Beszélgetés az ágyúsebzésről.

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Gala-HU, témanyitás ideje: 29.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Akkor ezen vitatkozhatunk még napokig is, de ha NEM érted h nincs képlet, NEM tudjuk hogy jelenleg hogyan kerül kiszámításra a sebzés, akkor nem tudunk max sebzést sem mondani. H a programozók tudják az biztos, hisz ők csinálták, de erre mondtam azt hogy minden üzleti titkot ne várjuk már el hogy elmondjanak, ilyen lehet a sebzést számítás algoritmusuk is. Tehát NINCS képlet -> NINCS pontos max sebzés! Hozzávetőleges értéket viszont bárki (TE IS) tud számolni az ismertetők, a különböző bónuszok ismerete alapján.
     
  2. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Akkor én kérek elnézést!
    De!
    Az általam kifogásolt értékre Te azt írtad, hogy simán lehet lőni, pedig szerintem lehetetlen.
    Erre ma kiderül, hogy hibásak az ágyúk.
    Érdekes :)
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Az ágyúknak semmi baja, nem tudod pontosan mit takar az "ágyú hiba" akkor előbb inkább kérdezz. Az ágyúknak magának semmi hibája, a hiba az ágyúk szerzésében volt.

    Egyébként egyelőre csak 1x jött szóba konkrét sebzés, de hiába kértem ID-t azóta se kaptam, hogy átnézzék azt a hajót...
     
  4. xHAZAFI

    xHAZAFI Utánpótlás-írogató

    szia DD 1 kérdés.. ez müködik egyáltalán akkor? https://board-hu.seafight.com/threads/sebzes-szamitas-javitasa.29632/
     
  5. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Számold ki vele, én megtettem, nálam nem stimmel, következtetés képpen már nem aktuális vagy, valami más hiba van (a hiba alatt nem azt értem h valakinek hibás és ő lövi a hatalmas nagyokat, ha hibás akkor többé kevésbé mindenkinél hibás). Nem véletlen írtam többször, hogy nem tudjuk jelenleg h számol a rendszer, hiszen régebben már kaptunk rá "képletet"
     
  6. xHAZAFI

    xHAZAFI Utánpótlás-írogató

    ezt már összeészleltük valahogyan..:D mert nálunk se stimmel
     
  7. CSAK1SENKI

    CSAK1SENKI Fórum-zöldfülű


    1: ĐI£.nik7.-*BG*28577570 Délután 16 körül. 2: ....†.. 28775898 Este 23:24-kor is nyomta.

    Ja, eu3.
     
  8. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Mik ezek az időpontok mellette? mi történt akkor? Ami konkrétum eddig volt az egy kérdés, h hogy lehetséges 44k körül sebezni 60%os páncélra.. Mind2n lőttek ilyet? :)