Vitaszoba: Műszaki frissítés – AMS PHP rész

Kategória: 'Archív: Kalóztanya', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 9.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide várjuk visszajelzéseiteket az AMS PHP részéval kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Xena[Hun]

    Xena[Hun] Haladó

    https://board-hu.seafight.com/threads/muszaki-frissites-ams-php-resz.22039/

    Kiemelném belőle ezt a részt: Ezzel a változással, a játékosoknak először egyszerű fedélzeteket kell vásárolniuk, ezért az egyszerű fedélzetek ára 10x alacsonyabb lesz, mint korábban volt, hogy ne legyen túl drága az újonnan regisztrált játékosoknak sem.
    Egyenlőre én úgy látom, változatlan maradt. Ennyi arany összesen nem kell az elit fedek licitálásához, legalábbis mostanság, mint, amennyiért a simát meg lehetne venni a vége felé, ez így rendben lenne...? Vagy csak hiba és tényleg sokkal olcsóbb lesz?
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Egyelőre azt a tájékoztatót kaptuk róla amit te is olvashatsz, a sima fedélzetek ára valóban nem úgy tűnik mintha csökkentették volna, bár a fejlesztett már mintha olcsóbb volna...
     
  4. Xena[Hun]

    Xena[Hun] Haladó

    Szia DD:)
    Végül mégis csak hiba lehetett, amit elég gyorsan helyre hoztak:)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.