Visszajelzés Vitaszoba: Út a fenevad felé!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.8.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Hogyan? :D
     
  2. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Kicsit hosszú lenne leírni.
     
  3. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Április elsejére pont stimmelne szerintem :D
    De még a minijátékos mapp is bugos....
    [​IMG]

    További szép estét!
     
    Bonusz.69 kedveli ezt.
  4. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Nem bugos, csak rosszul csinálod ;)
     
    [DD] kedveli ezt.
  5. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Rosszul vagy nem rosszul, sem az angol sem a magyar ismertetőből nem tudtam meg sokat, bonyolult az egész, ráadásul röhejes 30 lélekért meg 2 lövésnyi elitpontért, meg egy medálér'...
    Szenvedjek végig 10-15 percet a majdnem semmiért....
    Az eventel egy baj van, nincsenek motiválva a játékosok, nálunk a mappokon ezek az admirálisok is úgy úszkálnak mint a többi ladik, előjön mert van akinek kell a címer belőle és bele sem lőnek azért az érmékért... egyszerűen botrányos...
    A ládák tartalma ezzel a ládakulcs árral szintúgy gyatra, hát röhögőgörcsöt kaptam a klántársammal mikor kinyitottam a ládát és 2 Asklepios adománya várt rám.... ez komoly? :D 5000 Gyöngy = 2 Asklepios, oké régen a tortuga is ennyibe került, ebből meg legalább 2 van :D
    Na a roncs meg a még viccesebb azzal a 4-5 puskaporjával valamit a legpoénosabb részével a 185 gyöngy értékű 1 darab kristállyal :D Legalább 2 raktak volna bele, amennyi a csilliben is van :D
    A minijátékok annyira bonyolultak, hogy tényleg egyszerűen én csak felidegesítettem magam mikor a disznó is ugrált ott össze vissza a táblákon, aztán csak lőttem az meg szteppelt ott mint valami hip-hop táncos...
    Segítők százalékos leírása a csoportmappon szintén annyira primitíven bonyolult, hogy abból sem lehet kimenni, konkrétan mi még feljutni nem jutottunk mivel játékost nem találtunk...
    Engem igazából nem zavar hogy több mint 15 napig ezt a valamit kell majd elnézni a tengeren, mivel nem agresszív NPC-k így hálisten nem sok vizet zavar de az biztos hogy ez az event arra jó, hogy vegyél meg mindent lődd el mindened aztán meg majd iszunk rá valamit :D
    Az esemény történeti szálait sem nagyon lehet követni, hogy ez a 4 akármi hogy jön ide egyszerre, így augusztus végén egyszer csak a semmiből... szokás szerint már második éve el van felejtve Colombus Kristóf a nagy felfedezőnk... pedig az legalább stimmelne a játékhoz, nem úgy mint ez a diszkós malac és a másik 3 csatlósa ... :)
    Hát nekem ennyi lenne a véleményem, de ahogy látom mások is hasonlóan látják, talán veszek még vagy 100 ládát, szívtörőforrásnak még éppenséggel megfelel, az meg jó az enemyre a többi meg majd marad a későbbi eventekre.
    Én ezt az eventet kihagyom, nem tudom élvezni, és ugye azért jön fel az ember játszani, hogy kikapcsolódjon és élvezze a játékot, ezt nálam most ezzel az eseménnyel nem tudták elérni, de hát ugye ízlések és pofonok, biztosan valakinek ez az event tetszik, ugye nem lehet mindenkinek egyszerre megfelelni.
    Szóval mindenkinek további jó játékot én maradok inkább az unalmas bónuszoknál és a behemót térképnél ;)

    További szép estét!
     
  6. -noshootmepls-

    -noshootmepls- Utánpótlás-írogató

    hali.
    2015-08-19 04:34:49Elsüllyesztetted Hildisvini hajóját.

    ez szép is lenne de nem adta meg . tovább ment az idő, és semmi nem történt mikor a disznót lelöttem, ilyenkor mi van ? potyára ellőttem 40e hólőszert
     
  7. -noshootmepls-

    -noshootmepls- Utánpótlás-írogató

    és még mielött kérdezné valaki, nem, nem gyakorló volt
     
  8. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    15napos event,de a térképváltáskor,még mindig f5t kell nyomni,ezt nem lehet hónapok óta megcsinálni!
     
