Vitaszoba: Vashtaki háború - A belső ellenség

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 15.8.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ide írjátok meg véleményeiteket a Vasktaki háború - A belső ellenség eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:

    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. PirateLady*69

    PirateLady*69 Fórum-zöldfülű

    Szevasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy miért van az, hogy a jegestűz lőszer a saját csoportom hajóira okoz több sebzést (Vanhu), és nem az ellenfélre?
     
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Az ismertetőt idézném, tehát ha te a Vanhu csapatában vagy, akkor a beállításnak megfelelően jóra sebez nagyobbat a jegestűz lőszer:
    Ez volt a cél ezek szerint. Azt hogy miért így tervezték, ezt csak ők tudnák megmondani, nem fogok találgatni.:rolleyes:
     
  4. ferkó19722

    ferkó19722 Járnitanuló

    Ebben semmi logika nincs.
     
  5. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Ha ugy nezzuk nagyon is logikus, a "fagyos" hajokat, tuzes loszerrel kell loni, hisz pont az ellentetes elemi loszer. A tuzes hajokat pedig jegessel. Nyilvan igy van tenyleg kitalalva hogy valamilyen szinten legyen benne logika, es ertsuk hogy mit mivel lovunk. Egyebkent amiota behoztak az elemi loszereket azota mindig minden esetben az ellentetes loszert kell hasznalni, lasd Lanctoro martalocnal es egyebeknel.
     
    FM_Brigant kedveli ezt.
  6. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Haladó

    Ahoj! Szeretném jelezni hogy mások szétfarmolják magukat a halálos harcok arénában, én meg a győztes körök végén kapok 1 db sima láda kulcsot míg mások 1 db masszív kapitányi ládát és egyéb kis apróságokat.......!
     
  7. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Szia, ez nem hiba, hanem a nyertes csapat top jatekosa, aki a legtobb sebzest, kilovest erte el az kap kulon jutalmat. Ezert kell a legjobbnak lenni bent. :D:D Ez mindig is kulon pontot, vagy nyeremenyt adott az arenakban, bar ez legtobbszor rangsorpontban merult ki, vegre van ertelme odatenni magunkat, es ne csak varjuk az ido, vagy az arena veget ;)
     
  8. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Szia, hát ez nem egészen így van szerintem, mivel én már voltam 4. is a nyertes csapatba meg alig lőttem ki játékost, és mégis kaptam! :)
    Szóval elvileg mindnekinek kapni-a kellene szerintem :)
     
  9. L4l10307

    L4l10307 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok csak én vagyok el tájolva vagy tavaji eventen lehetett koronából is skúlót venni?