Visszajelzés Vitaszoba: A Seafight 9. szülinapja event

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Igen hallottam olyat, hogy egyes emberek 10 30 zsákot szedtek össze...
     
  2. Craftboy.

    Craftboy. Utánpótlás-írogató

    Sokat nem érnek vele 1 császári zsákkal ér fel kb. 8 királyi zsák.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.3.15
  3. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    2015-03-23 19:57:36
    Megszerezve: 1 x Geotria.

    Ezt bezzeg 1.-re megkaptam...
     
  4. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Megadja mindet és nem is kell sok eröfeszítés hozzá
    nekem nyolcból meglett mind a három igaz a legnagyobb az 5:1 középsö2:1 kicsi 1:1
     
  5. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Hétszer vittem ki, mind a hétszer 80 kristály....
     
  6. tס๒ץL(v)ƒa|Hµñ|

    tס๒ץL(v)ƒa|Hµñ| Járnitanuló

    Ma próbálkoztam a kis boss térképpel! A címert levonta, de nem rakott be a térképre!
    Mi lehetett a probléma?
     
  7. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Megjelenítési hiba! Egy F5 segített volna és máris bent vagy a kis boss térképen.
     
    tס๒ץL(v)ƒa|Hµñ| kedveli ezt.
  8. tס๒ץL(v)ƒa|Hµñ|

    tס๒ץL(v)ƒa|Hµñ| Járnitanuló

    Köszönöm Szitus a gyors választ most már ezt is tudni fogom. :)
     
  9. SzellemCápa

    SzellemCápa Junior szaki

    Elég gyökeresen megváltoztatták Keto viselkedését.:(
     
  10. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    SZITUS én a nagy boss-on beugrottam és be is fagytam a legelején frissitettem egyet és ki is dobot semmit se kaptam, de természetesen a címert elvete...
     
  11. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Én tegnap ki x-eltem a tengertérképet amikor a BOSS-on voltam, de oda tett vissza amikor vissza mentem a tengerre.
     
  12. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    akkor te szerencsés voltál nekem elment mindenem :/
     
  13. xxx

    xxx Fórum-zöldfülű

    osztom, az volt ..., 3-om lövésem volt még :(
     
  14. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Nem minden esetben, de amikor valaki kifagy a tengeren előfordul, hogy a játék tovább megy, a hajója tovább lő, stb. (Nem minden esetben!) Tehát, ha kifagysz és már csak pár lövés volt hátra úgy, hogy nem kellett volna már javítanod, más NPC-t lőnöd, csak azt az egyet befejezned, lehet jobban jársz ha vársz 1 kicsit és nem csinálsz semmit. Persze most nem órákra gondolok, csak 1-2 perc, hátha attól még befejezi a hajód, hogy a te böngésződ megállt és így megkaphatod a jutalmat is. Ez főleg itt érdekes, ahol F5 után lehet már nem leszel a térképen sem.
     
  15. SzellemCápa

    SzellemCápa Junior szaki

    Az Ösi címerből 3 a max. egyszerre, a mágikusból mennyi a max. ami nálam lehet?
     
  16. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    10 Mágikus címer lehet max.:)
     
  17. tס๒ץL(v)ƒa|Hµñ|

    tס๒ץL(v)ƒa|Hµñ| Járnitanuló

    Szia DD!

    Ezt a hibát mi okozza? Szerver? Internet kapcsolat? Esetleg böngésző?
    Szerintem ez nem a játékos hibája, hogy várni kell vagy F5 - öt nyomni. Én kb: 10 percet vártam és semmi.
    Jó szelet!
     
  18. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    Bármelyik okozhatja, akár a szerver akár a te neted, géped..., talán 1 rossz beállítás.
    Átolvashatod EZT és talán 1-2 optimalizálás is segíthet a helyzeten.
     
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Mint írtam csak bizonyos esetekben működik, ha a hajód változatlanul bent marad és a lövésed sem áll le. Általában olyankor fordul ez elő, mikor a flashplayer megakad. Amíg gondolkozik addig bár nem látod, de ugyan úgy ott a hajód és ha éppen lőttél valamit még lövöd is. Ha úgy dönt a flash akár percekkel később, hogy elindul akkor tök jó, megy tovább minden. Ha összeomlik, akkor ott megáll a lövésed és onnantól már nincs mit tenned, F5. A fent leírt tippet nem arra írtam, hogy már be is zártad a böngésződ, vagy összeomlott a flash, hanem ha megakad és nem reagál. Ez a lehetőség csak azoknak, akik az utolsó lövések előtt kell frissíteniük. Sokat ne várj, ha épp elkezdted lőni az NPC-t és még pl. 10 percig egyébként is lőtted volna.. max 1-2 perc. ez idő alatt vagy észhez tér a flash vagy összeomlik. Ugye előbbi esetén visszakapod az irányítást, utóbbi esetében pedig már úgy is mindegy.
     
  20. SzellemCápa

    SzellemCápa Junior szaki

    Legközelebb azért valahogy azoknak is esélyt kéne adni a dizi(k)-re akik nem szerencsések, nem igazén dob fel hogy néhány játékosnak 3-5 próbálkozásra meg van mind a 3 másnak 6-ból 0. Minden sikertelen próbálkozás után nőhetne az esély a sikerre. Ha mondjuk az elején 40:60 az esély ez nőhetne mondjuk 60:40.re majd 75-25-re és végül 100:0. Így a pech-esek is megkapnák végül biztosan, és nem menne el a kedvük.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.