Segítség kérés!!

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: ]EZEL[, témanyitás ideje: 26.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Valaminek történnie kellett. Esetleg nem nézted el a szigetet? Minden esetre 1 szervert legyél kedves írni, mert akkor ezt megnézik, hogy elmegy-e a flotta. Elég gyorsnak is kell lenni, mert a sziget gyorsan lelövi a flottát, kb. 3 perced van (kicsi flottát ne küldj ehhez a feladathoz, felesleges).
     
    **Kosza** kedveli ezt.
  2. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Jó napot!! Nem találom a Kinai event ismertetőjét!!!
     
  3. **Kosza**

    **Kosza** Utánpótlás-írogató

    Akkor lehet ez volt a gond hogy a sziget lelőtte ez előfordulhatott mert legkisebbet választottam. Köszi igyekszem mindjárt megproszálom.
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  4. **Kosza**

    **Kosza** Utánpótlás-írogató

    Nos be állítottam a legerősebbet. Odaértem a szigethez és 2 Barbárt találtam. Lelőttem az egyiket a másikba kevesebbet tudtam lőni de a sebzést nem számolta. A Barbár lenne a büntető npc?
     
  5. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ez egy kicsit később lesz látható, türelem (nem hiba).:)

    Nem a Barbár az egy másik NPC, a Büntetőt kell megtalálnod.
     
    **Kosza** kedveli ezt.
  6. **Kosza**

    **Kosza** Utánpótlás-írogató

    Köszike próbálkozom :)
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  7. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv ! Most vettem észre, hogy holnap február elsejével + 3 nappal tolódik, hogy megkapjuk a tartós aurát!És igy 10 nap mire megkapjuk! Lehetne - e azt, hogy ugyan úgy megkapni a 7. napon tehát akkor már 3 nap eltelt, és még eltelik 4 így lesz 7. nap és ekkor megkapni a tartós aurát, és nem pedig csak a 10. napon mivel új hónap kezdődik!
    -Egy másik dolgot vettem észre, hogy régebben direkt el lett törölve a név aki elő hívott egy admirálist, hogy ne lehessen tudni azt ki hol tartózkodik! Most megint ki írja a nevet! De miért írja ki? Mert akkor lehet tudni ki melyik térképen van, és ez nem jó dolog szerintem!
     
  8. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nincs tudomásunk róla, hogy változtatni akarnának ezen. Amennyiben ezt módosítani akarnák valamikor, gondolom kapni fogunk róla tájékoztatást is fórumra.
    Nem törölve lett, csak nem működött megfelelően, vagyis nekünk sehogy. Időnként beléptem angol nyelvű változatban, abban kiírta akkor is, mikor nekünk a magyar nyelvűn nem. Ez most kinek jó, kinek nem, vagy mikor hogy.
     
  9. **Kosza**

    **Kosza** Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. A cset mért nem működik?
     
  10. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Járnitanuló


    Tegnap délutáni resi óta nem működik, de nem mindenkinél fordul elő. Én jeleztem tegnap itt fórumon, de válasz nem érkezett rá. Majd talán a reggeli resi után jó lesz.
     
    **Kosza** kedveli ezt.
  11. **Kosza**

    **Kosza** Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Látom a csetet nem igazán sikerült helyrerakniuk
     
  12. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Jelezve van, de még nem került javításra, türelemeteket kérnénk!
     
    **Kosza** kedveli ezt.
  13. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! érdeklődni szeretnék, hogy ha vettem prémium csomagot, akkor is megnyílik e az a dolog a piacon, ami le van zárva? Bár most nem látok ilyen csomagot amiben kristályeső, és időhomokja van. Másik kérdésem, hogyha ma vettem, akkor mennyi ideiig nyílnak meg azok ami másképp nem nyílna meg?Köszönöm
     
  14. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Prémium csomag megvásárlásával tudtommal eddig nem nyílt meg semmi. A Suhanó pengék megvásárlásával elérhetővé válik pár dolog a boltban, de mielőtt bármit megvásárolsz, hogy elérhetővé váljon számodra az a tárgy, amit szeretnél, vidd az egeret a tárgy fölé, és kiírja pontosan mit kell megvásárolnod ahhoz, hogy te azt meg tudd venni (A következő tárgyra van szükséged...). Az alábbi képen ez jól látható, olvasható.
    upload_2024-2-2_16-11-5.png
    Addig marad nyitva pl. ennek a dolognak a megvásárlási lehetősége, míg aktív a Suhanó pengék tagságod, amint annak lejár az ideje, ez ismét lezárul mindaddig, míg nem vásárlod meg újra. A kalózjutalmas dolgokhoz más csomagokat kínálnak, de ugyanúgy írja azt is, mikor elérhető, tehát figyelmesen meg kell nézni, mi az amiből lehet hozzá vásárolni, ha szeretnéd, hogy megnyíljon.
     
    Naksi kedveli ezt.
  15. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Köszönöm szépen a választ! Most kiadtam 5000.-ft-ot a peémiumra, és nagyon sajnálom, hogy ezt kihagyták abból, hogy bármit is tudjon venni a piacon.
     
  16. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Nem tudom mit vettél meg 5000 Ft-ért, de prémiumot aligha, a prémium ára 719 Ft (itt is ha rákattintasz írja, hogy milyen előnyöket biztosít, mindig olvass el mindent). Valamit talán elnéztél.
     
  17. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    -------------------------------------------------------------------------

    https://board-hu.seafight.com/threads/ismerteto-kueloenleges-targyak-gyorsitok.1107/#post-396675
     
    Naksi kedveli ezt.
  18. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Kérdésem az lenne, hogy amikor meghívom a csoda lámpát, de semmit se ad, mert nem lehet fel venni tőle semmit! akkor azután miért van, hogy nem lehet használni jó ideig, mikor nem adott semmit sem? Ezt nem értem! Köszönöm.
     
  19. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    A Dzsinnt 12 óránként lehet használni, és ha fel vannak véve a próbáid, 3-4 próba (attól függően, van e éppen Suhanó pengéd), nem tudsz onnan választani, mivel az is feladatnak számít. Hagyni kell neki 1 helyet. Ilyenkor annyit tudsz csinálni, hogy a felvett aktív próbák közül egyet gyorsan megcsinálsz, és leadod, vagy megszakítasz 1 próbát, és helyet csinálsz, hogy fel tudd venni azt, amit választasz.
    Olyat már rég nem tapasztalt senki, hogy üres lenne, nem adna semmit a Dzsinn. Ebben az esetben képet kell csinálni róla, és elküldeni supportra. Nem teljesen tiszta számomra, mi a valódi problémád, ezért mind a két lehetőséget leírtam. Remélem tudtam segíteni!
     
    Naksi kedveli ezt.
  20. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Köszönöm szépen! Nem volt közben próba próbák, csak 1 próba volt, annyit jelent, hogy amikor meghívtam a csoda lámpát, ott voltak ami közül lehetne választani de szürke volt mind! Van egy másik problémám is ugye a eventnél felvettem azt a 1 próbát, hogy intézz el 2db bömbölő sárkányt és okozz 12 millió sebzést orochi npc-nek! De,hogyan mikor alig van, több mint fél órát bolyongtam erre arra, másik térképre is át mentem, hogy tudjam teljesíteni, de nem találtam egyet sem, közbe a aurám is lejárt! Valahogyan meg kellene oldani, hogy lehessen találni. Na meg nagyon nagyot sebez, pedig nekem nagyon jól fel van építve a védelmem.Esetleg lehetne -e csökkenteni a sebzését? Köszönöm.