Segítség kérés!!

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: ]EZEL[, témanyitás ideje: 26.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    ---------------------------------------
    Hi! Szürke lehet attól is ha nincs fizetőeszközöd ,mert ugye kell hozzá némi kis motyó ,hiszen nincs ingyen semmi !
    Két ok miatt lehet szürke tehát ! vagy nincs fizető eszköz a hajódon és vagy rajtad van az összes felvehető próba !
    ---------------------------------
    Eventtel kapcsolatban bocsánatot kérek már előre !
    Hol játszol melyik szerver ?
    Mert még ultra szerveren is bőven megtudja mindenki lőni pedig ott aztán van tömeg !
    ha eu7 / eu8 -on evezel ott meg nevetve meg van
    ----------------------------
    Mi az hogy jól felépített védelem ?
    pve -re és pvp -re is teljesen más más beállítások kellenek !
    Míg az egyik npc -t egy sebzéselkerüléses szettel lövöd addig nem biztos ,hogy ugyan az a szett jó egy másik npc-hez!
    -------------------------------------------------------
    Dzsin : https://board-hu.seafight.com/threads/ismerteto-az-almahareen-regio-kueloenleges-vilaga.57375/
    Maximális értékek : https://board-hu.seafight.com/threads/ismerteto-maximum-ertekek-a-jatekban.56387/#post-380976
     
    Naksi kedveli ezt.
  2. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Köszönjük Ribizke a segítséget, igen ez is megeshet! Azon kívül, amit Ribizke írt (bár nem hiszem, hogy fizető eszköz híján lennél), közben eszembe jutott még egy valami, ami miatt szürke lehetett, és valószínűnek tartom, nem volt szerencséd. Igen ritkán fordul elő, ha minden igaz talán 1* találkoztam ezzel, ha még jól emlékszek. Megesett, hogy minden feladat a 2-es szintű bónuszokat ajánlotta volna fel (50. szinttől, ha birtokodban van a Mágikus kristály), de mivel még nem volt birtokomban a mágikus kristály, így ezeket a feladatokat nem tudtam felvenni. Ez sajnos benne van, igyekezni kell megszerezni azt is, és akkor nem fogsz így járni.
     
    Naksi kedveli ezt.
  3. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Ami a Dzsinnt illeti, valós probléma nálam is; időnként szürkék -elfogadhatatlanok- a felajánlott dolgok. (Talán vagy kétszer előfordult, hogy átléptem másik térképre, majd visszatérve már fel tudtam venni ami kellett. De ez csak ritkán megoldás.)
    -Jelzem. mindig megvolt minden feltétel a Dzsinn használatához.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.2.24
    Naksi kedveli ezt.
  4. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ilyenkor egy printscreen nem ártana elküldve supportnak, érdemben akkor tudjuk továbbítani, ha van bizonyíték a hibára.
     
  5. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv. A kérdésem az lenne, hogy a szintem 50.-es! Ázsiai szerveren játszom. Miért nem a 2-es bónuszai jelennek meg amikor a csodalámpát használom? Mert most is a 1-es szintet adja és 45 percig! Azt olvastam, hogy 50-es színtől a 2 -es bónuszt adja és 100 safard érme és 1óra 30 percig érvényes a bónusz. Köszönöm
     
  6. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Egyszerre 5 véletlenszerű bónuszból lehet választani, de ezek között lehet 1-es szintű is (vagy csak az), ezeket random adja, függetlenül a szintedtől még akkor is, ha már megszerezted a Mágikus kristályt. Erről se feledkezzünk meg:
    A Mágikus kristály előnye, hogy ha szerencséd van, a 2-es szintű bónuszok is elérhetővé válna számodra.
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  7. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok! Már másodjára fordul elő, hogy egyszer csak azt írja a szerver nem elérhető, és nem tudok vissza menni eventezés közben ,nagyon kellemetlen ez! Ázsiai szerveren történik! Köszönöm.
     
  8. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép napot mindenkinek! Szeretném kérdezni, hogyan tudok lőni Atlantiszon? Ágyukat, hogy tudok felszerelni? Lőszert, hogy kell beállítani,mert nem tudom.Bent jártam, de nem tudok lőni :( Köszönöm! Még egy dolog a Csodalámpával kapcsolatban.Tegnap meghívtam a dzsinnt, erre minden szürke volt, és azt írta nem vagyok 50.-es szinten hm. Eddig működött, most át változtatták vagy nem értem? Köszönöm.
    Mindenkitől várom a segítséget aki tud segíteni.
     
  9. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Először is, Atlantiszon nem ágyúkkal fogsz lőni, hanem Torpedóvetőkkel, és lőszer helyett torpedókat kell betöltened a torpedóvető helyére. Részletesen ITT: Atlantisz olvashatsz róla.
    Képen szemléltetem, mit kell pontosan keresned.
    upload_2024-2-15_18-22-52.png
    Baloldalon lent látod a torpedóvetőket, kezdőként csupán egyetlen helyed lesz, ahová torpedót rakhatsz fel. Itt a képen már minden hely megnyílt, ahová be van töltve a torpedó. Mikor megcsinálod sorban a próbákat számodra is hozzáférhetővé válnak. Nem minden próba ad 1-1 ilyen helyet, de fokozatosan megszerezhető lesz. Míg nincs másik, 1 torpedóval kell boldogulnod. Betölteni úgy tudod, ha kattintasz arra az üres helyre, ami nyitva van számodra. Kiválasztod a torpedóid közül, amit be akarsz az üres helyre rakni, ugyanúgy, mint lőszerek esetében. Elképzelhető, hogy ezeket a torpedóvető helyeket éppen takarja az eszköztárad, de opcióknál ezt is oda tudod helyezni, ahová neked tetszik. A kép jobb oldalán látod a műveletsávot, nálad valószínűleg máshol található, itt minden mozgatva lett már. Ez négy új gombot tartalmaz, ezek mind másra valók, ezeket is próbákkal lehet megszerezni, hasznos segítség mindegyik lent. Lőni pedig betöltött torpedókkal tudsz, ugyanúgy szinte mint fent, csak itt folyamatosan kattintani kell a támadásra, nem elég 1x elindítani a lövést. Az ismertetőt olvasd át kérlek, amit linkeltem. Felszerelni dolgokat az Áttekintés alatt tudsz, és a legénységnél, úgy mint fent. Kezdetnek talán ennyi elég lesz számodra, a többit kitapasztalod magadtól is.
    Ilyet még nem tapasztaltam, de szerintem más sem. Ilyen esetekben gyanítható, egyedi hibáról lehet szó, ezért mindig csinálj róla képet, és keresd fel vele a supportot! Olyanról már hallottam, hogy valaki megtévedt és nem az Al'mahareen régióban (41/1-től 50/1-ig) igyekezett lerakni a lámpását.
     
