Visszajelzés Vitaszoba: Az Átformálás mérföldköveinek áttekintésével kapcsolatban

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 3.6.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. dudka1

    dudka1 Törekvő

    köszönöm
     
  2. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Meglehet nézni, amennyiben valaki képes azért felkelni hajnalban, hogy megnézze. Napközben és este lehetetlen. :D
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  3. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Én már egyszer írtam, hogy legyen időkorlátos a béta. Egy regisztráció max 10-15 percet lehet fent. Szerintem ezzel meg lenne oldva a dolog és az idő is elég lenne letesztelni az újdonságokat!
     
  4. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Nem rossz gondolat! :)
     
  5. .KORMORÁN.

    .KORMORÁN. Járnitanuló

    Én még sose próbáltam a bétát, ideje lenne? :D
     
  6. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Sok sikert! ;) :D
     
  7. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Még nem stabil ez a rendszer. Megnyitod a gyorsítók menüt és megnézed a prémium idejét. Bezárod majd újra megnyitod. Láss csodát a prémium ideje változik. Hol csökken hol nő, de még véletlenül sem egyezik a főoldal és rendelési oldalon lévő dátummal. Ez még a kisebbik gond. A nagyobb az, hogy a rendelési oldalon pl. a lejeráti ideje a piaci kedvezménynek 12 hó 12-e, addig a gyorsítók menüben 6 nap van még vissza.
    Egyenlőre még nem találtam meg a fedélzetek lejárati idejét, a vudu sámán lejárati idejét... ergo van még mire várni :)
    üdv
     
  8. ☠☠Tréfi☠☠

    ☠☠Tréfi☠☠ Utánpótlás-írogató

    azt írta tegnap 14napig van cancerből, és virgoból életem. ma logikusan 13at ír. de tegnap megcsináltam 7 virgot amiből 5 élet volt, és valahogy nagyon nem írta hozzá...
     
  9. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    Ezt kérlek supportnak is írd le!
     
  10. WĄЯŁ0ЯD™

    WĄЯŁ0ЯD™ Junior szaki


    Jóvá írta csak az új menü rendszer rosszul müködik ! Pl: Piaci kedvezményem ott 3 nap a állapot/felmondásnál december
    vége :)
     
  11. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    Ha valami jol mukodik nem ertem minek kell elrontani , este fele keptelenseg egy jot csatazni , akad az egesz szerver de durvan . . .
    Jo lenne ha kezdene vele az illetekes valami mert ez igy borzalmasan lehangolo .
     
  12. András_Hun

    András_Hun Utánpótlás-írogató

    van olyan dolog ami nem hibás ebben a mérföldköben??..
     
    ☠☠Tréfi☠☠ kedveli ezt.
  13. fityes{HUN}

    fityes{HUN} Járnitanuló

    A beton meg az alapozas jo, csak a vakolat meg a festek repedezik. :D Hiaba, merfoldkovet is tudni kell csinalni. :)
     
    Røвєяτ-ø*HU* kedveli ezt.
  14. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Az előzőkben is akadt hiba, ez természetes. Na de ennyi? Azt azért még megjegyezném, ha nem probléma, hogy még mindig nem tudom a béta létezésének mi értelme van, mikor ha bevezetnek ide valamit, ez a vége.:D Azért lenne a béta, hogy teszteljék ott, hogy min kell még finomítani, mielőtt ide is beteszik. :) Vagy én gondolnám rosszul? :D
     
  15. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Lol az egész szerveren kb. 10-en játszunk.
    ( Nem véletlen). Ezek közül én vagyok az egyetlen magyar. De legalább alacsonyak a piactéri árak :).
    Apropó nem csak a Hajógyárt vehetnék ki, hanem mindegyiknél van ugyanez. PL.: Kajüt-nél a Saját Frofil, vagy a Kocsmánál a kalózok. Érdekes hogy ezt a BP nem vette észre. :D
     
  16. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    Áttekintheted az összes mérföldkövet, azt is milyen újításokat terveznek még, ITT
     
  17. Fobia

    Fobia Járnitanuló

    bő megfogalmazás: nem jó.
     
    ☠☠Tréfi☠☠ kedveli ezt.
  18. -Láma*-

    -Láma*- Junior szaki

    és miért nem ? szerintem jó
     
  19. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Olvasva az új mérföldkő működési és változási elvét, megint kell egy nap hogy megtanuljuk, hogy mi miképpen is működik. :D Az egyszerű az mindig bonyolultabb;) :D A régi beidegződések meg lehet, hogy az újítások után zavarni fognak még néhányunkat, de ezt is meg kell szokni :D Ott tartok, hogy lassan kinyomtatom a gép mellé a játék használati utasítását, mert nem bírom követni :D Kíváncsian várom, hogy milyen lesz;)
     
  20. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Ha nincs elég káosz akkor majd most lessz :-(