vizuális hiba

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: DokkoLó✰HST, témanyitás ideje: 3.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Nem látok lövést, sebzést. Tehát, ha valaki lő egy npc-t, nem látom, csak azt, hogy megy le az npc élete. Ha engem lőnek meg szintén nem látom.
    Süti, előzménytörlés megvolt, valamint próbáltam más böngészőn is.
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Ilyen néha előfordul, net/szerver/flash lassúsága miatt nem tudja megjeleníteni a számokat. A neten szerveren sokat nem tudsz javítani, a flashnek talán. Ha terhelt a géped állíts le pár nem életbevágóan fontos progit, ha nincs ilyen baja akkor a flash gyorsítót is töröld. (bár ez böngésző függő nem feltétlen segít minden böngészőn)
     
  3. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Köszönöm, de nem sokat segített. Háttérben nem fut program, semmi.
    Még mindig nem látom a lövéseket :/ Az tuti, hogy a net nem lassú.

    SZERK. Megjavult, valami beállítási problémája volt (bár én nem állítgattam semmit el).
    Köszönöm a segítséget!
     
    Utoljára szerkesztett: 3.3.15
  4. GyilkosTorpe

    GyilkosTorpe Utánpótlás-írogató

    Ha nem jo helyre irtam elore is elnezest kerek!

    Az a problema van hogy a jatekban a hajo es klanneveknek eggyes betui,szamai,szimbolumai nem latszanak csak kocka van helyukbe. pl. leven[]e,geza[]20[]1
    Ez valami jatek hiba vagy nalam van baj?Bongeszommel vagy flashplayerrel ?:( :)?
     
  5. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    válts Böngészöt . :) mivel gondolom Opera Böngészöt használtál eddig :)
     
  6. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Ha jól tudom akkor frissíteni kell az gép betű karaktereit. Azokat amiket négyzetként jelenít meg elvileg nem ismeri fel a géped.
     
  7. GyilkosTorpe

    GyilkosTorpe Utánpótlás-írogató

    Firefox bongeszom van es csak egyszer egy honapban van ez a kocka dolog!
     
  8. †ZΣЦsZ†

    †ZΣЦsZ† Utánpótlás-írogató

    hogy oldotad meg ird mar le mert nekem is az a hiba
     
  9. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    Nézd meg Opcióknál/ Kijelző- Animációk-Bónusznál van-e pipa, ha igen akkor vedd ki és újra látni fogod a sebzést, ha ez lenne az oka.
    Nem ez lenne az oka, akkor ez esetleg segíthet:
     
  10. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Úgy állítottam be mindent, ahogy a fiam hajóján van, mert nála nem volt hiba.
     
  11. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Roppant kínos a kérdésem: hol a jófenébe kell az eszköztippeket ki-be kapcsolni? Eredménytelenül keresem mák egy ideje, pedig nem túl rég még használtam.(Ja, csak topikszaporítás elkerülése végett írtam ide.)
     
  12. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Hát mit mondjak, azóta sem találom...
     
  13. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Egyelőre nem elérhető ez a funkció, de pótlás alatt van.
     
    .*Sirius*. kedveli ezt.