Visszajelzés Vitaszoba: Út a fenevad felé!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.8.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ha ez tényleg bug, akkor ezt is javítják. Jutalom osztás még több kb 2 hét, tehát erre van idő ;)
     
  2. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Na igen de a napi nyereményeket megkapják...és tűzvihar ágyút meg lelket ingyen....
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Csoportosról beszélünk, nem? Szóval majd az event végén ;)
     
  4. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    2015-08-21 08:32:06Megszerezve: 11 x Fekete puskapor.

    Roncs,xd.keményen adják elő!
     
    Helmet77 kedveli ezt.
  5. pöröly

    pöröly Utánpótlás-írogató

    ez az event egyenlő a - 100 al :) pocsék nagyon :( biztam benne hogy nagyon jó event lessz mert több fajta minitérkép is lessz meg minden.. de a láda kulcs 5000 gyöngy.. az npc k nem adnak gyöngyöt.. se löszert.. az admiral is csak jegyet ad.. de amit bele lövunk löszert azt miböl vásároljuk vissza?? és amit ki nyitunk ládakulcsokat azt miböl forgatjuk vissza ezeket a gyöngyöket?
     
    Helmet77 kedveli ezt.
  6. Helmet77

    Helmet77 Utánpótlás-írogató

    Katasztrófa az event...
    Egyszerűen semmi pozitív rálátásom sincs rá..
    mikor lesz szinkronizálás? Talán az módosít rajta....
     
  7. SzamócAsA

    SzamócAsA Utánpótlás-írogató

    Admiral luciából

    nem rejtem véka alá, nekem is nagyon tetszik az event :) Olyan szép meg minden.. még véletlenűl se lőnék bele, nehogy kárt tegyek benne hehehe
     
    Tosek, kukori, Sünike és 3 más kedveli ezt.
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Erre van a csoportos térkép. Persze ez csak annak aki nem magányos farkas és tud csapatban játszani.
     
  9. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Kb az ötöde jön vissza csak...
     
  10. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    10k gyöngyből csinálok 3 ősi címert. 3ból 2 láda tuti lőszer lesz, főleg hógolyó, illetve tök, de a szívtörő és páncéltörő is jól jön. 25-30k lőszer kell 1 minijátékhoz, ennyi 3 ládából (15 000 gyöngyből) megvan (ha azt is nézem, hogy 1x nem lőszer lesz, de ekkor már nincs nagy szerencsém a ládákkal). Szóval ott tartok, hogy elment legrosszabb esetben 10 000+ 3x15 000 = 55 000 gyöngy és mehetek a csoportosra. A csoportoson szereptől függően megint elmegy 5-15k gyöngy (dealernek több, gyógyítónak kevesebb). Elment 60-70k gyöngyöm és kapok a végén 80k-t. Nekem ez nem az ötöde. Persze ezt minél többször csinálod 1 nap, annál kevesebb lesz a haszon, hiszen több ősi kell hozzá, de 1-2x még bőven jó. Na persze ez nem egy kezdő hajónak, de akkor mondjuk azt, hogy egy kisebb játékosnak nincs rajta haszna.
     
  11. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Kedves DD!
    Te már megint valami másik játékot játszol! :) Vagy nem tudsz számolni :) Minket ugyanis csak 3 mágikus címerrel enged fel a csoportosra :)

    És légyszi számold hozzá azt a gyöngymennyiséget is, amit a leírás hiánya miatt "kitapasztalásra" fordítottunk :)
     
    *ricsi* és olpostman.hu kedveli ezt.
  12. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    De miért erőltetik rám , hogy csoportban lőjem? Mi van ha magányos farkas vagyok? Miért nincs választási lehetőségem? Megint úgyanoda jutok vissza, nagyon minuszba leng a fantáziamutató annál aki ezt kitalálta. Csak azt hozza a játékba amit ő szeret. nincs tekintettel sem a magányos játékosra , sem a közepes hajókra, kicsikről most nem beszélek. A calypsos minitérképen ha nincs 500k összéleted akkor egyeteln tévedésed van és csók, csobbantál egyből. Persze amikor a producer kipróbálta a 800+450k életes teszthajójával , nem volt gondja. Tehát fantáziátlan, önzően eltervezett vagy inkább összecsapott event. Egy event arról szól , hogy feldobja a mindennapok szürkeségét, ez most a szürkébnél is szürkébb lett, bár egyesek szerint a szürkének is van 50 árnyalata... Megtalálták a legsötétebbet.
     
