Visszajelzés Vitaszoba: Csökkenő visszatérítés rendszer

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 2.9.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. sLaca

    sLaca Aktív író

    Apolló Még egy apró észrevétel. Gyakorlatilag az összes fizetős dolgot úgy vettem meg (csili duplázó, prémium, kedvezmény stb.) hogy napra márpedig egy nap 24 óra amit nem tudok kitölteni játékkal mert korlátoztak (nyilván nem 24 órát játszok de eventkor azért nem ritka a 16 óra sem) ergo ezeket a dolgokat nem tudom maximálisan kihasználni ergo hátrány ér amiről nem vot szó mikor megvásároltam a dolgokat. Jó lenne ha erre is kitalálnának valami rendszert amivel kárpótolják a játékosokat . Például meghosszabítják ezeknek a lejárati idejét arányosan vagy mondjuk ehhez mérten lejjebb viszik a csomagok árát mert akárhogy is nézzük nem tudunk ugyanannyit játszani a pénzünkért mint a rendszer előt.
    Köszönöm
     
  2. Scann

    Scann Utánpótlás-írogató

    Ezzel kapcsolatban valahol mar volt szo arrol hogy masik rendszer legyen buff szamlalasra.
    a jelenlegi rendszer mellett szerintem a jatekban eltoltott ido alpjan kellene szamolnia a buffokat azaz ha napi 1 orat jatszol 1 orat csokkenjen a buff.
    viszont ezzel aranyosan csokkenteni is kellene a buffokat mert igy konnyen bele lehet szaladni szinte vegtelen buffokba is..
    erre kellene egy aranyt kitalalni ami valamennyire tukrozi a valosagot 1 napi buffot visszavaltani pl 12-14 orara vagy hasonlo
     
    Utoljára szerkesztett: 5.2.19
    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ kedveli ezt.
  3. Scann

    Scann Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Vártam egy kis időt hogy legyen egy kevés tapasztalatom és tudjak véleményt írni a rendszerről de úgy nem akartam hogy event alatt ne próbálnám ki előtte :)

    Tetszik is meg nem is.
    -Tetszik mert a botosok nem tudnak napi 24órát botozni de mást nem tudok mellette felhozni pozitívumként.

    Nem tetszik mert:
    -korlátozza a játékidőt és a 10-12 óra elég kevés a jelenlegi rendszerrel.(event ideje alatt simán lehetne 15-16 óra vagy event alatt legyen fele annyi idő mire visszatölti a játékidőt)
    -számolgatnom kell mikor játszhatok mennyit stb *
    -a főoldalon legyen látható a debuff (hány %on van és mennyi időt kell még offline tölteni +10%ig)
    -maga a visszatöltési rendszer sem a legjobb tekintve hogy sokan játszanak munka/suli alatt is amikor van 1-1 fél óra és ahogy megfigyeltem a játék ezeket simán "kerekíti" a játékosok hátrányára ami nem jó.
    -sokszor van olyan hogy lenne kb 2 órám játszani de nem lépek be mert akkor megszakad a visszatöltés meg később akkor szintén annyival kevesebbet tudnék játszani.
    -vagy találjanak ki valamit hogy aki nem botozik és debuffot kap egy küldivel vagy valahogy tudjon +2-3 óra 0%ot kapni

    (tudom nem kell annyit játszani.. :D de azokkal kibabrálni akik aktív játékosok nem hiszem hogy egy jó dolog a játékra nézve hosszú távon)


    * egy jobban kidolgozott rendszerrel ez kiküszöbölhető lenne szerintem. pl: legyen publikus mi alapján számolják pontosan a debuffot (mennyit kell offline tölteni egyhuzamban hogy elkezdjen felfelé menni a számláló, kellene a játékon belülre egy számláló ami mutatja mennyit játszhatunk még debuff nélkül)

    így hirtelen most ennyi :D

    Remélem eljut a fejlesztőkhöz és valami változást majd látunk mert ez így jelenleg nem jó!
     
    tami80, adella90Go® és *pαℓذ* kedveli ezt.
  4. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    "egy jobban kidolgozott rendszerrel ez kiküszöbölhető lenne szerintem. pl: legyen publikus mi alapján számolják pontosan a debuffot (mennyit kell offline tölteni egyhuzamban hogy elkezdjen felfelé menni a számláló, kellene a játékon belülre egy számláló ami mutatja mennyit játszhatunk még debuff nélkül)"

    teljesen igazad van és ezt valahol a főoldalon kellenne elhelyezni és akkor korrekt lenne az egész
     
    adella90Go® kedveli ezt.
  5. sLaca

    sLaca Aktív író

    gondolom a fejlesztők még mindig nem reagáltak a jelzett problémáinkra ?
     
  6. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ha lesz változtatás, jelezni fogjuk a fórumon.
     
  7. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    lehet hogy csak nálam létezik hogy ireálisan kevés gyöngyöt adnak az adminok eu7
     
  8. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Nem lősz bele keveset? Vagy annyira kicsi a sebzésed, hiába lövöd végig.
     
  9. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    ez ma reggel ota van
    baljoslatut 1-dül lötem ki adot 5367 gyét
    Megszerezve: 26 x Gyöngy. (Korrekció: -90%)
    2020-04-11 17:22:14
    Kaptál 313 TP-t (tapasztalatpontot). (Korrekció: -90%)
    2020-04-11 17:22:13
    Elsüllyesztetted Tentakel hajóját.
     
  10. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A csökkenő visszatérítés rendszer miatt kapsz kevesebb jutalmat.
    A rendszerről bővebben itt olvashatsz: https://board-hu.seafight.com/threads/ismerteto-csoekkeno-visszaterites-rendszer.56506/
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.