Vudu Sámán

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Spongee™, témanyitás ideje: 18.11.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

?!

  1. Egyetértek,adják mindenki amíg a prémium tart.

  2. Töröljék az accountokról a Buggal szerzett Vudu Sámánokat.

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
  1. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Üdv mindenkinek.

    Bizonyára jó páran tudjátok,hogy van néhány szerencsés játékos akiknek beragadt a Vudu Sámána és így a prémium idejével egyezően a hajójukon marad. Én nem irigylem senkitől,de nem érzem igazságosnak,hogy míg másoknak több évig vudu sámánuk van egy hibának köszönhetően,addig nekem 15.000 FT-s csomagokat kell vásárolnom,mert ráköltöttem 60.000-et,és egyszerűen értelmetlen ha nincs Vudu sámánom.

    Így azt gondolom,hogy vagy töröljék az accountokról azokat a Vudu sámánokat,amik ennek a hibának köszönhetően van a hajón,vagy pedig adják mindenkinek addig amíg a prémium tart.
     
  2. meteor86

    meteor86 Aktív író

    ez teljesen jogos én támogatom az ötletet.
     
    Spongee™ kedveli ezt.
  3. mókusné

    mókusné Járnitanuló

    csatlakozom hozzátok, egyetértek veletek
     
    Spongee™ kedveli ezt.
  4. Én is támogatom,legyen addig amíg a prém van.
     
    (((*balu.hun*))) kedveli ezt.
  5. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Úgy látom elég sokan egyetértenek velünk,úgyhogy szeretném megkérdezni: Mikor lesz továbbítva?
     
  6. OnimeNoNeko

    OnimeNoNeko Aktív író

    Én már szavaztam így most írok is, nem lenne jó ha prémig tartana , manapság már orrba szájba szórják a vudu ágyukat, és még végtelenségig sámi is legyen mindenkinek pfff. kulcsozzatok sámiért ha nem szeretnétek költeni.
    UFF Szoltam.
     
  7. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Én nagyon szívesen kulcsozok sámánért ha másnak is kulcsoznia kell érte,nem pedig bugnak köszönhetően van egy fizetős segítője évekig.
     
    乂ωøζƒ乂 kedveli ezt.
  8. •КΞĢΥΞ†ŁΞИ•

    •КΞĢΥΞ†ŁΞИ• Utánpótlás-írogató

    Spongee a szavazatom a tiéd, mindkét esetben... :D:D:D:):):):rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Személy szerint töröltetném. ;);)
     
    mateka1990 kedveli ezt.
  9. HITMEN36.

    HITMEN36. Junior szaki

    Hát őszintén ezt már rég ki lett javítva mivel nekem is évekig van meg denem azért mert bugos lenne merti gen beragdt de előtte én még azokat vudu csomagokat vettemmeg amibe 1 meg fél ek voltak nem 15-erét hanem 30ezrekért és javításután eltünt jó párszáznap :) hosszu levelezés után számolták újra
     
  10. bares(HUN)

    bares(HUN) Junior szaki

    MZ/X/2 robhely, kapcs ford!
     
    .*Sirius*. kedveli ezt.
  11. -MrT-

    -MrT- Aktív író

    az egyszer mär javitva lett az a hiba szerencsen is mulik a dolog pl nekem meg 3 ev premem van lädäkbol de a vudusämänom nem addig tart mint a premiumom