Visszajelzés Általános eszmecsere, beszélgetés nem hivatalos témákról.

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠, témanyitás ideje: 2.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Itt folytatom én is a beszélgetést erről.

    A játékos feltételezte, hogy van mód arra, hogy játékosok ágyúkat "ragasszanak" fel a hajókra, de ez az egész megmaradt a feltételezés fázisában.

    Ha valaki ilyen hibát tapasztal magánál, vagy feltételezi, hogy másnál előfordul (nagyot lő stb.), akkor ne itt a fórumon írja le, hanem jelezze időponttal, esetleg képekkel a supporton.
    Ha valaki tudja, hogyan kell reprodukálni ezt a hibát, akkor azt is a supporton kellene jeleznie, mivel ha a fórumra írná, az bugterjesztésnek számítana.

    Nem tudjuk, hogy valóban létezik-e ez a hiba, éppen ezért kellene valami konkrét jelzés a supporton, amit tudnánk továbbítani a fejlesztőknek.

    A fentebbi okok miatt, hogy az ilyen jelzéseket a support csapata kezeli, ezért került le a fórumról az a topic.

    Ha már bebizonyosodik, hogy a hiba létezik, akkor folytathatjuk itt a fórumon az eszmecserét erről, de reményeim szerint, ha létezik is a hiba, ha kiderül, mi okozza, nagyon gyorsan javítani fogják, így nem lesz miről beszélnünk.

    Köszönjük mindenki megértését!
     
  2. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Ezzel csak az a gond, hogy a hibát kijavítják, az elkövető pedig ugyanúgy szaladgál tovább tengeren. Bocsánat, nem a témába vág, de elfogadhatatlan. Mikor jeleztünk két 1.5 millió életerős event bugot kihasználó hajót (képpel + videóval) , majd nemrég egy tortugából lövő játékost, nem történt semmi. A mai napig tengeren vannak.
     
  3. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    örömmel vettem a törlést,mivel bizonyítsam? ha tudnám hogyan kell csinálni akkor én is csinálnám a mostanában történt dolgok miatt...elég csak ránézni pl. a hasadék ranglistára,én napi szinten lövöm ki azokat a játékosokat akik az első helyen,helyeken szerepelnek és a harc kimenetele nem indokolná a 3-4 perces előnyét a hasadék ranglista alapján,a hirtelen sebzés különbséget sem amikkel találkozom 1 percen belül ugyan azzal a játékossal vívott csata során,a sebzés különbség egy kilövés utáni ki-be logolás után történik,a sebzés különbség pedig 30-40k szokott lenni,persze jöhet a duma arról,hogy biztos beállítást váltott meg hasonló okosságok amik elfogadhatóak lennének 10k-s sebzés különbségnél,nekem eddig soha sem sikerült npc-s vagy szigonyos beállítás után harci beállításra átpakolva 40k-s sebzés különbséget produkálni :) nincs bizonyíték mivel a jelzés és az átvizsgálás között eltelt időben már nem létezik a "felragasztás",nem vagyunk amatőrök és nem csak feltételezünk,tapasztalat alapján meg lehet mondani,hogy ki használ progit a harchoz,kinek van fent irreálisan több ágyúja...stb...stb...csakhogy értsd miért csak feltételezés szintjéig jut el ilyen dolog ,azért mert ezek a játékosok csak max. 10-15 percet töltenek ilyen felállással a játékban,utána ki és belépéssel újra ugyan az a puha hajó áll velem szembe mint az első kilövés után,nektek esélyetek sincs kivizsgálni semmit sem mivel nincs fent a "felragasztott" ágyú,tisztában vagyok a saját képességeimmel és a hajóm "nagyságával" ezért merem azt állítani,hogy akik több ágyúval tolják azok valóban több ágyúval tolják,ha nem titok Apolló akkor oszd meg velünk a hasadék térképen elért időeredményedet mert az jó összehasonlítási alap lenne ennél a beszélgetésnél,esetleg meg is tudnál győzni arról,hogy én tévedek,de ahhoz kell a te időd...remélem nem titkos :) ha ezt nem törlöd akkor több ilyen érdekességet is meg tudunk itt beszélni ami fölött nem kéne ismételten szemet hunyni :)
     
    ¤₦-βєNņø-₦¤ és ~Trauma~ kedveli ezt.
  4. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A törlés oka az volt, hogy nem jó helyre írtál, de ezt jeleztem is neked, remélem, megkaptad az erről szóló értesítésemet. Ennek ellenére látható itt is, amit a másik topicba írtál.

