Visszajelzés Vitaszoba: Rémtökök ünnepe 2019

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Wizard, témanyitás ideje: 30.10.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Casper63

    Casper63 Utánpótlás-írogató

    kijelzo....animáciok......effektek mutatása pipa
     
  2. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Én sem lövök 330k-t. tény kell egy közepes hajó hozzá és ügyesség, ha jól csinálod csak a középső boss fog lőni, a karika nem sebez meg.
    Ezt a videót nem én készítettem hanem régebben egy fejlesztő, admin. Nincs ennyi élete senkinek se, de bővel elég 500k élet és egy bizonyos védelem hozzá. Remélem tudtam azért segíteni hogy nem lehetetlen, nem hibás, hanem inkább taktikai.
     
  3. drifter250

    drifter250 Fórum-zöldfülű

    Egy gertya mellett kipróbáltam minden lehetséges kijelző és grafikai beállítást, de a videón látható zóna egyszer sem jelent meg, a térképet minden nap megpróbálom, hátha, de változatlanul nem jelenik meg azon sem semmi, csak az ősi címereket dobálom a kukába, esetleg valaki illetékes nem tudna utána kérdezni nézni a dolgoknak, hogy mitől lehet ez és, csak nálam fordul ez elő? Senkiről nem tudok akinél hiba lenne ezzel kapcsolatban.
     
  4. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    nálam is ugyan ez a helyzet :(
     
  5. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    A térkép megfelelően működik. Feltehetően nem megfelelő grafikai beállítással próbálod megcsinálni. Ha úgy gondolod, hogy probléma van írj a supportra és ott utánna tudunk nézni jobban a dolgoknak.
     
  6. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Sziasztok!
    Fentebb írta Casper63 opciók- kijelző....animációk......effektek mutatásához tegyetek pipát, azonban ez még nem elég. Talán bent feledtétek a bónusz mellett, ott ne legyen bepipálva, különben nem fogja mutatni, az biztos. + kell egy F5, utána rakjatok tengerre egy gyertyát, ha látjátok a sugarat körülötte, akkor "nyugodtan" mehettek be, ott is látszani fog.
     
  7. alektra

    alektra Utánpótlás-írogató

    hali van valakinek linkje hogyan működik az a rendszer hogy minél többet játszol annál kevesebb gyöngyöt stb. kapsz
     
  8. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    ITT találhatsz róla információkat vagy olvasd el a vitafórumot róla.
     
  9. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    sziasztok!tudnátok segíteni hol találom az admirálisokat?
     
  10. Nickholas

    Nickholas Junior szaki

    én meg csináltam. Igaz 11 percbe telt. De a kúszónövények 15k körül sebeztek rám, a gantrill vagy 90k-t és csak 150k-t lövök, de megcsináltam.
     
  11. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Örülök hogy egy ilyen jó event lett idén is a Halloween. Bár sok része monoton volt, de azért lehetett harácsolni. Örülök hogy a csoportos térképpel a kisebb hajóknak is lehetett kicsit segíteni. Negatívumként hoznám fel a mini térképeket, minden nap 4-4 kört játszottam mindkét minivel, tökéletes eredményt futva, de dizit egyszer sem kaptam. Sőt aligha láttam az új dizit bárkin is.
    A téli event után talán ez a másik leghangulatosabb event az összes közül, ezt hiányolni fogom, bár közeleg a tél :)
    A léleküző térképen már másnap lehetett volna segíteni hogy késő délutánra, estére ne legyen játszhatatlan a sok admirálistól.
    A roncsok kimondottan tetszettek, érdemes volt ráugrani ha találtál, főleg a bosszúálló roncsra. Ismételten a kicsiknek kedvezett hogy 21/ alatt is lehetett elég jól koronát szerezni ha roncsoztak.
    Hiányoltam még a régi eventdiziket is, ha már kedvencből szinte mind bentvolt.
    Szerintem elég jó volt, várom a hálaadást és a Polgárháborút, aztán nagy erőkkel verjük vissza a téli vikingeket. ;)
     
    Casper63 és tünde(H) kedveli ezt.