Segítség kérése

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: sárkányos, témanyitás ideje: 20.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Mivel nem járok oda, és ennél több információt nem kaptunk róla: Az élet visszatért az Napfény és Behemoth rohamtérképekre, gyorsabb megjelenéssel és jutalmakkal, amelyek segítenek felkészülni a magasabb szintekre!, így nem tudom, hogy mit adott, adnak azok az NPC-k. Valószínűleg nem egyformák a benne lévő jutalmak, de feltételezem, ugyanúgy lehet benne az is. Mióta ez a változtatás megtörtént, nem tudunk újabbról.
     
  2. L4l10307

    L4l10307 Utánpótlás-írogató

    Továbbra is fenn áll ez a probléma nálam. Support felé jeleztem válaszképpen ő ki próbálta neki adja. Esetleg aki rá ér meglesné maga is hogy ez nálam csak egyéni probléma, vagy esetleg másnál is jelentkezik ez?
     
    Naksi kedveli ezt.
  3. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok !Szép estét mindenkinek! Jelezni szeretném, hogy az a térkép ahol sok láda van, és többet ad mindenből, és 100 szörny kilövésekor tud a ember rá menni, az hibás ! :( Már nem csak most történt meg ez velem, hanem sokadjára történik meg, hogy 10 -11 mp -el elébb dob onnan ki. :( azok a percek is fontosak lennének, hogy addig is szedjen fel ládát a ember. De nem tud, mert idő előtt kihajít onnan :( Kérném szépen, hogy ezt mi előbb javítani ! Köszönöm szépen !
     
    sárkányos és L4l10307 kedveli ezt.
  4. Pecike

    Pecike Utánpótlás-írogató

    hali az eldorado 10 mp mire bedob. mert az külön map valószinüleg erre mondod. de onnantol rendesen számol
     
  5. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Nem erre mondom! Mikor bent vagyok a térképen, és szedem a ládákat, akkor ott még mutatja a mp et, és lehetne is szedni, de kidob engem idő előtt itt Ázsiai szerveren, és ez már többszörösen így volt. Másképpen nem is írnám ide be ezt!
     
    sárkányos kedveli ezt.
  6. foszab1

    foszab1 Utánpótlás-írogató

    Hali mindenki én is jelezném eu 8 on jártam már kétszer is egymás után hogy a ládás térképre nem is dob be nem számol vissza csak lenullázódik a % és ennyi. Emellett a mostani eventhez semmit nem lehet venni nálam nem jelent meg legalábbis lehet direkt van ez így de akkor meg minek az event. Végezetül szeretném azt is kérdezni hogy hogyan tudok örök tüzet szerezni mert leírásban nem találtam.Köszönöm előre is a válaszokat.
     
    Naksi kedveli ezt.
  7. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Az eldorádóval (kincsesládák és csillik bónusztérképe) kapcsolatban pár dolgot szeretnék veled tisztázni. Amikor rákattintasz a Mestertehetségre, mozdulatlanul kell állni, nem támadhat- nem támadhatsz semmi(t). Esetleg véletlenül nem ilyenkor fordul elő veled, hogy lent maradsz?
    A Martalóchoz főoldalon is találsz pár dolgot az event ajánlatoknál, a különleges kulcs valamiért most nem került be közéjük. Tengertérképen pedig, mikor megnyitod az Új boltot, rögtön a Kiemelt résznél a Marauder Days képre kell kattintani, hogy beadja azt a pár dolgot, ami oda bekerült. Nincs annyi tárgy ott, mint főoldalon.
    Az örök tüzet nem tudom biztosra, de talán eventes ládából néha lehet nyitni, és valószínűleg nyitni lehet a Bővítésdobozból is (amiben nem feltétlenül az van, sok más is lehet helyette). Az utóbbit többnyire pénzért lehet megvásárolni, de Szezonból is lehet szerezni.
     
    Pecike kedveli ezt.
  8. Pecike

    Pecike Utánpótlás-írogató

    hali én napi sacc 10x vagyok eldorádoban, nálam tökéletesen működik. eu7 szerón és igen ha be akarsz lépni eldorádóba olyan helyröl kell, ahol nem lőnek beléd vissza számolás közben, és ne mozdulj meg. mert az időt számolja hogy mennyi van vissza de be se dob
     
  9. foszab1

    foszab1 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok köszönöm a válaszokat.
    Az eldorádóba bejutásnál nem is kezdődik a visszaszámlálás hiába nem mozdulok tudtam hogy ha megmozdulok megszakad de sajna el se kezdődik így nincs mi megszakadjon csak állok és várok persze a % az nullára visszaáll *****.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.8.23
  10. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Legközelebb, ha ilyet tapasztalsz, próbálj meg még 1* rákattintani a mestertehetséged ikonjára (mozdulatlanul).

    Most némelyik különleges ládban biztosan van Örök tűz is.
    2023-08-11 12:55:54
    Megszerezve: 2 x Örök tűz.
    2023-08-11 12:55:54
    Kinyitottál egy lezárt ládát.
    2023-08-11 12:55:54
    1 Különleges kulcs eltávolítva. Ok: Láda kinyitva.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.8.23
    foszab1 kedveli ezt.
  11. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Helló sziasztok! Ki tud venni sörétes lőszert ? Köszi a választ.
     
    Naksi kedveli ezt.
  12. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    "Akkor válik elérhetővé, ha összegyűjtöttél legalább 93.750 csatapontot." Erről itt olvashatsz: Ismertető: Csatapont, sok egyéb információ mellett. Érdemes átolvasni, mert az adott csatapont rangok elérésével egyéb dolgokat is meg tudsz vásárolni.
     
    §sombrero§(WFA)(MSZ) kedveli ezt.
  13. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Aktív író

    Köszönöm szépen :)
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  14. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép estét ,sziasztok mindenkinek! Azt szeretném megtudni, hogy ez a rengeteg csatapont csomag mit is rejt magában, mert nekem egyszer sem lett több a csatapontom, és ezt a csomagot meg sehol sem találtam meg. Hogy működik ez ? És hol található ? Köszönöm szépen!
     
  15. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    A gyorsítók között találod, +15% csatapontot jelent.
     
    Naksi kedveli ezt.
  16. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Köszönöm szépen :)
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  17. sokares

    sokares Utánpótlás-írogató

    szeretnék érdeklödni mennyi idöbe tellik mig válaszol a support vagy talán nem is dolgoznak ma mert nem ugy nézki mintha dolgoznának hm
     
  18. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Kérlek várj türelmesen! Tőlem hiába kérdezed, mennyi ideig... ITT olvashatod:
     
  19. sokares

    sokares Utánpótlás-írogató

    SM Aura 8 órá ja várom a válaszukat pedig nincsen még hétvége de mindegy 19 lesz és semmisem történik csak várok türelmesen minta birka
     
  20. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Gondolom a probléma fajtájától is függ, de nem igazán tudom neked megmondani. Mindenesetre hamarabb nem fognak neked válaszolni, mint tudnak, bármi is az ok. És akár türelmesen, akár türelmetlenül, de ki kell várnod. Ebben én nem tudok neked segíteni.