Hibajelzések - 2024

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 1.1.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Jó reggelt nekem sem:)

    Én is így jártam!!_)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.7.24
  2. #big-ben#

    #big-ben# Törekvő

    a piacon megvettem a dizit de nem kaptam meg naplo irja hogy megvettem
     
  3. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Milyen dizit?
     
  4. #big-ben#

    #big-ben# Törekvő

    kincseshajo
     
  5. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Bármit vásárolsz, és egy ki-belépés után sincs meg, akkor azt supportra jelezheted. Mivel én itt nem tudom ellenőrizni, sem jóváírni, így ide feleslegesen írjátok az ilyeneket.

    Ez nem design, gondolom a csillag menüben találod.
     
  6. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Az nem dizi, az egy kincseshajó, amit az új roham térképen tudsz használni.
     
  7. #big-ben#

    #big-ben# Törekvő

    köszi a választ
     
  8. yorki07

    yorki07 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Sem az 57-es, sem az 58-as vizsga után nem kaptam meg a fegyverhelyet. Supportra nem írok, ide kérnék választ, hátha itt gyorsabb.
     
  9. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ha nem csak írtál, hanem olvastad a többiek hozzászólását is, akkor láthattad, már többen jelezték. Továbbítottam, gondolom elég gyorsan válaszoltam. Több jelzés nem szükséges ezt illetően, köszönöm!
     
    sárkányos kedveli ezt.
  10. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    A félreértések elkerülése végett idéznék ismételten, mielőtt kipontozódna valaki (nem véletlenül törlök valamit, ha megteszem):
    Ez a részlet ITT olvasható, a többi fontos információval együtt. Akár "van" ideje olvasni valakinek, akár nem, a szabályok rá is vonatkoznak, amit kérek mindenki részéről betartani, köszönöm!
    Még ezt a részt kiemelném, ha már szóbakerült:
    Érdemes átolvasni az első oldalt, néhány percet vesz igénybe csupán.
     
  11. Tamika22

    Tamika22 Aktív író

    de az atlantiszon is kevesebbet számolt öszesen 5 db pontosan!!
     
  12. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ezt kicsit pontosítsd, gondolom az ágyú helyekről beszélünk továbbra is, de azért konkrétan írd le, amit mondani szeretnél. 6 helyett 5-öt adott, ha jól értem. Ezeket a feladatokat még nem tudtam csinálni, de amint sorra kerül, meglátjuk. Ott az is elképzelhető, hogy az ismertető nincs még rendben. Esetleg változtattak valamin. Itt egy kis türelmet kérnék mindenkitől, ez nem feltétlenül hiányos!
     
  13. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Járnitanuló


    Így igaz, Atlantiszon 5 db fegyverhelyet írt jóvá.
     
  14. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Mindenkinek szól a válasz, ezt kaptam; aki a vizsgáknál jelzett extra fegyver helyet nem kapta meg, de akár Atlantiszon próbák utáni extra fegyver helyet/ bővítmény helyet, az már megszerezte előtte a lehetséges maximumot. Mivel több annál nem lehet, ezért nem kapja meg csak az, akinek még hiányos. Tehát ez nem hiba.
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  15. ferkó19722

    ferkó19722 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, nekem maxon van a fegyverhelyek száma, de az 55+ fegyverhelyeket megkaptam.

    55+-os vizsgákért
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.7.24
  16. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Megnövelték 5-el a max. megszerezhető fegyverhelyek számát, így ennyit tudunk megszerezni összesen a vizsgák, próbák során.

    A 60. kalózszint bónusza: 41-ről 46-ra változott, ezt az 5 helyet tudja mindenki megszerezni
     
    Utoljára szerkesztett: 24.7.24
  17. -ŽŠ-

    -ŽŠ- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok..;)
    Olyan gond adódott, hogy a Klánkapcsolatoknál nem enged bizonyos klánokat átrakni más más színbe, böngészőből engedi, de viszont kliensből nem! Jó lenne jelezni, mert bosszantó belépkedni ide aztán kliensbe! :cool::cool:
     
  18. ferkó19722

    ferkó19722 Utánpótlás-írogató

    Szia, én 58-as vagyok, akkor elvileg tudnom kéne még vennem 2 ágyúhelyet, de nem tudok
     
  19. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Járnitanuló


    Venni? Majd a vizsga adja, ha Atlantiszon nem kaptad meg.
     
  20. ferkó19722

    ferkó19722 Utánpótlás-írogató

    Igaz köszi én olvastam félre
     
    *~Gaby~* kedveli ezt.