Visszajelzés Vitaszoba: Út a fenevad felé!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.8.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    A láda nem olyan rossz, 10-ből 9 lőszert adott, 8-14k között ,függően a lőszer piaci árától.

    Up: 20 kulcsból 19x lőszer: 72k szívtörő, 90k hó,28k tök,24k páncéltörő
     
    Utoljára szerkesztett: 19.8.15
  2. Zoli-65

    Zoli-65 Fórum-zöldfülű

    ez egy Nagy OO
     
  3. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    A láda drága, és nem ad jól még így sem, a roncs semmit nem ér, az event npc-k nem adnak gyöngyöt, a boss mapp kritikán aluli.
    Nálam vége az eventnek.
     
  4. Seavti[PRO]

    Seavti[PRO] Utánpótlás-írogató

    Ha jól értelmezem az angol, ismertetőt akkor naponta kap a ranglista 1. helyezettje 2 tűzvihar ágyút meg 75 lelket? Mert ha így van akkor pont jó lesz a pár darab kalapács mellé, :)
     
  5. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Helló ,valami gond lehet mert resi óta nem írja ki az eredményeket ,,segítő nélkül nyomom,ranglista üres a játék végeztével .
     
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A korábban csak angolul elérhető ismertető magyar fordítása megtekinthető az ismertetőknél.
     
  7. Seavti[PRO]

    Seavti[PRO] Utánpótlás-írogató

    Köszönjük! :)
     
  8. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Köszönöm szépen nekem ennyi elég volt! Az egész egy rakás... Mi értelme van?! Egész nap pörögjek a mini játékokon a semmiért?! Csak gratulálni tudok!!! Szerintem nyugodtan mehetne egy szavazás, hogy kell-e ez a játékosoknak vagy sem.
     
    Gallardo kedveli ezt.
  9. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    A mágikus térképen kilő mindig a nagy "rák".... hogyan lehet azt megcsinálni?
     
  10. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Szavaznék én is egy jó nagy NEM-el, és sokan lennénk még!
     
  11. Péter

    Péter Fórum ismerője

    1 értek veled. 1óra 40perc alatt tudtam elsőre megcsinálni a minijátékot, fejlesztett robbanóval. Mert ládakulcsot nem veszek 5k gyöngyért/db áron,hogy legyen event lőszerem. öszegezve ellőttem 350k robbanót és kaptam 30 ragyogó lelket. Ez nekem minuszos event. inkább bm-ezek.

    Az előző eventnél megtudták csinálni,hogy akár 10 milla gyöngyöt is össze tudtak szedni a játékosok. /persze aki 0-24h-ba játszott vele/ Most meg jön a minuszos event.
     
  12. Seavti[PRO]

    Seavti[PRO] Utánpótlás-írogató

    DD csak megjegyzem 18 mágikus címer veszett oda nekem azzal hogy nem, nem kapjuk vissza azt amit elveszítünk csoport megszűnéssel stb...
     
  13. OnimeNoNeko

    OnimeNoNeko Aktív író

    Nekem annyi a gondom hogy amikor lenvonta a mágikus cimert és utána kirak, nem tudunk ujra vissza menni a keresöbe mert nem engedi. Igy meg tényleg minusz az egész.

    Látom megelöztek kicsit ezzel a gonddal. szerk
     
  14. Seavti[PRO]

    Seavti[PRO] Utánpótlás-írogató

    Nem baj, legalább más is tudatja nem mondhatják egyéni hiba, nekünk spec megszűnik magátol a csoport meg ilyenek...
     
  15. OnimeNoNeko

    OnimeNoNeko Aktív író

    Nálunk is ez volt 10 perc nél lehetett kb és kidobott mindenkit.
     
  16. Seavti[PRO]

    Seavti[PRO] Utánpótlás-írogató

    Pontosan! Akkor nem én vagyok ennyire lüke, én voltam csopi főnök tudtam én hogy nem nyomtam meg semmit.
     
  17. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nagyon komoly csapat játékkal! Nem elég ha felmentek 5en. Együtt kel dolgoznotok, mozognotok.

    Akkor valamit rosszul csináltok.

    TSen, chaten kerestek magatok mellé 4 játékost. Csináltok egy sima csoportot. Egy valaki, csoport tagok közül rányom az Event NPC-re, megjelenik a minijátékos ablak, kiválasztja a csoportos játékot, majd a csoport meghívása vagy nem tudom pontosan mi a neve (jobb oldali gomb), ha a csoport tagok közül mindenki megfelel, tehát van nekik címerük, akkor mindenki kap egy meghívót. Kiválasztjátok milyen szerepben szeretnétek játszani. Majd indul is. Ha véletlen valakit kidobna még a sima csoportból a meghíváskor, akkor visszahívjátok. (ez még tegnap előfordult, ma minden hasonló gond nélkül csináltam)

    Ez most az a verzió volt, ahogy én szoktam, nem látok be senkihez hogy mit ront el, vagy neki miért nem jó.​
     
  18. Seavti[PRO]

    Seavti[PRO] Utánpótlás-írogató

    DD, köszi a segítséget, ennyire futja a mi agyunkból is :) a baj az hogy ha valaki nem fogadja el és hiába hívunk akárkit nem jön, eltelik 10p és megszűnik a csopi ez nem a mi hibánk...
     
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ha olyat hívsz meg, aki nem fogadja el, az igen is a te hibád. Fent sem azt írtam, hogy vakon hívj meg 4 játékost!. Keress magad mellé 4 játékost. Beszéljétek meg. Akarnak-e jönni, igen? akkor megvagyunk 5en? igen? akkor kezdjük... Egyébként....Megjelenik a meghívó, kiválasztod a szereped és belépsz. Lehet eltűnik az egész ablak, vagy megjelenik a várólista. Ha látod a várólistát és vagytok 5en már számol is vissza és mehettek. Ha nem, akkor aki csinálta az egészet még meg tud hívni játékost. Ha eltűnt és még várólistát sem látsz akkor sincs baj, attól még ott vagytok. Csak nem látod, még mindig tudtok játékost hívni a csoportotokba, ha nem vagytok elegen, és tudnak csatlakozni.
     
  20. Seavti[PRO]

    Seavti[PRO] Utánpótlás-írogató

    Jó szögezzük le, ha vakon meg hívok valakit az az én hibám, de az már nem hogy 10p várakozási időt ad.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.