Segítség kérése

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: sárkányos, témanyitás ideje: 20.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    IDE kattintva meg tudod nézni a feladatokat sorban, és rá fogsz magadtól is jönni, mi az, ami esetleg kimaradt, vagy kinél találod azt a próbát, amit fel kell venned, hogy eljuss addig a feladatig. Itt a feltételeket is nézd meg minden esetben, de még előfeltétel is lehetséges.
     
    **Kosza** kedveli ezt.
  2. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Nem tudom, hol akadtál el s ez segít-e a továbbiakban.
    Ahogy látom, a 4. torpedóhely után van a Dagályvadásznál ismétlődő próba (A veszteség harca), Mr. Smythenél is ismételhető próba (Indul a játék), aztán van Alexandrosnál sima próba (Újra és újra), utána ismét Mr. Smythenél ismételhető próba (Kimerült harc), majd sorrendben: Sparks (Ütés csomagolva), Alexandros (A végtelen), Alethys (Új utak hívogatnak), Turyk (Utazás egy lépésből), Mr. Smythe (Vérfrissítő) sima próbák, majd Alexandrosnál ismétlődő próba (A bátor és a merész) és végül Alethys adja a (Lépj Tovább) próbát s az adja majd a torpedóhelyet.
     
    **Kosza** kedveli ezt.
  3. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    Szia. Nézegettem de nekem ez össze vissza nem igazodom ki rajt! ( Pedig próbálok) Este utána nézek ha hazaértem.

    Akkor elvileg előbb utóbb beadja ha megvannak az ismétlődő küldetések? mert már négy-szer lenyomtam őket este ha hazaérek megnézem mik vannak amiket meg tudok csinálni.
     
  4. **Kosza**

    **Kosza** Járnitanuló

    Nos Ezek a küldik vannak.
    Dagályvadász Nalash: mutasd meg milyen fábol, a veszteség harca,
    MR. Smythe: indul a játék, megviselt.
    Alexandró: eröforrások vadásza, végtelen
    Daniella prieme öfelsége: Szál a sötétben.
    Ezeket napi szinten megcsinálom.
    sparks :mlyen fábol küldi után segélykiáltás a sötétben.
    Bár van egy ami nem érhetö el: egy lépés története. Kell valami 5 szigony hozzá hogy feloldodjon.