  13. Seavti[PRO]

    Seavti[PRO] Utánpótlás-írogató

    Én mint egy "mindent rosszul csináló, értetlen, fene nagy FAL" mondom hogy van jó oldala az eventnek is.
    2015-08-19 12:00:00
    Megszerezve: 75 x Ragyogó lelkek.

    2015-08-19 12:00:00
    Megszerezve: 75 x Ragyogó lelkek.

    2015-08-19 12:00:00
    Megszerezve: 2 x Tűzvihar ágyú.

    2015-08-19 12:00:00
    Megszerezve: 2 x Tűzvihar ágyú.

    2015-08-19 12:00:00
    Megszerezve: 2 x Tűzvihar ágyú.

    2015-08-19 12:00:00
    Megszerezve: 75 x Ragyogó lelkek.

    2015-08-20 12:00:00
    Megszerezve: 2 x Tűzvihar ágyú.

    2015-08-20 12:00:00
    Megszerezve: 75 x Ragyogó lelkek.

    2015-08-20 12:00:00
    Megszerezve: 2 x Tűzvihar ágyú.

    2015-08-20 12:00:00
    Megszerezve: 2 x Tűzvihar ágyú.

    2015-08-20 12:00:00
    Megszerezve: 75 x Ragyogó lelkek.

    2015-08-20 12:00:00
    Megszerezve: 75 x Ragyogó lelkek.
     
    [DD] kedveli ezt.
  14. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Igen, első körben csak 1 minijátékot számoltam, de utána javítottam. A lényeg változatlan, tehát megéri, ha jól csinálod. Leírás mindig is volt, már az esemény előtt is. Olvashattad. Ha nem tudsz angolul, megkérsz valakit, fordítsa le (google fordító), vagy csak simán megkérdezed. Azt is mondtam, hogy ha valaki nem engedheti magának a veszteséget 1-1 újdonság tesztelgetésére, akkor ne tegye. Minimálbérből nem fogok Ferrari-t bérelni, ha még is akkor nehogy sírjak már, hogy nem lesz mit ennem! Akinek ennyi esze van, az megérdemli a veszteséget. Ésszel kell játszani.

    Mert ez egy csapat játék, ahol nem egyedül játszol. Persze játszhatsz egyedül is, de annak is megvan a maga hátránya, ezt most tapasztalhatják is.

    Mondanál nekem 5 számot 1 és 90 között? :D
     
  15. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Ez az eventes sorsolás még létezik? Nemnagyon sorsolják ki a dolgokat..
     
  16. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Te is láthatod, reméljük tényleg igaz, és nem csak átszerkesztette, de ez elméletben 3x 1. hely és 3x sorsolás, és így lett 12 ágyú a vége.
     
  17. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    1 nessália jelent meg a teknősfészek térképen! Ez mit takar?
     
  18. JackOneEye

    JackOneEye Aktív író

    Nem feltétele a játéknak a csapat, csak egy lehetőség , amivel ha akarsz élsz ha nem nem. Szerintem akkor lenne fair ha mindenkire tekintettel lennének.
     
  19. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Biztos igazad van DD! (A magad szemszögéből) Itt csupa olyan játékos van aki pont azt a ládát nyitja ki, ami kell neki, mindent megcsinál elsőre hibátlanul, és mellesleg még angolul is tud.

    Kár, hogy ha a ránézek a rangsorokra, bizony a százas létszámot sem éri el egyik sem. Ennél semmi sem beszédesebb.
     
  20. olpostman.hu

    olpostman.hu Járnitanuló

    Sziasztok!

    Akkor pár apró észrevétel!
    -Az utólagos átszerkesztésekből régebben elég sok mínusz kijött...még szerencse hogy most csak beszélgetünk. :)
    -Könnyű annak kisérletezni aki megkapja a lehetőséget rá a BP-től ingyen...
    -Milyen érdekes,hogy a YouTube videókon mindíg 305 ágyús hajók vannak...tudtommal most 297 ágyú a max....ez hogy is van?
    -Itt emberek játszunk(tisztelet a kivételnek :D ) csinálj meg 4 tipusú játékot hibátlanul,naponta 2x,hogy nyereséges légy,mert különben nem hogy nyersz,de sokat buksz...ez kb egy automatának való feladat...

    Persze az is igaz,hogy nem kötelező eventezni...ha ez a cél akkor gratula sikerült :D
     
    Helmet77 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.