Visszajelzés Vitaszoba: Valami feltűnik a tengeren!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 27.11.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Én még nem léptem be a tengerre de abban biztos vagyok hogy nem érdemes a hógolyót ellőni Téli event előtt.
     
  2. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Gyakori az npc mert egy darabot se találtam?
     
  3. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    20 millás

    2014-11-27 15:31:14Megszerezve: 1 x Nyers rózsakvarc.
    2014-11-27 15:31:14Kaptál 63377 TP-t (tapasztalatpontot).
    2014-11-27 15:31:14Kaptál 25 kristályt.
     
  4. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Én személy szerint nagyon köszönöm a kódokat, tényleg nagyon jók :D Az eventbe most csöppenek bele :)
     
    Leonidas kedveli ezt.
  5. ErroR007

    ErroR007 Járnitanuló

    Frosbitot hol találtad?
     
  6. BeZúziusz

    BeZúziusz Járnitanuló

    A hűtüben :D
     
    Europa5 és Maquina kedveli ezt.
  7. Maquina

    Maquina Utánpótlás-írogató

    pff ez is event?
     
  8. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Az normális, hogy órák óta nem találni egyik npc-t sem a 3-ból ??
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Azt kell hogy mondjam hogy igen, nincs is sok, de ami van azt is pár pillanat alatt kidurrantják, 20-60 milla élet, 200k sebzések.
     
  10. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Pont találtam egyet kilöttem és rájöttem, hogy semmi értelme nincs az eventnek mert tiszta rossz ékköveket ad, maximum úgy folytatnám az eventet ha speciális ékkőnek számítana amit ad és akkor az a plusz 10% sebzés bónusz és elkerülés érdemes lenne érte lőni az npc-t :) de így inkább tovább gyüjtök téli-re :)
     
  11. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Azt értem hogy nem ezek a legjobb kövek, de támadó ékköveknek is van 2 helyed, ebből az egyikre teszed az ágyúsebzést, a másik helyre eddig tehetted a szigony sebzést vagy fosztogatási bónuszt, de most már tudod a találati arányt vagy a kritikus találatot. Nem jobb a találati arány vagy a kritikus találat mint a fosztás szigonysebzés? :O
     
    SamuelTaylor kedveli ezt.
  12. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Pfuuu és tényleg köszi szépen DD az a baj, hogy a másik fajtát kaptam szóval most visszamegyek keresek mégegyet!
    Ezer hála DD :)
     
  13. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Sziasztok
    Valaki megmondaná most április 1 et vagy december1 et fogunk írni?
     
  14. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Nem értem mi a problémád az eventtel. Most hogy már tudom milyen köveket adnak az npc-k érdemes lecserélni a szigonysebzést egy sokkal jobb kőre.
    Természetes hogy ára van a lőszernek amit ellősz érte de te döntöd el hogy ellövöd e vagy nem.
    Az hogy kevés npc van az már megszokott, minden event igy kezdődik:(
     
  15. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    szia
    csak annyi utánaszámoltál hány npc-t kell ebböl a fajtából kilöni egy 10% os kavicsért és az hány milliárd életerö?
    és ha mondjuk találsz minden órába egyet mennyi ideig tart felcsiszolni?
     
  16. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Senki nem mondta hogy 10.re csiszold is fel ezeket...
    1-t kapsz, pl 7% kritikus, belelősz 20-30 000 hógolyót, sztem simán megéri, ha többet is sikerül és tudod csiszolni már hab a tortán. ;)
     
  17. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Ez a fosztogatási bónusz egy vicc,minek is fosztani,egy jó játékos 10perc alatt több millát összelő üreggel.Fosztogatni sosem értem mire jó,
     
  18. HMS

    HMS Járnitanuló

    2014-11-27 20:44:20Megszerezve: 1 x Szabálytalan szodalit.
    2014-11-27 20:44:20Kaptál 156359 TP-t (tapasztalatpontot).
    2014-11-27 20:44:20Kaptál 30 kristályt.
     
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Hát kinek mi, de ha nem tetszik itt a lehetőség hogy lecseréld. Most már nagyobb a választék.
     
  20. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    szia
    jaja egyet kilövök és nekem vége is ez az event nagyon frankó :)
    mondhatjuk egy hajós eventnek is akkor :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.