Visszajelzés Vitaszoba: Új régiók, fosztás.

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 28.1.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,
    Az addig oké hogy azt mondták a podcastban hogy nem lesznek könnyűek a kihívások, de 23/-en nem sok a HRMS meglepetéstől az a 160k-sebzés full páncélra?? :O Kicsit elszédült a BP nem?
    Ja + amit észrevettem ugyebár ez a felrakhatunk +30-40 ágyút ladikra megint nagy kicseszés ám mert ha belegondolunk ez az enemyre is nagy sebzést okoz de több skulló fogy, szóval evidens hogy megint arra megy majd hogy egységesen megnövelik az életeket is aztán had menjen lassan 1 lövés 1000 lőszert fog kóstálni....

    További szép napot!
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ezek a bónuszok elsősorban az NPC-k ellen segítenek.

    Nem tudom hogyan jutottál már fel 23/-re, de megkérnélek, hogy ne írj butaságokat. Semmiféle meglepetés nem sebez 160k-t. Megmerem kockáztatni, hogy még az alap sebzése is kisebb, de full páncélra még 10k-t sem sebez ;).
     
  3. H1br1d.F1ght3r[UHF]

    H1br1d.F1ght3r[UHF] Junior szaki

    Amúgy van egy olyan sanda gyanúm már megint, hogy a bennfentes hajókat értesítették, hogy vásároljanak be kalózokból és több millió kalózt vettek és ezek után már csak gyöngyért lehet venni...szívesen látnék egy statisztikát a erről a top hajókról.

    Plusz a rakétákkal is van valami gond, alapvetően 5 rakétát kéne tudnom kilőni és tegnap is meg ma is amikor beléptem csak 4-et enged és míg ki-be nem kapcsolok mindent addig az alap egy rakétát és és a rakéta mestert 1 rakétának veszi.

    továbbá érdekelne, hogy mire föl írtak jóvá gyöngyöt ha tudja valaki, mert ez is eléggé érdekes...
     
    乂ωøζƒ乂 kedveli ezt.
  4. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Mindenkit értesítettünk, szóltunk az open béta szerverről, ott már gyöngyért kaptál tapasztalt kalózt, a még nem frissített szervereken még aranyért. Semmi nem biztos, ami bétán van, de aki gondolta, megpróbálhatta és bevásárolhatott mindenféle értesítés nélkül.

    Feltehetően azért, mert már csak 1 rakétát lősz ki, bástya nélkül, korábban 2-t lőhettél, ha volt mestered, de bástyád nem. Nem tudom, hogy ez most hiba, vagy előtte volt az és akkor ez a javított.

    Közleményeknél jeleztem, hogy kompenzálás lesz...
     
  5. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    üdv,raktáron látom ezt az S.O.S javítás,de aktiválni,hogy lehet?
     
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia
    Ha kilőnek, akkor válaszd az SOS javítás opciót.
     
  7. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    értem,majd próbálom
     
  8. H1br1d.F1ght3r[UHF]

    H1br1d.F1ght3r[UHF] Junior szaki

    Az láttam, hogy írtad lesz kompenzálás, csak az érdekelne, hogy a gyöngyöt pontosan mire föl kompenzálták. Rakéta mesterem meg van és ha a bástyát deaktiválom akkor rakéta mester együtt tudok csak 1 rakétát kilőni és ha már ki be kapcsolgattam mindent akkor enged újra 5 rakétát lőni...ebben csak az a zavaró számomra, hogy egy olyan gyorsító bug-os amit csak pénzért lehet venni.
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A kompenzálás egészen pontosan arra volt, hogy néhány régi felszerelést nem lehetett használni az új rendszerben. Ezeket kompenzálták.
     
  10. H1br1d.F1ght3r[UHF]

    H1br1d.F1ght3r[UHF] Junior szaki

    Én azt értem, de szerintem ez még mindig nem válasz a kérdésemre.
     
  11. OnimeNoNeko

    OnimeNoNeko Aktív író

    Enthony edwars-ot hol lehet elérni ami az ismertetőben is van, ez a klánbolt? Mert én sehol se találom.
     
  12. LORDFRICI

    LORDFRICI Utánpótlás-írogató

    Hello az lenne a kérdésem hogy tengeren rá megyek a kifosztás opciora ott meg a tisztekre alul bedob nekem két karaktert közösségi bérenc meg közösségi őrt ezeket hogy lehet beszerezni ? meg a 2.szintű vudu sámánál azt irja segitő fejlesztése rákatintok és semmi nem tőrténik csak a fő oldalon bejőn a kocsma kalózok menü .
     
  13. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    A közösségi tiszteket 21/-en tudod beszerezni úgy ,hogy kifosztasz npc-ket, vagy vehetsz 17/-en a kikötőben. A sámánnál a fejlesztés még nem elérhető és a többi tisztnél sem.
     
  14. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    fosztogatási tiszt (Parancsnok),ezt Npck fosztásához,mindenképp meg kell venni igaz?
     
  15. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Sziasztok.Mivel új a fosztogatási rendszer megkérdezném,hogy a 2 szintű parancsnok hova tünt? Talán ment a levesbe? Mert sehol nem találom.
     
  16. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Tiszteket jelenleg pofon egyszerűen fejleszthetsz. Rákattintasz a fejlesztésre, behozza neked a főoldalon a kalózokat és megveszed a magasabb szintűt, feltéve ha van annál magasabb szintű amit el is érsz.
     
  17. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Elvileg a fosztás menüben meg kellene találnod.
     
  18. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Üdv,nem azt kérdeztem,fejleszthetem e,hanem npc fosztásához is erre van e szükség?Mert fenn valaki azt írja,hogy 17n a bizt. kikötőben beszerezhető közösségi tisztet vegyem npc fosztáshoz,viszont a főoldalon a kalózoknál van olyan,hogy
    Harcias parancsnok(Részletek)ez akkor más játékos fosztásához kell,npc fosztásához nem ugye?
     
    Utoljára szerkesztett: 30.1.16
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Te nem azt kérdezted, de nem is írtam, hogy neked válaszoltam. :eek:
     
  20. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Nem azt kérdeztem,hogy fejleszthető e,olvasd már vissza,de mindeggy,majd akkor érdeklődök máshol