bovitmények

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: alektra, témanyitás ideje: 25.6.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. alektra

    alektra Utánpótlás-írogató

    kalóz jutalom nem lesz ?? Igy nincs értelme bővítménykét venni nem tudom oket 3 szintre huzni
    ugyan igy a végitélet ágyukkal a helyzet
     
  2. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Időnként szokott lenni kalózjutalom hónap végén, de nem mindig. Későbbiekben biztosan lehet majd fejleszteni, de ha úgy gondolod, hogy így most nem éri meg megvenni, akkor megvárhatod, hogy legyen kalózjutalom is vagy más fejlesztési lehetőség hozzá, hátha akkor is elérhető lesz a rendelési oldalon.

    Viszont ebben te mit érzel technikai kérdésnek, hogy ide soroltad be?
     
  3. alektra

    alektra Utánpótlás-írogató

    nekem ez teknika hiba hogy csak gyűjtögessük a cuccokat es nem lehet fejleszteni :)
     
  4. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ha valami nem úgy történik, ahogy azt szeretnénk, még nem feltétlenül hibás. :)
     
  5. st.Wolf.hu

    st.Wolf.hu Járnitanuló

    Bövitményekröl lenne egy kérdésem Pl:fent van a bordázat ami élet-vudu-sebzéselkerülést ad és marado helyre gerendát raknék fel akkor miért csöken a sebzés elkerülés ? amikor ilyen hatást nem ir a gerendáknak.
     
  6. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ebben az ismeretőben megtalálod a választ a relatív értékekre.
     
  7. Gentledeadh

    Gentledeadh Fórum-zöldfülű

    Nem tudom a gerendákat feltenni, mert azt írja, hogy tele van: "Minden hely foglalt ha szeretnél egy tárgyat kicserélni ,először vissza kell tenned a raktárba." Viszont üres és el sem tudok távolítani semmit, meg berakni sem tudok. ilyenkor mi van?

    [​IMG]
     
  8. Idegen.***

    Idegen.*** Járnitanuló

    Szia. Szedj le mindent és rakd ujra. Lehet kell ki-be lépés is !
     
  9. Gentledeadh

    Gentledeadh Fórum-zöldfülű

    Leszedtem mindent, még a legénységet is. Kiléptem teljesen, majd vissza, de amint a gerendákat fel szerettem volna rakni, ugyan az a jelenség. Nem engedi. Nem értem miért... Az előző hozzászólásomban mellékeltem képet is a dologról, most is ugyan az a hiba.
     
  10. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    A képen, amit beraktál ott a válasz is a kérdésedre, nézd meg kicsit alaposabban.
    Ezen a képen talán szembetűnőbb lesz: https://prnt.sc/1b106lm
    Bővítményhelyeket jobbra láthatod, kattints át a szem melletti ikonra, ott tudod megvenni őket.
    (Megjegyzés: az általam feltöltött kép nem nyit meg semmit, ha esetleg rákattintasz a képre, ellentétben a tiéddel. Nem ártana, ha mellőznéd azt az alkalmazást ezen a fórumon.)
     
  11. Gentledeadh

    Gentledeadh Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a segítséget. Most kezdtem és hát... igen... vannak még hiányosságaim... Bocs, majd figyelek.
     
    ❤__* kedveli ezt.