Visszajelzés Vitaszoba: Út a fenevad felé!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.8.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Csak a csoporttérképnek van gyöngyjutalma. (80k)
     
  2. AleX.86

    AleX.86 Utánpótlás-írogató

    Ez az event katasztrófa! A klánomból SENKI sem eventezik! Teljes csőd! Miért kell ilyen eventet kitalálni???
     
  3. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    Hát remélem aki ezt az eventet kitalálta méltó dicsretben részesül ha eljutnak a visszajelzések a központba. Ennél rosszabb event szerintem nem volt még egyetlen játékban sem , nem csak a Seafightban.
     
  4. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Azt nem tudom, hogy kap-e bármi dicséretet, de az tuti, hogy eljutnak a visszajelzések az illetékesekhez és ha úgy határoznak, akkor még változtathatnak is az eventen. ;)
     
  5. †ZΣЦsZ†

    †ZΣЦsZ† Utánpótlás-írogató

    Szerintem is rossz az event
     
  6. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    Nincsenek szavak:
    2015-08-20 09:56:36
    Megszerezve: 156 x Agwe páncéllemezei.
    2015-08-20 09:56:36
    Kinyitottál egy lezárt ládát.
     
  7. kukori

    kukori Fórum-zöldfülű

    szavak vannak csak nem illik leirni
     
  8. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    8x próbáltam kivinni azt .... a Ogygia nyavaját, 5x csobbantam, 3x a második csáp után kidobott. Ha azt akarják ,hogy hagyjuk itt a játékot ,hogy lehuzhassák a rollót akkor elég sikeresen csinálják. 100k szívtörőm ment bele a semmiért. Remélem nagy a boldogság a központban ,hogy sikerült egy olyan eventet betenni ami a játékosok 99%-nak kimondottan nem tetszik. Ezt nehéz lesz alulmúlni.
     
  9. kukori

    kukori Fórum-zöldfülű

    nemhiszem,hogy arrol lenne szó ne játszunk.inkább ez egyszerüen nem jött nekik össze.
     
  10. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Most egy kicsit reménykedek, hátha a módosítások kedveznek majd ennek az eventnek, na meg nekünk ;)
     
  11. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Látom nem rejti véka alá senki a véleményét és kifejezi nem tetszését az eventtel kapcsolatban.:p Talán én vagyok az egyedüli (bár reménykedek, hogy nem), akinek igenis tetszik, nem is kicsit ez a sok apró játékosság, amit belecsempésztek a mini játékokba.:cool: A csoportos kiváltképpen tetszett, mikor olyanokkal játszhattam bent, akikkel végig tudtuk vinni.:rolleyes: Azért annak én is örülök, hogy változtatnak dolgokon, főképp a ládákat illetően. ;)
     
  12. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    1 perc alatt, hogy lehet kivinni a csoportost?...
     
  13. kék=mókus

    kék=mókus Fórum-zöldfülű

    :( Ritka egy pocsék event, javítás után a kitartóbbak még próbálkoznak, de a többség kedve elment! :oops::p:p:p:p
     
  14. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    7éve játszom,de ennyire agyonbonyolított eventet rég láttam.
    Én ezt a videót találtam,a csoportos térképről !
    Seafight Event "Path to the Beast" - Group Map Tutorial - Tank

     
    Utoljára szerkesztett: 20.8.15
  15. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Kérdés! A csoportos térképre lépésnél,van egy ilyen lehetőség:
    • Gyógyító: Feladata, hogy életben tartsa a bajtársait. Nem okoz a szükségesnél több sebzést és nem is bírna el egy zárótüzet; de ő az, aki segíti a cimboráit a víz felszínén maradni, míg le nem győzik az ellenfeleket.
    Regágyut fel kell tenni,vagy nem kell hozzá!
     
  16. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Regeneráló ágyú nélkül nehezen tudnál regelni (gyógyítani).:oops:
     
  17. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    [​IMG]

    Sziasztok!

    Ezt az időt, és ráadásul 4 embernek egyformán mégis hogyan? Nem kicsit bug kihasználásnak tűnik....
    EU4-ről van szó
     
  18. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    jó,csak mondom megkérdem,mert leírásban nem találtam,hogy fel kell tenni,ebben a játékban,pedig már láttunk annyi csodát,mondom hátha annélkül is lehet regelni,de akkor mégsem!
     
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Ugye csoportos térkép. Azért csoportos, mert többen mennek fel és együtt csinálják. Talán nem elég egyértelmű, de ha 4 játékos együtt csinál meg 1 térképet, akkor az idejük azonos lesz. Az időeredményről az érintett 4 játékost kellene kérdezned. Ha úgy gondolod, hogy csaltak akkor mellékelj szerver és felhasználó azonosítókat is.

    A játék alapjai nem szoktak változni csak úgy, a sebző ágyúk még mindig csak sebeznek, a regeneráló ágyúk még mindig csak regenerálnak....
     
  20. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    ☆ronnie6611☆ 34652859
    B0UNCE 41520354
    ❈☣ƦεٸƿεƇт☣❈ 34992930
    Mad〤INFARKT 41776744

    Mind a 4 EU4-es játékos tehát 504-es szerver azonosítós

    Ebből Bounce kivételével 19:00 körül a másik három volt ezzel az idővel, és 20:00 körül amikor néztem már Bounce-nak is ennyi volt az ideje, tehát nem együtt csinálták, legalábbis mind a 4 tuti nem. És mások is írtak már olyan időket, ami bug nélkül lehetetlen. Amúgy ha emlékszel tavaly a Halloween eventnél is volt olyan bug, hogy a kísérőt kilőtték és megnyerték a Boss térképet. Ebből utána volt is javítás, mert olyan időeredmények születtek amik irreálisak voltak. Ráadásul a bug miatt lőszert is spórolnak jelentősen, és mégis megkapják a jutalmat. Nem túl korrekt, még a botozásnál is rosszabb aki szándékosan használ ki ilyen bugokat.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.