Segítség kérés!!

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: ]EZEL[, témanyitás ideje: 26.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Nem tudom volt-e már restart egyáltalán, nem voltam játékban. Egyébként, ha jól tudom ott később fogod ezt tapasztalni, mint általában mindent, a helyi szerver idő szerint érts.
     
  2. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

     
  3. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Szeretnék érdeklődni hogy csak nálam akad a játék?? Illetve kilépés után nem tudok be lépni!! Köszönöm.
     
  4. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    Sziasztok csajok! Cset mikor lesz? Pusza
     
  5. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Kérlek vedd fel a kapcsolatot a supporttal! Nálam van chat, más nem írta, hogy ne lenne, ők megnézik, mi lehet nálad a probléma.
     
    **Kosza** kedveli ezt.
  6. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    2x ráfrissitettem most müködik :)
     
  7. kun-a-hun1984

    kun-a-hun1984 Fórum-zöldfülű

    sziasztok meg tudja valaki mondani hol tudom kinyitni a sárkányládát
     
  8. ferkó19722

    ferkó19722 Járnitanuló

    Szia. Ez 1 kapitányi láda.
     
  9. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    Sziasztok! Atlantiszon csinálnám a megviselt küldetést. Okozz sebzést Admirális galatine enigma npc nek nos ehhez a következök szükséges: 80 Admirális pont
    Szélvész Armatus +1 Admirális pont
    Galatine Enigma +1 Admirális pont
    Ördög Centurió +2 Admirális pont
    Nagyszemű Nagyúr +2 Admirális pont

    De nekem folyamatosan : Szike Cövek Admirális dob be már 3 x bedopta de a Galatine admirálist nem . 4/2 -térképen. legtöbb lelött npc Galatine enigma volt. Szerintetek ötletek?

    Elöre is köszi.
     
  10. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Ezt a részt kihagytad: Megjelenési helye: 3/2, 4/1, 4/2, ami azt jelenti, mások is lövik azokat az NPC-ket, amik a megjelenéséhez kellenek, csak éppen másik térképen, és odadobja arra a térképre, ahol a 80. pontot elérik hozzá. Lehet, érdemes lenne megnézned a többi térképet, mert esetleg nem lövik ki, bár így a szezon alatt ritkaság. Viszont nekem volt szerencsém párszor.
     
  11. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    Én ezt értem de egyik térképre sem adott ugyanis azt kiírta volna hogy ki váltotta ki! Csak ezt a 3 szike cöveket dobta be 2 óra alatt. meg pár ördög és szike admirálist láttam kiírva.
     
  12. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Nem írja ki mindenhol, még azokat sem sem írja mindegyik mappon, amiket említettél.
     
  13. Tamika22

    Tamika22 Aktív író

    Arató szörny hol található mert ilyen szörny nem létezik vagy nem tudom pedig mindenüt néztem?
     
  14. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    A Gazdaság mestertehetségnél be kell állítani a Tintahalcsapda mestertehetséget, elérni a 100%-ot, és felkerülsz arra a térképre, ahol megtalálod.
     
    Naksi kedveli ezt.
  15. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Üdv! Én úgy tudom, hogy a szigetek nem lőnek akkor sem ,ha nem oda tartozom, mind addig , amíg én nem támadom meg a tornyot, vagy egy játékost , aki a szigethez tartozik! De engem lőnek a szigetek, pedig nem támadom őket, nem tudom miért! Ázsiai szerveren! Én saját magam alapítottam egy klánt, de sose támadom a szigetet meg, és mégis lő a sziget.
     
  16. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Lehet, hogy akié a sziget, enemynek tette a klánod s akkor lő a torony.
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  17. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    Sziasztok! Atlantiszon utolsó torpedó helyet szeretném megszerezni. Már négy-szer megcsináltam az ismétlő küldetéseket de az utolsó helyért nem ad be semmi küldetést. Valaki tudna segíteni, hogy tudom megszerezni? Vagy , hogy mit csinálók rosszul? Előre is köszönöm.
     
  18. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Mi volt az utolsó próba, amit megcsináltál?
     
  19. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    Szia nem tudom sajna.( Nem most volt) A negyedik torpedó helyet megkaptam ès utánna csak az ismètlödö küldik vannak.
     
  20. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    IDE kattintva meg tudod nézni a feladatokat sorban, és rá fogsz magadtól is jönni, mi az, ami esetleg kimaradt, vagy kinél találod azt a próbát, amit fel kell venned, hogy eljuss addig a feladatig. Itt a feltételeket is nézd meg minden esetben, de még előfeltétel is lehetséges.
     
    **Kosza** kedveli ezt.