Visszajelzés Vitaszoba: Valentin nap 2016

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 10.2.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide írjátok meg javaslataitokat Valentin nap 2016 eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    hehe ez az event se a gyongy szerzesrol fog szolni hanem a pazarlasrol :D
     
  3. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Szívtörőlőszer a feketepiacon?
     
    Utoljára szerkesztett: 11.2.16
  4. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    az most sincs , vegyel penzert megint :D :D
     
  5. ¤ROBERTO¤

    ¤ROBERTO¤ Utánpótlás-írogató

    gratula a bigpointnak :D
     
  6. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Azt értem, hogy ha valaki kipróbál 1 eventet, és azt mondja neki nem tetszik, nem jó. De hogy lehet event kezdés előtt bármilyen véleményt is alkotni? :O

    2016-02-11 13:56:11 Kaptál 20000 gyöngyöt.20'000 gyöngy
    2016-02-11 14:11:02 Kaptál 30000 gyöngyöt.30'000 gyöngy
    2016-02-11 14:45:11 Kaptál 30000 gyöngyöt.30'000 gyöngy
     
    Saracen kedveli ezt.
  7. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    DD? Mikor nyit a fekete piac?
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nincs róla pontos infóm, gondolom a következő olyan eventnél, melynek része is a Feketepiac :).
     
  9. Kajler

    Kajler Fórum-zöldfülű

    Újra egy értelmes event amiben a 7es kalózszint alatti játékosok nem tudnak részt venni köszi :)
     
  10. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Off az event nálam, ha csak akkor tudok játszani, ha rendelek rá lőszert.....
     
  11. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    A szívtörő lőszer csak 1 opció, azzal haladósabb, de senki nem mondta remélem, hogy csak azzal lőheted. A napi próbákhoz bőven elegendő normál elit lőszert használni és úgy is marad rajta gyöngyöd ;). Ennél többet pedig annak sem biztos hogy érdemes, aki veszi a lőszert, mert ő sem kap több próbát, az NPC-kből pedig ő is ugyanazt kapja ;)
     
  12. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Ez egy annyira jól eltalált event, hogy senki se lövi... :D Gratulálok! ;)
     
  13. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    DD, reméltem, hogy már tudod, hogy ok nélkül én nem szoktam sírni egy eventen sem.... Ergo kipróbáltam a küldetésen más lőszerrel.
     
  14. ~MANTA~

    ~MANTA~ Utánpótlás-írogató

    Gondolom a "lövöldözős event" ez esetben azt jelenti, hogy - hála a gondos tervezésnek - eventezés helyett inkább egymást lőjük. :)
     
  15. Csapassuk

    Csapassuk Fórum-zöldfülű

    ja :D nagyon megéri más lőszerrel is lőni kb. bele megy 150k elited ha szívtörő lőszer fullos vagy és kilövöd mit kapsz 90k tp-t :D kész vicc ez az event. Ráadásul direkt nem tesznek be szívtörő lőszer a piacra csak h azt is rendeljen az ember. A Bigpoint tényleg arra van rá szállva h minél több pénzt zsebeljen be az emberektől. Ráadásul megint nem gondoltak a kisebb játékosokra. Gratulálok a Bigpointnak ezért a fantasztikus eventért :D
     
  16. TYUPI™

    TYUPI™ Fórumlakó

    Nya szóval ! igen itt a valentin nap hát ez az event is azt tükrözi hogy kezdődik a " Fejlődés kora " eme játékban így haladjunk lefele az event pocsék szerintem még 1 év és bankártyával lehet belépni még Főoldalra is .
     
    ~Zsuzska~, pegaszus, kecsó és 3 más kedveli ezt.
  17. -noshootmepls-

    -noshootmepls- Utánpótlás-írogató

    Ez egy vicc, az nem is lenne probléma hogy az "Event" lőszert rendelni kell, a bigpoint nem egy nonprofit cég, de az már szerintem és mások szerint is röhejes hogy eventröl-eventre rosszabb a szinvonal. A régi jól bevált eventek amik nyereségesek voltak a BP-nek, meg a játékosoknak is azokat kellene visszahozni. ******MODERÁLVA******
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.2.16
  18. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Egy példa:

    A világító lőszer elérhető minden héten MHH alatt, valamint HH alatt is, mégis, mikor Jolly Roger nap van, berakják a fekete piacra, pedig az csak egy napos event.
    Hogy is van ez akkor?
     
  19. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    Milyen ékkövek járnak a hajódesignhoz?
    A vadonatúj Montague hajódesign a következő ékköveket tartalmazza:
    • Csillogó rubin
    • Rugalmas Korall
    • Hibátlan Akvamarin
    • Hibátlan Lapis Lazuli
    És még mi egyéb fog történ

    Örülnék ha egyszer a leírásban szerepelne,melyik kő mégis mit,és hány%sebzés,stb tartalmaz,nem kéne nekünk kitotózni!
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ez nem totó, az ékkövek bónuszairól is van ismertető. Ha nem sikerült még megjegyezni annak a néhány ékkőnek a bónuszait, amit te magad is használsz, akkor nézz utána.

    Van kb 5-6 ékkő, amit gyakran használok (rubin-sebzés, korall-kritikus, rózsa-találatiarány, lapis-élet, akvamarin-elkerülés, szodalit-kitérés), illetve ezeknek is néhány szintje (16os-polírozott,17es-ragyogó,18as-szikrázó,19es-fazettás). Tehát nem kell mindet megjegyezni, bemagolni. Ez nem sok, kb ezeket ismerem fejből. Ha látok 1 designt más ékkövekkel, akkor azok már olyanok, amiket tuti nem használnék, de csiszoláshoz jól jöhet és ennél többet nem is kell róla tudnom, de még mindig megtudnám nézni ;)

    Ott sincs mindig ;). Pár idézet chatről: "CM, miért nincs lőszer?" "CM, miért nincs még feketepiac?" "CM mikor lesz már lőszer?"... és ezekkel tele a padlás :D Szóval ez nem egyedi eset. Többször volt már ilyen, nem csak mostanában, régebben is, hogy az event lőszernek kikiáltott lőszer gyöngyért nem elérhető, de szinte kivétel nélkül igaz ezekre az eventekre, hogy nem is kell hozzá az event lőszer, mert anélkül is, más lőszerrel is megéri. Persze nem ész nélkül lövöldözve mindent, ami mozog o_O
    Csak halkan jegyzem meg, az 1. event próbához 1 db lőszert sem kell ellőni ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.