    Csak akkor tudunk bármit is tenni a bugokkal, ha tudjuk, hogyan kell csinálni. A "tapasztalat", amiről beszélsz, biztos sok mindent elárul neked vagy többeknek, de a fejlesztőknek ez sajnos nem sokat tud használni.
    Tudom, hogy nehéz ezeket a dolgokat bizonyítani, de meg kell próbálnunk nyomot találni.

    Sajnos a saját accountomról semmilyen adatot nem szeretnék kiszolgáltatni, remélem, megérted.
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  5. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ha egy hibát sikerül reprodukálni, akkor könnyebb javítani. Mi igyekszünk a jelzeseitekkel infókat adni a fejlesztőknek, de ez még nem garantálja, hogy megtalálják a hiba okát. Mindent megteszünk a jövőben is, ha hasonló jelenségeket tapasztaltok, de ahhoz kell a supportos jelzés részetekről.
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  6. ¤paraszt¤

    ¤paraszt¤ Aktív író

    megértem,hogy nem szeretnél adatot kiszolgáltatni a saját accodról,akkor csak annyit írj meg,hogy a te időd több vagy kevesebb a nálunk első helyen lévő 00:28:57.034 időhöz képest...
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Nem tudom, hogy mennyire hihető (de az biztos, hogy ez az igazság), de annyi mindennel foglalkozom (a játék ügyein kívül is), hogy én a hasadék térképből nem csinálok idő-kérdést. :D Ahogy sikerül, úgy haladok vele. :p Szóval az én időmet inkább ne vegyük alapnak. :)
     
  8. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Ez tiszta sor Apolló. De ha ilyen gyanú felmerül, akkor érdeklődés szintjén a játékos nyugodtan kérdezhet itt is. Talán kicsit jobban figyelnek a játékosok, ti, akár a fejlesztők, hogyan is lehetne reprodukálni, esetleg ha valaki rájön, talán még support felé is hajlandó lesz leírni.
    A fórumon nem csupán olyan dolgokról szeretünk beszélgetni, ami bizonyított hiba. Azt hiszem sokakat érdekel, ha valami gyanúsat tapasztal valaki, ráadásul többen is úgy vélik, valami nem tiszta a dologban.
    Saját hajóm még nincs olyan formában, legalábbis ágyúhelyek híján jelenleg magam nem tudom megnézni, mi a legjobb idő, amit tudnék hozni, de amint ezeket megszerzem, esetleg leírom ide, mint tapasztalatot. Ezt mások is megtehetik, talán nekik közelítőleg maxon vannak az ágyúhelyek és a megfelelő ágyúkkal, + dolgokkal is fel tudják szerelni, és még hajlandóak is másokkal megosztani. Az ágyúhelyek számát tekintve sajnos nekem a ligából biztosan nem lesz meg, és a bónusz sebzés sem, ott esélyem sincs annak megszerzésére, de talán olyan sokat nem nyom a latba az időt illetően, ha a többi már meg lesz. Akinek megvannak, szívesen vesszük, ha leírja, ő milyen eredménnyel tud végezni, a részleteket nem kérjük feltétlenül, ha azt valaki nem szeretné publikussá tenni.
     
  9. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Természetesen szabad kérdezni. Az aktuális témákról, újításokról mindig indítunk vitaszobákat is. A hasadék térképhez pl. itt van ez:
    https://board-hu.seafight.com/threads/nagyobb-hasadek.56623/

    Ha valaki az adott eventnél tapasztal valami furcsaságot (pl. csoportos térképet 5 másodperc alatt befejezik stb.), akkor azt érdemes az adott esemény vitaszobájánál jelezni.

    Érdemes lenne alapvetően a vitaszobákat használni az ilyen eszmecserékre, mert akkor mi is jobban látjuk, hogy egy adott újításhoz/eventhez milyen problémák tartoznak.
    Ha pedig igény lenne valamivel kapcsolatban vitaszobára, nyugodtan kérhetitek itt is, és megcsináljuk (vagy oda mozgatjuk, amennyiben a fórum is engedelmeskedik), de célunk leginkább az átláthatóság.
     
  10. Apolló

    Apolló Fórumőrült

  11. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Ez nyilvánvaló, de ahogy elfigyelgettem, te is észrevehetted, nagyon kevesen tudják a fórumot megfelelően használni. Ezért, ha valaki nem tudja hol keresse a helyét, hová írja a mondandóját, ez a hely is megfelelhet. Itt szinte bármiről írhat bárki a megfelelő keretek között, sokat nem kell keresgélnie.
     
  12. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Persze, ide is lehet írni végszükség esetén. :)