Visszajelzés Vitaszoba: Út a fenevad felé!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.8.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Gunár*MSZ

    Gunár*MSZ Aktív író

    Hát nem tudom és nem értem.
    Ne csak magadra gondolj mindig , nekem se kell fejlődni én nem magamról írtam , hanem azokról akik most kezdték a játékot .
    Akár hiszed akár nem vannak ilyenek is és lesznek .
    A régi játékosok helyett ők lesznek majd a társaid és velük tudsz csatázni .
    Én is megtaláltam ami tetszett és azt meg is szereztem és tudtam segíteni másnak is , hogy megszerezze.
    Olyan dolgot szereztem , amit a CSATÁBAN tudok használni.
    A régi játékos meg már nincs itt .
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Régi játékos van. Elég csak Spongeera néznem ;). Elég egyértelmű, hogy a régiek száma nem fog növekedni.

    Most is volt szigonyozós része az eventnek. Ezt bárki kihasználhatta, ha akarta, ha kicsi és pár napja játszik, ha már régóta.

    Közben a lelkek és kulcsok beváltása megtörtént, így az event legvégéhez értünk...
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.