Bastyak, eletero stb

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: minizsiraf, témanyitás ideje: 26.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. minizsiraf

    minizsiraf Fórum-zöldfülű

    Sziasztok,

    El tudna nekem magyarazni valaki hogy hogy mukodik ez a tehetseg meg bastya pontozas, mert akarhanyra fejlesztem fel peldaul az eleterom nem valtozik, es nem sok valtozast vettem peldaul eszre a sebessegen sem.
    Probaltam utana olvasni, de nem igazan talaltam rola olyan topikot ami segitett volna ebben a temaban.
    Koszonom


    1216/189228
    User ID:

    EU6
     
  2. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Mind a kettőről van ismertető. A Bástyákról ITT olvashatsz, a tehetségeket pedig ITT találod. Kérlek olvasd át, és ha valamit esetleg nem értenél, írd le a kérdésed.
    Valamint még tájékozódhatsz a téged érdeklő dolgokról a Maximum értékek a játékban ismertetőnél is, itt a maximális életerőről is, a sebességről is találsz információkat.
     
  3. Devil

    Devil Járnitanuló

    Nekem olyan kérdésem van, hogy létezik olyan bugg, ami a a sebesség köveket nem használja. Pl a kedvencemben van egy +50 sebességes speciális kő, de a Hajófelszerelés értékeknél nem is írja, és nem is érzem hogy picit is gyorsabb lenne?
     
    Naksi kedveli ezt.
  4. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    A Labradorit: sebesség bónusz 50% életerő alatt, tehát csak lelőtt állapotban adja ezt a bónuszt, ezt vedd figyelembe.
    A hajóhoz is van két féle sebességet adó speciális ékkő, az egyik a Topáz: sebesség bónusz normál állapotban, a másik a Citrin: sebesség bónusz égő és sérült állapotban.
     
    Devil kedveli ezt.
  5. Devil

    Devil Járnitanuló

    Köszönöm, esetleg ezeket írhatnák a kövek is játékban, mert csak annyit ír +50 sebesség
     
    Naksi kedveli ezt.
  6. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    Sziasztok! sebzéssel kapcsolatban mért van az hogy más játékosokat alig sebeznek az npc-k én meg hiába pakoltam orrbástyára erősebb hajótest 10/10, páncélozott hajótörzs 10/10 , Tehetségek védekezési lapnál a kisebb rossz meg a kidobós játék is maxon van még sem veszem észre hogy kevesebbet sebeznének.
     
  7. ĐÉnĐÉnĐ

    ĐÉnĐÉnĐ Fórum-zöldfülű

    megerősített bordázat ami neked kell még !! az jo npc ellen
     
  8. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Ez valóban sokat segíthet, viszont nem csak ezekkel lehet csökkenteni az NPC-k által rád mért sebzéseket, amiket ti itt írtatok. NPC és NPC között is van különbség. Vannak NPC-k, melyekhez a sebzés elkerülése kell, vannak, amelyekhez kitérési esély, de legtöbb esetben mind a kettő, ezt meg kell nézegetni, melyikhez mi a legmegfelelőbb. Amit ajánlani tudok, nézzétek meg mik vannak befolyással sebzés elkerülésére, és kitérési esélyre. A Maximum értékek a játékban igen hasznos ismertető, amit ITT találtok.
     
    **Kosza** kedveli ezt.
  9. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    Sziasztok meg lett hol hibáztam. Megcsináltam a fejlesztéseket csak nem pakoltam fel a hajóra :) és hát ugye úgy nehezen működik :) köszönöm mindenkinek. Utóirat: Árbóc és fegyverfedélzetre mit érdemes tenni?
     
  10. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Azt tudom leírni, többségében mit használok, de neked kell eldöntened, mihez mit raksz fel (gondolok itt többféle beállítás lehetőségére npc-hez, sziget lövéshez, harchoz..., attól függően, mihez használod). Ami nálam az árbóc bástyán fel van rakva több beállításhoz is, az a Puskaportartó, Rögzített szextáns, Szerszámraktár. Fegyverfedélzeten A hajóácstervei, A méregkeverő laborja és az Illúzió erősítő. De vannak beállítások, amikhez mást érdemes használni, nézd meg jól mihez mi való leginkább, és aszerint válaszd ki minden esetben. Akinek kész van az összes, az a célnak megfelelően variálja. Nyilván van, ami minden beállításon ugyanaz, de pl. a szerszámraktár bizonyos esetekben le van cserélve a varázskönyvre nálam. Ezeket lehetne tovább boncolgatni, de ha tudod mi mire való, magadtól rá fogsz jönni mikor mi a jó számodra.
     
    **Kosza** kedveli ezt.
  11. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    Köszi :)
     
    SM_Aura kedveli ezt.