Visszajelzés Vitaszoba: Úton a fenevad felé 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia
    Mágikus címert minijátékokból szerezhetsz, "ha azt „elfogadható”, „nagyon jó” vagy „tökéletes” eredménnyel teljesíted".
     
  2. -rombol.hu-

    -rombol.hu- Járnitanuló

    Minősíthetetlen az event! Ezért kár volt még e-mail-t is küldeni, beígérni érdekes küldetéseket és gazdag jutalmakat. Néhány lelket, címert érmét ad rengeteg elit lőszerért cserébe amit céltalanul elpazaroltam. Rendkívül sajnálatos. Az első küldetést nem adja, rögtön a másodikat erőlteti. :D:(:(:D
     
  3. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    még a gyakorló verzióban is elitlőszert kell használni,hát ez már nevetséges!
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  4. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Biztonságos kikötőben ahol lehet menni bizonyos térképekre, azok adhatnak ha sikeresen megcsinálod. Azon kívűl nem tudom. :/
     
  5. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Az eventládák számról a mappokon meg ne is beszéljünk,mert egy tragikomédia!
     
  6. -Lívia-

    -Lívia- Fórum-zöldfülű

    Miért nem engedi a gyöngyös próbát felvenni?? Nem láttam olvastam sehol,hogy csak szintekhez kötik a próbákat....
     
  7. .KORMORÁN.

    .KORMORÁN. Járnitanuló

    Tök égő az egész. :p
     
  8. Diana

    Diana Utánpótlás-írogató

    Felesleges volt berakni ezt az eventet..Eventládák alig vannak, pedig azért vettem kulcsot, mert a ládák jól adtak, de ha 12 mappon keresztül nem találtam egyet sem az azért nem semmi...:mad::mad:Másik dolog pedig az, hogy nem is írja, hova dobta az eventet, csak úgy majd rábukkanás szerűen megtudod találni és megtudod csinálni, az első próbát..:cool::(Számomra itt vége az eventnek..:cool:
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  9. Csaba84(HUN)

    Csaba84(HUN) Aktív író

    Arról nem is beszélve, hogy amit kidob,sem ad semmi értelmeset és még az élete is rengeteg.
     
  10. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Hello... 1 évvel ezelőtt is volt ez az event akkor 2 tűzviharágyút irt jóvá a rendszer az 1. helyen lévő játékosoknak... Most a fórum 5-öt ír de csak 1 et írtak jóvá, ennyit fejlődtünk... nem 100 meg 200 hajó van egy szerveren és ilyen jutalmat adni kevesebbet mint egy éve. Gratulálok!
     
  11. invoker

    invoker Fórum-zöldfülű

    Üdv. Az ismertető ezt írja:
    Napi csoportos térkép rangsor:
    • 1.-5. helyezett: 8 x tűzviharágyú + 150 x ragyogó lélek
    • 6.-10. helyezett: 4x tűzviharágyú + 120 x ragyogó lélek
    • 11.-50. helyezett: 1 x tűzviharágyú + 90 x ragyogó lélek
    • 51.-100. helyezett: 60 x ragyogó lélek. Na már most, benne voltunk a top 100-ban és nem kaptuk meg a 60 ragyogó lelket. Nem tudom, hogy másnak is van-e ilyen problémája, de ez az event ennyi buggal nagyon gáz :D
     
    Diana és Ribizke kedveli ezt.
  12. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    5millió hps eventhajó kilövése után 1átkozott lélek a jutalom.Bravó,Bravó,Bravó!
     
  13. ~Golyó~

    ~Golyó~ Fórum-zöldfülű

    Ezt az eventet szerintem áprilisi tréfának szánták ez eggy vicc az egész
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  14. -marika-

    -marika- Járnitanuló

    Ennél már csak feljebb vezethet az út! Sok játékost elvesztettünk. Aki akar szigonyozzon, vagy BM.
     
  15. Diana

    Diana Utánpótlás-írogató

    Napi minijátékos rangsor:
    • 1. helyezett: 5 x tűzviharágyú + 75 x ragyogó lélek
    • 2.-5. helyezett: 3 x tűzviharágyú + 60 x ragyogó lélek
    • 6.-10. helyezett: 1 x tűzviharágyú + 45 x ragyogó lélek
    • 11.-50. helyezett: 30 x ragyogó lélek
    • 51.-100. helyezett: 15 x ragyogó lélek
    • 9 sorsolt játékos a top 100-ból: 2 x tűzviharágyú
    Hahóóóó!!!!!!
    3.Helyezett voltam a minijátékon (Jégtörőn), és nem írta jóvá a 3 tűzviharágyút meg a lelket! -.-
    Esetleg valami infó, hogy miért nem kaptam meg ?? o_O
     
  16. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Nincs információ, de ha lesz valami róla, azt a fórumon meg fogod (fogjátok) találni. Azért support felé jelezheted.
     
  17. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    Héra sajnos a Vándor dervil megjelenítését nemjavitották
    mert ezt a próbát mostsem tudom elkezdeni

    pedig azt irták hogy javitották
     
  18. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Azt hogy nem jelzi, nem írja hol jelenik meg így tervezték gondolom, nem hiba, és talán nem is módosítanak rajta.:( A közlemény teljesen másról szól, olvasd el figyelmesen.
     
  19. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    mindegy is .hiába olvasom át attol ezeket a próbákat sokak nemtudják végigvinni. majd ládázok azok legalább jól adnak lőszert:)
     
  20. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Mert szerintetek ha kiírná jobb lenne? Nem igazán, ez nem olyan nagy hajó hiába teleportálnál rögtön oda 95%-ban akkor sem látnád, de ha mondjuk óránként dobna minden térképre egyet az úgy már kicsit jobb lenne, de nem kívánságműsor.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.