GEO IP

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: ¤Morfi¤, témanyitás ideje: 27.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. **ŁuŁu**

    **ŁuŁu** Utánpótlás-írogató

    Nem tudom most ezt miért kell ilyen cinikusan írni de igen gondolom hogy tudják ellenőrízni. Ha minden mást tudnak akkor ezt miért ne tudnák? Nem tudom hogy ha te jártál volna így akkor ilyen vigyorral tudnád e viselni. ha valami hibás ki kell javítani én nem szoktam reklamálni szinte soha de itt most kemény forintokról van szó és azért ez nem mindegy. Tudom hogy nem kötelező rendelni de szoktam és igen kellemetlenül érintett ez a dolog. Szóval DD köszönöm de nem kell kioktatni és nem kell a cinizmus én csak leírtam amit gondolok és amit tapasztaltam.
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Én pedig leírtam, hogy ez ilyen, és el kell fogadnod.
    Sokan nem játszottak soha külföldön, csak épp vettek egy külföldi hajót amit utána átírattak magyarra. Van pár verzió, hogy melyik az igaz csak te tudod. Innentől pedig kár vitázni, ez ilyen és kész.
     
  3. **ŁuŁu**

    **ŁuŁu** Utánpótlás-írogató

    Ez nem vita DD Ezt a hajót én regisztráltam be lassan 6 éve ,ha tényleg nem jogtalan lenne nem bántana a dolog és nem is írtam volna. Én is minden lehetséges okkal tisztában vagyok. Nem tőled várom a megoldást és nem is ellened irányul ez a dolog csak nem értem miért nem lehet ezt orvosolni, vagy legalább egy érdemleges választ adni. Azt pedig hogy manuális visszaállításra nincs lehetőség azt megértem de ezt a programot valakinek el kellett indítania és az elvileg le is tudja állítani. Ez nem egy Terminátor film amiben a gépek önállósodnak , így hát valaki ujra tudja indítani ezt a programot. :)
     
  4. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Viszont a Terminátorba valaki megalkotta a Skynet-et, amit onnantól kezdve nem lehetett kordában tartani! :D :p
     
  5. -MrT-

    -MrT- Aktív író

    ne siränkozatok mert ahogy szitus is irta regiszträltäk a hajokat es adäk el romänoknak , görögöknek stb es ezzel penzt kerestek. most megihatja a levet aki külföldön dolgozik .
    kopoltyu ezert röhelyes dolog a hisztid franciäba dolgozol vagy sem??? akkor nyeld le a bekät:D:D:D:D**ŁuŁu** te is :D:D:D
     
    [DD] kedveli ezt.
  6. ¤Morfi¤

    ¤Morfi¤ Fórum-zöldfülű

    Kedve
    Igen én szoktam ellenkezni :) sőt továbbmenve nem -et is mondok neki ami számomra etikátlan, vagy nem törvényes.... de ettől még, hidd el nekem az egyik legjobb dolgozója vagyok, és ezt meg is köszöni :)
     
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Persze van ilyen is, nem akartam ennyire részletezni, de a kedvedért pontosítok. Tehát előfordulhat, hogy nemet mondasz vagy ellenkezel, de ha azt mondják zöld, szerinted pedig kék mert csak messziről nézheted meg lehet nem szállsz vitába. Ha egyértelműen rosszat kérnek megpróbálod felvilágosítani őket, amit vagy megértenek vagy nem is akanak. Jelen esetben, tehát a geo ip változások kapcsán nem ez a helyzet! Így döntöttek oké, lehet rajta vitázni és megkérdőjelezni, de akkor sem látjuk a hátterét. Így pedig a távolból még fekete is lehet az a zöld :)
     
  8. Zsolessz

    Zsolessz Utánpótlás-írogató

    Nem értem én se mióta játszok olaszból sose voltam ott most pedig olasz árak vannak euróban , nem veszek semmit tőletek egyszerű,5 évig nem volt gond most hirtelen római lettem,ha nem kell a zseton akkor nem kell :) Írtam egyszer a suppra semmit nem tehetnek vagy tettek, nem is érdekel több marad sörre :p
     
  9. adella90Go®

    adella90Go® Junior szaki

    DD miért nem vált át a GEO IP magyarra?
    Német zászlót mutat miközben Mo-on játszom.
     
  10. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    Nem vált át azonnal, bizonyos időközönként ellenőrzi az új ellenőrző rendszer.
     
  11. adella90Go®

    adella90Go® Junior szaki

    Mikor zárul már le a Geo Ip átváltása az adott országra?
    Mert semmi változás nem történt ugyan úgy német zászló jelenik meg a rendelési oldalon.
     
  12. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nincs minek lezárulni, a rendszer folyamatosan ellenőriz mindenkit, ha kell módosít rajta. Ha szükséges lesz, nálad is fog.
     
  13. adella90Go®

    adella90Go® Junior szaki

    Hát szerintem ez azért lett, mert sokan csaltak vele, hogy kevesebbet kelljen fizetni azoknak átrakták az adott országra, de akinek nem érné meg annak meg marad.
    Az a baj, ha van valamilyen akció, ami alapból megérné dupla annyiba kerül mivel német zászló van.
     
  14. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ez természetes, de ezt írtuk is, hogy rengeteg visszaélés volt vele. Ezt ezzel a rendszerrel megoldották. A rendszer eldönti kinek milyen rendelési oldal elérhető, így kinek milyen kedvezmény jár.
     
  15. -MrT-

    -MrT- Aktív író

    nem dupla annyi 2.5 x kerül többe :p
     
  16. Badboy

    Badboy Utánpótlás-írogató

    sziasztok lenne 1 kérdésem ? Külföldre készülök hosszabb idöre.de a játékot nem akarom abbahagyni ezért kérdésem hogy ha külföldröl belépek játékba megváltotik e a geo ipm vagy csak akkor hváltozik meg ha rendelek is????
     
  17. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    Nem egyik napról a másikra, de várható, hogy változni fog. A Közleményt ITT találod. Nem a rendelésen fog múlni.
     
  18. Badboy

    Badboy Utánpótlás-írogató

    köszönöm szépen válaszod megértettem!!!
     
  19. ***BADGIRL***

    ***BADGIRL*** Fórum-zöldfülű

    ki kell javitsalak mert azzonnal valtozott a rendelesem huf rol dollarra meg jo hogy kishajoval leptem be(((((
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Csak pontosítanám Héra hozzászólását. Nem feltétlen egyik pillanatról a másikra megy. Azonnal vált, amint a rendszer úgy érzi, változtatásra van szükség, mert a korábbi beállításoknak már nem felel meg az adott felhasználófiók.

    Egyébként felejtsük el ezt a GeoIP-s dolgot, ez csak 1 a többi befolyásoló tényező között. Nem csak ezért változhat meg a Seafight Üzletedben megjelenő pénznem!

    Ki jogosult a magyar fizetőeszköz használatára és így az ezzel járó kedvezményekre? Nem a magyarok és nem a Magyarország területéről játszók. Ez nem nemzetiségi kérdés. A rendszer a gyűjtött adatok alapján minden játékosról meg tudja állapítani, hogy ki melyik pénznem használatára jogosult.