    Naksi kedveli ezt.
  10. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv ! Amikor feltettem egy aurát, azután nem sokkal le esett rólam, de senki se volt a közelemben, nem értem mi történhetett, miért ,mitől esik le?
     
  11. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Kedves Aura! Nagyon szépen köszönöm a részletes segítséget! Át fogom olvasni a ismertetőt mielőbb! Csodalámpánál nem a kikötőben voltam, tudom ott nem lehet, hanem 42/2 voltam sajnálom, hogy nem fényképeztem le. De úgy volt ahogy írtam. A összes szürke volt, és azt írta el kell érjem a 50-es szintet, és, hogy még csak 46-os vagyok hm. Amikor nem a Atlantiszon vagyok, ismét ki próbálom majd és ,ha megint így lesz le fényképezem. Egyik kedves ismerősöm sokat segített Atlantisszal kapcsolatban, és a hajót meg kaptam meg a többit is. Még egyszer mindent köszönök szépen!
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  12. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Ezt látatlanban nem mondja meg neked senki, jó lenne róla egy videó... Csak tippelek, hogy esetleg belelőttél valamibe előtte utósebzéses lőszerrel, vagy rajtad volt utósebzés (ilyen esetben tapasztaltam ilyet) és még nem múlt el a hatása.
     
    Naksi kedveli ezt.
  13. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Köszönöm szépen a választ! Lehet az volt a gond, mert előtte ki lőttek, és gondolom túl hamar tettem fel a aurát, mert erre nem számítottam.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.2.24
  14. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    HI!

    Vannak azonban olyan módok, amelyekkel ezt a buffot eltávolítják! Hogyan veszíthetem el a védelmi buff auráját?
    Először is, ha támadtok vagy regeneráltok egy másik játékost, szigetet vagy flottát, azonnal elveszítitek a védelem auráját.
    A buff elveszítésének más módjai közé tartozik az agresszív akcióelemek használata másik játékoson, valamint a rohamtérképeken vagy csoportos térképekenvaló részvétel.
    Végül, természetesen, a buff is elveszik, amikor az időtartam lejár.

    Egy dologra tudok még gondolni ebben az esetben ha esteleg valaki lőtt és nem kell hogy dotos lőszerrel kapd az ívet és majd égsz mint a szalmakazal ,szerintem az is elég ha még a támadó ikonja ott ficereg

    [​IMG]

    Ne érjen támadás és te se csinálj kiváltó okot ,arra hogy ez megtörténjen,legjobb módja hogy 100% rajtad maradjon
    De ha már a felvétele is bajos ,akkor javaslom a biztonságos kikötőt.

    Összeszedtem kis csokorba az elmúlt szinkronokból a következőket :
    • A védelem aura és a PvE (a PvE szervereken) most elveszik, ha egy másik játékost, Őrszemet, klántornyot, klán-flottát sebzel. Ezek bármelyikének javítása során is elveszik, kivéve, ha a játékos PvE, vagy a védelem aurája is aktív.
    • A védelem aura most eltűnik, amikor egy másik játékost gyógyítasz.
    • Ha a védelmi aura aktív, akkor mostantól nem lehet építeni vagy javítani tornyokat a sziget admisztráció ablakon.
    • Megváltoztattuk a védelem auráját, egy időben nem használhatod Marauder karddal.
    • Scar Debuffal rendelkező játékosok egyáltalán nem is használhatják !
     
  15. **Kosza**

    **Kosza** Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Valaki valami infót dobhatna a polip térkép mért nem működik!
     
  16. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nem sűrűn szoktam ezt a térképet látogatni, hibáról jelenleg nem tudok, hogy érintené, de majd megnézem, amint lehetőségem lesz rá. Azért megemlítem, hátha esetleg nem olvastad az ismertetőjét, és nem tudsz róla, de a polip térkép csak akkor indul el, ha legalább 20 játékos van a várólistáján, tehát 20 játékos vesz fel nem TP-t tartalmazó polip húst a tengeren (és nem jelentkezik ki a térképről, amíg meg nincs a 20 fő). Ha megvan a 20 fő, akkor elindul egy visszaszámlálás, mielőtt a különleges térképre kerülnének.
     
  17. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Miért nem tudok belépni a vízre? Már többször is töröltem előzményt, ki be léptem, és nem sikerült. :(
     
  18. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  19. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok mindenkinek! Atlantiszon milyen ládát kell használni, és honnan lehet be szerezni? Köszönöm!
     
  20. DIVISIO53

    DIVISIO53 Utánpótlás-írogató