Közlemény Hibrid szerver - PvE vagy PvP?!

Discussion in 'Technikai közlemények' started by DonMaterial, Jan 16, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. DonMaterial

    DonMaterial Kivételes tehetség

    Ahoj Kalózok!

    PvP vagy PvE!? A hibrid szervert mindenféle struktúra nélkül alakítottuk át, egészen mostanáig...

    Ma este, 2023. január 17-én, kedden, 00:00 órától kezdve a hibrid szerver automatikusan váltani fog a PvE és PvP módok között, a következő ütemezéssel:
    • 1 nap PvE
    • 4 nap PvP
    A zöld ikon azt jelenti, hogy PvE módban vagy, a piros ikon pedig a PvP módot jelzi, valamint azt, hogy mennyi idő van még hátra az egyes fázisokból.

    upload_2023-1-16_20-0-41.png
    upload_2023-1-16_20-0-53.png

    Kíváncsian várjuk a visszajelzéseiteket az elkövetkező hetekben kalózok, osszátok meg velünk a fázisok időtartamával kapcsolatos gondolataitokat ITT, és minden más fejlesztést, amit tehetünk.


    A Seafight csapata