  9. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Nekem
    Nekem is ez volt, másodpercek alatt megszaporodtak... :D
     
  10. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    Az event egyszserűen érthetetlen, követhetetlen, logikátlanul bonyolult, logikátlanul sokba kerül minden. Fogalmam nincs ,hogy ezt ki és hogyan tervezte vagy éppen nem tervezte meg de eddig egyetlen eventre sem tudom hasonlítani amiben részt vettem 2010 óta. Kb. 2 éve az irány az ,hogy minél bonyolultabbak legyenek az eventek , az még ok ,bár a legtöbben nem szeretik ha valami bonyolult( a mindennapok rohanása után kikapcsolódni jönne ide az emberfia...) , de ez most logikátlanra is sikeredett. Egyszerűen nem tudok rájönni mire szeretne kilyukadni a producer, mert ,hogy ez élvezhetetlen az tény, ergo senki sem fog költeni egy fabatkát sem rá az is biztos.
     
    ]EZEL[ és BERMUDA65(HU) kedveli ezt.
  11. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Hm mit is írjak. Szerintem pocsék az event semmi sem éri meg dizi a régiek petek régiek marad a bm az legalább ad mindent jó szórakozást ebben a felejthetetlen eventben . De végre 1 event ami az eddigieket fölül múlta a listámon így ez lett az első helyezett a legrosszabb eventekben.
     
    *Genius(HUN)* kedveli ezt.
  12. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Lőszert csak rendelési oldalon lehet szerezni, kivéve a robbanót, s maradt az 5000 gyöngyös kulcs? Na akkor én el sem kezdem ezt az eventet! Ennyit nem ér!
     
  13. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    1órát lesegetek járom a mappokat,1db Admirálist nem dob ki,nehogy a próbát lehessen csinálni
     
  14. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Én sem találok, reggel óta egyet sem...Pedig 5-en figyeljük különböző mappokon és még "szülni" sem tudtunk...
     
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Pontosan látni, hogy dob-e az esemény ablakban. Persze nem látjátok, hogy hova , ha nem a közeletekbe dobta.

    Ám ha már ilyen sok fórumozónak nem tetszik ez az esemény, talán a fórumjátékunk elnyeri tetszéseteket ;).
     
  16. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    A Fórum-játékkal semmi gond... igaz, ha valaki pontos választ kér az írhatott volna egyértelmű kérdést is :)

    Visszatérve az eventre: az átlagos 5 perc várakozás helyett majdnem egy órát vártunk hogy feldobjon az Ősi fészekhez, majd kb. 5 másodperc alatt le is lőttek onnan. Megérte:(
     
  17. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Jah hát event az egyértelműen legrosszabb amit kipróbáltam eddig...
     
  18. -noshootmepls-

    -noshootmepls- Utánpótlás-írogató

    Ám ha már ilyen sok fórumozónak nem tetszik ez az esemény, talán a fórumjátékunk elnyeri tetszéseteket ;).

    Ez az Event alulmúlhatatlan, akarva se lehetett volna jobban elszúrni, érthetetlen, túlkomplikált.
     
  19. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    2015-08-19 12:00:01Megszerezve: 30 x Ragyogó lelkek.
    2015-08-19 12:00:01Megszerezve: 30 x Ragyogó lelkek.
    2015-08-19 12:00:01Megszerezve: 45 x Ragyogó lelkek.
    2015-08-19 12:00:00Megszerezve: 30 x Ragyogó lelkek.
    2015-08-19 12:00:00Megszerezve: 45 x Ragyogó lelkek.
     
  20. °°Máté°°

    °°Máté°° Törzsjátékos

    Kilőttem Calypsot, utana meg nem dobott vissza a kikotobe, csak szamolj az idot
     
    *ricsi* kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.