Visszajelzés Vitaszoba: Varázslatos viszony 2020

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 13.8.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Varázslatos viszony 2020 eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:

    Mit is írtam
    Érthető -e amit írtam
    Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Sztyujih21

    Sztyujih21 Utánpótlás-írogató

    EU7 nem egy hyperforgalmas szerver de még igy is van hogy 3-4 mapon keresztül megyek és egyetlen egy kis eventhajót sem találok. 1,5 millió hp-s hajók mp-ek alatt eltűnnek, javasolnám hogy sokszorozzák meg a számukat vagy növeljék meg a hpját és a jutalmat belőle. Ez az event már 3 éve amikor fele ennyit lőttek is olyan volt hogy rengeteget kellett a hajókat keresni, azóta pedig még gyorsabban és nagyobbat lőnnek a játékosok.
     
  3. Black9015

    Black9015 Járnitanuló

    Az event alapvetően jó, de nagyon kevés az npc a mapokon. Vagy az életüket, vagy a számukat kellene növelni.
     
  4. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Szerintem semmi baj nincs az NPC-k számával. Én legalábbis találok, csak jó helyen kell keresni, persze ez szerverfüggő is lehet.
     
    -Honey- kedveli ezt.
  5. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    jo az event egy kicsit tobb NPC lenne meg jobb lenne!
     
  6. Nothus

    Nothus Utánpótlás-írogató

    nagyon kevés az event NPC, növeljétek a számukat légyszíves.
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönöm, jeleztem a viszonylag egybehangzó javaslatokat.
     
  8. Manó.HU.CDF

    Manó.HU.CDF Utánpótlás-írogató

    Kevés az NPC nem lehet megcsinálni a próbákat.