Érdekességek

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: =Allanon=, témanyitás ideje: 2.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Hova jutottunk? Nem értem ezzel mit akarsz mondani. A megnyilvánulásod szerint minden 50-es táblát szigorúan betartasz... meg vagyok győyődve róla:D
     
  2. The_Massacre[HUN]

    The_Massacre[HUN] Junior szaki

    Nekem tetszik ez a fórum rész, mindig várom a friss infókat még ha nem is hivatalosak. Szóval kérlek csak így tovább =Allanon= :)
     
    ProdigY**** és =Allanon= kedveli ezt.
  3. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    [​IMG]
    Typhon bosszúja 2019



    Typhon újra felbukkan a nagy zűrzavar közepette. Ragadd meg az elérhető csomagokat, hogy megelőzd a Typhon keze általi pusztítást. A csomagok bármelyike hozzáférést biztosít a csodálatos kalóz jutalomhoz. Ne szalazd el a lehetőséget, hogy a kezeid közt tudhasd ezeket a csodás tárgyakat.

    Osztriga ivadék új házikedvenc. Az ok amiért az Osztriga ivadék követ téged még mindig nem tisztázott. Talán kíváncsiság vagy talán Jetsamot keresi? Egy dolog azonban biztos, nincs gyors süllyedés az oceánba ameddig ez a lény a körülötted van.

    A polgárháború közben a gonoszság kieszelte új tervét, hogy növelhesse hatalmát. Csatlakozz Jane Dalton mellé és tegyél pontot az ármánykodásuk végére. Mesés jutalom és mérhetetlen gazdagság várja azokat akik elég bátrak ahhoz hogy szembeszálljanak az új kalanban váró veszéllyes ellenségekkel. Szóval kapitány kész vagy vitorlát bontani?

    2 új dizi: Verdant Hunter, Artemis' Call
    1 új házikedvenc: Mouthy

    2 új küldetéstárgy: Titkosított ábra és a Mahareeni Térkép

    13 új eventküldetés.

    2018-as Typhon bosszúja ismertető IDE kattintva elérhető.

    Szezonrendszer kiegészítés:

    Gilded Mask:
    [​IMG]

    William:
    [​IMG]



     
  4. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Erről beszéltem korábban!;)
     
  5. ~Trauma~

    ~Trauma~ Járnitanuló

    Ez már csakilyen, a kérdés hogy alap anyagot honnan lehet lesz szerezni hozzá..


     
  6. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Enkir Wanderer:
    [​IMG]



    Typhon bosszúja 2019

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  7. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Gondoltad volna hogy ismét valami nagy dolog következik?

    Almahareen
    Hamarosan érkeznek a további új szintek 41-45-ig.


    [​IMG]
     
  8. The_Massacre[HUN]

    The_Massacre[HUN] Junior szaki

    Így is sok van már :(
     
  9. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    100-ig meg ne aljon :D :D aztan lesz 1 szerver mert osszevonjak az egeszet s talan lesz anyi hajo hogy mapponkent ne 1-2 legyen :d hanem 3-4 :D
     
    The_Massacre[HUN] kedveli ezt.
  10. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Épp minap beszélgettünk erről. Simán lehetne százig, vagy akár kétszázig is. Nem kellene minden szinthez új map. Lehetne 10 szintenként, vagy akár 25 szintenként, de minden szinten elérhetővé válna valami újdonság. Szerintem sokkal érdekesebb lenne a játék és folyton lenne célja a játékosoknak, hajtani előre. Most csak azért lettünk 40-esek , ,hogy meglegyen, de sok értelme nincs.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.9.19
  11. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Almahareen 41-45
    Új küldetést adó karakterek: Nadir és Wish Djinn
    [​IMG]
    [​IMG]

    7 Új NPC

    1 Új buff:
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 5.9.19
  12. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Új kedvenc: Osztriga ivadék új házikedvenc. Az ok amiért az Osztriga ivadék követ téged még mindig nem tisztázott. Talán kíváncsiság vagy talán Jetsamot keresi? Egy dolog azonban biztos, nincs gyors süllyedés az oceánba ameddig ez a lény a körülötted van.
    [​IMG]

    [​IMG]


    Nadir:
    [​IMG]


    Wish Djinn:
    [​IMG]
     
  13. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Hát nem tudom, nem vagyok biztos abban, hogy pont az új 5 szint hiányzott nekünk...
     
    The_Massacre[HUN] kedveli ezt.
  14. The_Massacre[HUN]

    The_Massacre[HUN] Junior szaki

    Én is ezért írtam csomó dolog tiszta hibás :( Pl: olyan történt velem tegnap hogy lövöm az event hajót 21/2-es térképen és egyszer csak magától eldobott 19/1-re :D de persze ez csak egy dolog ezen felül sokkal komolyabb dolgok vannak amiken lehetne javítani vagy változtatni meg amúgy is én egy közepes hajó vagyok 21- es szinttel megvárhatnák még elérem a 40-et :p( Nem kell komolyan venni)
     
  15. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Almahareen
    Az új szintekkel bekerül egy új régió is.
    [​IMG]


    2019. Szeptemberi Sába dizi: Libra
    [​IMG]
     
  16. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    Jézus Maria lovakat raknak tengerre .... a repülő szőnyegről mar nem is beszelelek ...:eek:
     
  17. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Al'Mahareen kincsei.

    Vitorlázz az Al’Mahareen titokzatos tengeréhez! Fedezd fel a misztikus föld rejtett kincseit, és fedd fel sötét múltjának titkait.

    Harcolj végig az új küldetéseken, és hódítsd meg az új szinteket. Kalózok, a régi és az új ellenségek minden eddiginél erősebbek, csak rád várnak ebben a vadonatúj kalandban!
    [​IMG]
     
  18. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Még jó, hogy tesztelni lehetetlen volt, így legalább tényleg izgi meglepetés lesz. :)
     
  19. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Új ékkő kereskedő, hamisító?

    [​IMG]

    Al'Mahareen layer
    [​IMG]
     
  20. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szevasztok igen valami le maradt!! Semmi infó hogy hol kell fel venni a küldetéseket!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 25.9.19