha a tengeren fenn a hajóikonra rákattintottam,ott a gyorsítók közt is láttam az idejét!
     
  11. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    Az asszisztensek átkerültek a kifosztás menübe, a Tisztekhez, ott keresd a hajósinast is.
     
  12. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    ok,kössz
     
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia
    Azt talán meg lehetne érteni, hogy ez nem egy olyan fejlesztés (bár a többi sem olyan), amit megveszel, megcsinálsz az első 2 nap és kész megy tovább minden ahogy előtte. Ha akarnád sem tudnád nagyon siettetni. Ehhez idő kell. Nyugodj meg, ha sikerül az 1. vizsga, utána sem lesz haladósabb. ;)
     
  14. -HiTmaN1-

    -HiTmaN1- Utánpótlás-írogató

    Hát ez sajnos így van T-MGabi:)) de mit is vársz gondold átt most hogy is van, ez az ujítás el kell viselnünk változás már nem várható! Csak ha majd be kerülsz a váró listából és ha van esélyed talán össze is jön 1x
     
  15. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    Ha kilősz pár csápot egymás melett és van türelemed kivárni amikor kilővik a krakent és nagyon gyorsan szedsz fel húsit akkor elég simán fel lehet jutni.
    És jól van ez így elgondolva mert nem egyszerre jut fel 100 hajó hanem szépen sorban. Nem lesz akkor a tömegnyomor fent.
     
  16. Eryx_Ryek

    Eryx_Ryek Aktív író

    A gyorsítók megjelenésén is dolgoznak?
     
  17. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    A lényegi része tegnap meg volt, most dolgoznak az apróbb hibákon. Épp melyiken, nem tudom, de ez is biztosan sorra kerül, nem fog így maradni.:)
     
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Bizony. Én tegnap az első 4 krakenre rögtön feljutottam, ahogy indult. Volt amikor 1/20al :D. Persze az már más kérdés, hogy meddig bírja fent az ember :D. Szerintem a feljutás a könnyebbik része.
     
  19. ÁrpyHUN

    ÁrpyHUN Járnitanuló

    Szia DD!
    Bocsi a zaklatásért de kíváncsi lenné mikor frissíttek a Biblián, hogy mindenki láthassa ami rá vár (vizsgák, szörnyek, NPC-k)
    Igaz én még messze vagyok ezektől.
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Adott 1 ismertető, amit kaptunk, olvastad (közlemény). Ezen felül csak saját tapasztalatokra tudunk hagyatkozni, ami már gyarapszik, de ehhez idő kell. (a legtöbb NPC-t már ismerjük, tudjuk mit ad meg ilyenek, a klánsziget bolt is pipa, vizsgák is, még szörnyek kellenek és a próbák ;)